Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес закупих вентилатор Synchro, стоящ https://www.mr-bricolage.bg/bg/Otoplenie-ohlazhdane/Ohladiteli/VENTILATOR-NA-STOYKA-MODEL-FS-W/p/903263

. За съжаление, горната част не мога да я монтирам, там където са перките. Според мен липсва някаква част. Ще помоля за съвет. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя част точно и къде не можеш да монтираш? Дай снимки. В комплекта няма ли схема с частите, да провериш дали всичко е налично?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Raze написа:

Коя част точно и къде не можеш да монтираш? Дай снимки. В комплекта няма ли схема с частите, да провериш дали всичко е налично?

IMAG0039.jpg

Това най - вдясно, горе. Зад перките, слага ли се нещо, както и пред перките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е за защита, да не го бутне някой или да не пипне перките. Няма ли ги тези решетки в комплекта? То си ги пише - номер 1 - предна решетка и номер 5 - задна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са предпазните капаци. Слагат се много лесно.Преди да сложиш перката слагаш първия капак. Имаш три болтчета, които го свързват с корпуса. След това слагаш перката, а другия капа се заключва с щипки към вече поставения.

Разбира се можеш и да не ги използваш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

можеш и да не ги използваш.

Умно. И кой ще е виновен като някой бръкне при работещ вентилатор и му счупи пръстите? Особено дете. То ако можеше без тях китайците нямаше да се охарчват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Филипов написа:

Умно. И кой ще е виновен като някой бръкне при работещ вентилатор и му счупи пръстите? Особено дете. То ако можеше без тях китайците нямаше да се охарчват.

То може да бръкне и през тези капаци и нараняването ще бъде в пъти по жестоко. Малко дете няма работа при такъв вентилатор. Да не говорим, че е адски нестабилен и лесно пада на земята. Стойката му долу е много зле. Имам такова животно в къщи. Наложи се допълнително да я спъвам. 

Освен това вентилаторът не е мощен. Перката лесно се спира. Малко ватове е. (40 или 60).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде са тези три болчета и как се захващат към тялото. Това всъщност не разбирам.

IMAG0040.jpg

Кой от двата е първият капак?

преди 5 минути, Емил Костов написа:

То може да бръкне и през тези капаци и нараняването ще бъде в пъти по жестоко. Малко дете няма работа при такъв вентилатор. Да не говорим, че е адски нестабилен и лесно пада на земята. Стойката му долу е много зле. Имам такова животно в къщи. Наложи се допълнително да я спъвам. 

Освен това вентилаторът не е мощен. Перката лесно се спира. Малко ватове е. (40 или 60).

IMAG0041.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този, който е с щипките се монтира към тялото. Или има болтчета или има шайба, която го придържа. Нещо такова трябва да имаш към пакета

Ето ти още едно клипче. На него се вижда по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Този, който е с щипките се монтира към тялото. Или има болтчета или има шайба, която го придържа. Нещо такова трябва да имаш към пакета

Ето ти още едно клипче. На него се вижда по-добре

Всъщност гривната, която го закрепва към тялото, липсва. И за това не може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Valia Nikolaeva написа:

Всъщност гривната, която го закрепва към тялото, липсва. И за това не може.

Опитай да отвиеш тази която е пред корпуса - вж. първата пратена снимка, където точно е оста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което съм посочил се развива, монтира се задната решетка, завива се тази пластмасова гайка за да стегне, монтира се перката и след нея предната решетка 

IMG_20190812_193121.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Това което съм посочил се развива, монтира се задната решетка, завива се тази пластмасова гайка за да стегне, монтира се перката и след нея предната решетка 

IMG_20190812_193121.jpg

Ето това беше, което не забелязвах. И от клипа го видях. Направих всичко и тръгна. Сега ми остана да добавя долу на краката гайката, синя, това също ме затрудни, но пак ще опитам.

Вентилатора ми харесва много, мощен е. Като не се пипа, не се клати сам.

Изключително много съм благодарна на всички, които се включиха. Много ми помогнахте. Благодаря за направеното добро.

преди 56 минути, Емил Костов написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...