Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди малко в email-а ми в abv.bg прочетох следния e-mail:

'customercareabv9@abv.bg

дата:
    12.08.2019 18:26
до:    
xxxxxxx@abv.bg

Вие трябва да потвърдите акаунта си, за да избегнете изтриването, започвайки на 14-08-2019.
Моля, проверете дали вашият ID: xxxxxxxx@abv.bg все още се използва.

Потвърдете сега

Благодаря
АБВ Поща.'

редът 'Потвърдете сега' е link към някакъв url - не съм го кликвал. що трябва да ми изтриват email-а?

някой друг да е получавал подобен e-mail? от същия e-mail-address? някой има ли представа дали customercareabv9@abv.bg е автентичен email address на abv.bg?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо го метни към поддръжката на abv.bg.

Няма такава практика да се предупреждава само 2 дена преди триене :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо го трий това писмо, имейлите от поддръжката са от подател Екипът АБВ Поща (team@abv.bg)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

Направо го метни към поддръжката на abv.bg.

Няма такава практика да се предупреждава само 2 дена преди триене :)

метнах го. много е интересен domain-ът, който се показва в долния ляв ъгъл на desktop-а след като сложа курсора на мишката върху link-а, към който ме подканват да кликна:

abvsupportsrvrcontrolsettings.tk - жалко, че забравих да го добавя в съобщението към поддръжката на abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално, нашите БГ пощи нямат никаква спам защита или е елементарна. Да не говорим, че много често бъгват, не можеш да се логнеш или имат други проблеми, изобщо не можеш да разчиташ на тях. По-добре ползвай някоя алтернатива, най-сигурно е gmail и има в пъти повече функции и удобства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно колежката получи такова от admin@abv.

Постоянно разни "банки" ми пишат. Най ме дразни от къде са разбрали че ми е малък и всяка сутрин ми предлагат да си го увеличавам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши им, че ти е голям и искаш да го смалиш, да видим какво ще ти отговорят :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда и да им пишеш - вървят в комбинация с "Отслабни с 5 до 55 гилограма за седмица...." и понеже не се уточнява къде се отслабва предполагам пак за него говорят.  

Решил съм скоро ако не вибратор поне еротично бельо да си поръчам поне тия да мирясат, то те хваща срам да си отвориш пощата пред хората, и хоп - червено с дантели. А аз дантели не харесвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам само Gmail и такива директно си отиват в спам, изобщо не разбирам, че ги има, освен ако не реша да отворя тази папка. Имам и абв поща, но си ми седи от едно време, там е пълно със спам писма и във входящата кутия, но влизам само колкото да не ми я закрият за неползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно, има ли някакъв начин да се разбере, дали някой друг освен собственика не влиза в нечия поща и дали не е правил мизерии? и конкретно дали е възможно да се направи с email-account в abv.bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kolon написа:

преди малко в email-а ми в abv.bg прочетох следния e-mail:

'customercareabv9@abv.bg

дата:
    12.08.2019 18:26
до:    
xxxxxxx@abv.bg

Вие трябва да потвърдите акаунта си, за да избегнете изтриването, започвайки на 14-08-2019.
Моля, проверете дали вашият ID: xxxxxxxx@abv.bg все още се използва.

Потвърдете сега

Благодаря
АБВ Поща.'

редът 'Потвърдете сега' е link към някакъв url - не съм го кликвал. що трябва да ми изтриват email-а?

някой друг да е получавал подобен e-mail? от същия e-mail-address? някой има ли представа дали customercareabv9@abv.bg е автентичен email address на abv.bg?

Не са abv

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, kolon написа:

интересно, има ли някакъв начин да се разбере, дали някой друг освен собственика не влиза в нечия поща и дали не е правил мизерии? и конкретно дали е възможно да се направи с email-account в abv.bg.

Имаш история - ползвай я!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да видиш IP адреси, но на кого са - това е вече трудна работа. Като се логнеш в пощата, още в началото ти е "история":

https://help.abv.bg/за-какво-служи-история/

Прочети и това:

https://blog.abv.bg/tag/сигурност/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Как да задоволя приятелката си шест пъти един след друг? Ние ще ти разкрием трика!"

| Евгени О. 30 г. предприемач |

" Винаги съм страдал заради размера ми и с момичетата хич не ми вървеше. Тя веднага губеха интерес щом се стигнеше до нещо. След един месец в този гел ми се увеличи с 4,7 см. Сега всички жени са в възторг! "

Поръчал съм си два бидона пък да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...