Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в сезона на морските приключения?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Уиш... написа:

тръгни по нишката на логиката и ще се сетиш 

Много сложничка задачка ми поставяш по нощно време.Нишките са за паяците.Предпочитам главата да почива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

почивай тогава

Казвай на каква вълна си и току-виж от само себе си може да се роди някоя ненадейна инсомнианска тема за разговор:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, :-) написа:

Логиката ми или струва,или не струва.Ти или си тъпа,или не си тъпа и май станаха 4 в комбинация:D  Другата част от коментара си успя да я редактираш и правилно,нямаше смисъл да се намесва в случая.

пп Добра нощ на инсомнианците.

Първите две изречения нямат смислена връзка. Ако, логиката ти струва, но аз съм тъпа, жалко за струва ето й. Ако Не струва, а аз Не съм от тъпите, не е логика, която да отразя. Остава въпросът, как ще докажеш "тежестта"-или ще верифицираш Твоята Логика, за да предположиш моята степен на тъпота?

Струва ми се, също така, че като други пишещи на над средната възраст, и със самочувствие на адепти, че малко ни подценявате по-младите. Недейте. И спри да ми обясняваш за Логиката, не че аз съм а измислила, но знае ли се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на медитативна вълна съм вече

от мен тиха и спокойна нощ 

152308303_VintageHalloweenEphemera.thumb.png.241bb9b655ad524486145758645849b3.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

Първите две изречения нямат смислена връзка.

Пак или отново прочети.Онагледявам:

Моята логика не струва,ти си тъпа.

Моята логика не струва,ти не си тъпа.

Моята логика стува,ти си тъпа.

Моята логика струва,ти не си тъпа.

Затова написах,че правотата или истината е някъде там-точно между тези 4-те.Други варианти и комбинации няма.

Извод: Аз съм прав. Ти си права. И двамата сме прави. Никой от нас не е прав.

преди 15 минути, Maleficient написа:

Струва ми се, също така, че като други пишещи на над средната възраст, и със самочувствие на адепти, че малко ни подценявате по-младите. Недейте. И спри да ми обясняваш за Логиката, не че аз съм а измислила, но знае ли се!

Няма такова нещо.Лично аз никой и нищо не подценявам.Дори повечето тук са с висше,а дядката е със средно-специално,техникум.С такова впечатление съм останал.Но в крайна сметка това не е чак толкова от голямо значение,ако питаш мен.Имаш свободата да ми обясниш за Логиката,по-точно за твоята Логика,ако имаш желание разбира се. 

преди 9 минути, Уиш... написа:

на медитативна вълна съм вече

Ясно.В друга наука му викат безтегловност:D  Виждаш ли-пали метлата и офейква в мрака.:biggrin: Лека            

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

начи, всяка зима, снеговалежа е неочаквано явление и винаги ме изненадва
баси, колко много хора са са прекалили с консумация на лютеница в тоя форум
:no-no:

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, дръндю написа:

начи, всяка зима, снеговалежа е неочаквано явление и винаги ме изненадва

Ми то ... хм ... ФЕРБ е виновна за туй ... :) Ако бе в Белгия и имаше ЦЕРН ... вси щеше да ти е известно и нямаше да те изненадва, че някой са пощурели под това, че са се прекарали с лютеницата ... :) Щеше да нагъфаш убави вратни пържоли с пържени картофи, та ... тъй ...

К'ва лютеницъ, к'ва манджа ... пука огъня в камината, закачил си червеното чурабче и чакаш Дядо коледа да ти донесе подарък, а докато го чакаш хапваш си екологично чисто свинско с европейски сертификат, гарнираш с френски картофи де не се белят, пийваш шампанско от Шампал и ... та тъй ... гледаш мецана как се въргаля в кожата на тигъра хвърляна пред камината и как се радва на главата му ... и та милва и ти благодари, че ти си свалил въпросния тигър от жицата ... ма то, така е щото вече и тигрите са като белите лястовички ... :) 

ДУ! Ку

Няма да Ви бавя: На кръчмата!!! :beer:

Пиво ще има от сърце, за всички жадни и вече скучаещи хора как да уплътнят таз събота прекрасна. :) 

п.п. Тук, на село, Слънце се показа, верно няма сняг, но има коледно настроение и поливаме изминалата година кой с каквото има или си е купил от спестените парички ... :) 

Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, darkterminal написа:

Доклатвам се от Пазарджишко да ни мъ търсиш по картата... Сега празнувам! Сички работи с отложени за Пундрелник!

Е! Хубава работа! Ма, какъф Пазарджик!?!? 

Не е бил праф тейко ти (лека му пръст дето му дрънкаме кокалите)! Добре го е научила сестренка ти!

Тейко ми винаги беше праф. Так, както и двете му дъщери сега. Мхм. 

Това се казва ку-киш... А Кукуш е има на град... Само ни бърка Морфейски...

Оффффф... Казва се Фиг. Тчк. 

Примери: Фиг тебе. Нафига мне это. Пошел нафиг. Нифига не вижу. 

За пиздец ще си говорим в следваштия урок

Така. Денят се очертава едеален. И потходящ за фсичко. 

Като начало ще забъркаме ено тесто за хляб. После ще монтираме двата рафта, които разкулачихме онзий ден и ще обмислим въпроса за сглобяването на подвижна, на колелца, помощна етажерка. Понеже ми хартисаха два рафта. Набелязала съм си профили и съм си купила четири колелца. 

Трябва да се помисли и какво да се сготви. И да се пуснат няколко перални. И да се опекат две-три тави шоколадови сладки. 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих много хубава държава за Херкулес. Рай за него. Имам познати афганистанци. Ако трябва ще му помогна да отиде там. 

https://m.dw.com/bg/там-където-мъжете-не-знаят-даже-името-на-майките-си/a-39946510

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

76679398_2519943644955316_4615098034936610816_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=pnRAVEsh8DoAQkOjgE6TINEmYdGCEOdl3-wfeKfy658ftxjnxubMYOGkw&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=685ccebc78ed6143aa7ee323b6715df5&oe=5E7CD942

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две блондинки решили да отсекат коледно дърво в гората.

- Мила, тук няма коледни дръвчета. Обиколихме цялата гора и съм вече капнала от умора.

- Добре, отсечи тогава някаква елха без украсата и да се прибираме.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Богатир написа:

Заинтересувах се от дългата поредица знаци в линка и видях, че ако изтрия всичко от въпросителния знак включително и до края, страницата на DW си се зарежда нормално. Фактически така посетих първоначално сайта, бидейки по някой път параноичен.

След това потърсих какво е fbclid, оказа се, че Фейсбук прикачва тази опашка към линка с възможни тракерски или идентификационни цели.

Виж в fbclid.com.

Редактирано от Ьрмалоу (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го в оригинал:
https://www.dw.com/bg/в-швеция-скоро-ще-стане-като-в-сирия/a-51646648

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

Ако се вгледаш в поредицата допълнителни знаци, ще видиш, че там вече са включили тукашния @AUX... 😱

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ьрмалоу написа:

поредицата допълнителни знаци

Какво е общото между Богатир и AUX? Просто има генериран уникален FB идентификатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ьрмалоу написа:

Ако се вгледаш в поредицата допълнителни знаци, ще видиш, че там вече са включили тукашния @AUX... 😱

obama GIF

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Какво е общото между Богатир и AUX? Просто има генериран уникален FB идентификатор.

Пошегувах се в стил "параноя". :) Емотикончето горе е от моя сет и изглежда не излиза при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

😱
Излиза, ама е твърде ситно

====
15391223_1288345301188020_8509119351162554303_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=rwKuZ0MAMLcAQkEa1cjs-wyTcVCQqMZO_Z7UVYXN3Y_ato0IZ_oXyPHfQ&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=21751801a887d449e3146473b2d2a030&oe=5E6607D0

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Е! Хубава работа! Ма, какъф Пазарджик!?!? 

...

Ми... Грешен съм...

...

Тейко ми винаги беше праф. Так, както и двете му дъщери сега. Мхм. 

...

Добре...

...

Оффффф... Казва се Фиг. Тчк. 

...

Казва се фиг, а се показва кукиш :P

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

Понеже ми хартисаха два рафта

78791449_1007026686320785_85183169572320
😎

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tва ко не е шкафа на граф Дракула па на!

... Влад, там ли си?

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

78791449_1007026686320785_85183169572320
😎

Начи, туй го искам за коледа! 

Хлепченцата станаха душички

П. П. Кърпата е стара. И дъската е от жъмбо. Ша ма прощавате за пейзанството

IMG_20191214_133724.jpg

• Харесва ми 6
  • Ха-ха 1
  • Любов 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, emmi написа:

Начи, туй го искам за коледа! 

Хлепченцата станаха душички

П. П. Кърпата е стара. И дъската е от жъмбо. Ша ма прощавате за пейзанството

ръчно тъкан кенар от бабанете ракли, много е ценен. и аз имам такъф. хлябът е... ох... каква коричка .. припадам при мисълта

а шкафът е изклучително бабоягешки    и на Я.  й светнаха очите ,макар дизайнът му да е подходящ за по..  как да кажа, за хобитска къща . а азсъм съвременна яга

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...