Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Никой не обича рязката смяна на климатичните особености. В петък 17-18, сега 10 градуса по-малко.

преди 52 минути, _nib_ написа:

НАЗДРАВЕ

13884353.jpg

мдаааа- на 300 % верно.

---------------------------------------------

коригирах градусите, щот разбирам повече от проценти.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мъ нищу нема а пруменям....

губи съ смисъло на безсмислената написвация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

Никой не обича рязката смяна на климатичните особености. В петък 17-18, сега 10 градуса минус.

важното е да няма сняг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

важното е да няма сняг

поду бре да има-и стут и снек....нема има вирОси.....

ни птичи грип....ни птичи вирОс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _nib_ написа:

бря.....

пулуфъбрикациятъ ми чекъ модератерско удубрении....

феса шсъсъ успукуи

еей, разпънахте го човека като локум, бре от както тая тема му е персона нон грата, все тука стои...ами, ако му стане 100% любима:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _nib_ написа:

поду бре да има-и стут и снек....нема има вирОси.....

ни птичи грип....ни птичи вирОс

е за нас хората - ми животинките милите дето са навън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

еей, разпънахте го човека като локум, бре от както тая тема му е персона нон грата, все тука стои...ами, ако му стане 100% любима:lol6:

нема лошу....

мъдъ не идва с лошу....

секи е добре дошъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той си има кочина любима

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

да ти кажа....

нема да ти кажа....

щот съм виждАл повече....за които са виновни хората отколкото студа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

абе трябва да ти кажа, че животните могат да оцеляват и това им е заложено в природата.

Една приятелка имаше котарак, ами три пъти го оперираха  от нещо , докато тия дето живееха навън нищо им нямаше.

Не знам дали в прекомерната си обич, не изнежваме животинките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

абе трябва да ти кажа, че животните могат да оцеляват и това им е заложено в природата.

Една приятелка имаше котарак, ами три пъти го оперираха  от нещо , докато тия дето живееха навън нищо им нямаше.

Не знам дали в прекомерната си обич, не изнежваме животинките.

дивото по-добре се приспособява

така е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

дивото по-добре се приспособява

така е

изнамерих една снимка на сърничките при нас. Виж ги , нямат кожа като вълците или чакалите. Обаче оцеляват. Миналия ден видях, че са налягали в окапалата шума от дърветата. По съвет на съседа я бяхме събрали накуп в една лека падинка и сега разбирам защо..просто им осигурявахме нещо като легълце. Обаче пък съм виждала кучета облечени с дрехи и какво..на кой помагаме в случая... или просто изнежваме животните

46217896564_83393ab239_c.jpgKiria[/url], on Flickr

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изнамерих една снимка на сърничките при нас. Виж ги , нямат кожа като вълците или чакалите. Обаче оцеляват. Миналия ден видях, че са налягали в окапалата шума от дърветата. П

шумата топли повече от вестниците....

питай някой бездомен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _nib_ написа:

шумата топли повече от вестниците....

питай някой бездомен

случвало ли ти се е да се храниш в ресторант на открито и да застане до масата ти стар човек с протегната ръка..да не ти казвам , къде ми засяга залъка ...абееее ....

--------------------------------------------

да допълня,че това ми се е случвало само  в България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, valkiria1 написа:

случвало ли ти се е да се храниш в ресторант на открито и да застане до масата ти стар човек с протегната ръка..да не ти казвам , къде ми засяга залъка ...абееее ....

--------------------------------------------

да допълня,че това ми се е случвало само  в България...

казвам си че....не

не съм по ресторантите.....

първо заради възможноста....

второ-хигиената.....извинявай ама мешана салата с кал по доматите....

и да имам тази възможност-нема ода...

но....тежко ми става даже да си го представя....

цигане....в подлеза.....бате дай да си взема нещо за ядене.....

викам добре...ела да ти взема от павилиона или закуските.....

ама те там хляб не продават....добре бе.....закуски има ама увърта....айде викам ето ти два лева....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, _nib_ написа:

ама те там хляб не продават....добре бе.....закуски има ама увърта....айде викам ето ти два лева....

Щом иска пари, а отказва храна не е истински гладен. Иначе наистина има по зле от бедни в социално отношение, такива които не могат да си позволят дори елементарни неща като храна, не знам има ли решение и какво е то, за тези 30г се объркаха кардинално нещата по отношение на социалната ни политика.

Извинявам се за отплесването си но ме заинтригува поста. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, FusE написа:

Щом иска пари, а отказва храна не е истински гладен. Иначе наистина има по зле от бедни в социално отношение, такива които не могат да си позволят дори елементарни неща като храна, не знам има ли решение и какво е то, за тези 30г се объркаха кардинално нещата по отношение на социалната ни политика.

Извинявам се за отплесването си но ме заинтригува поста. 

е те точно при нас социална политика няма....

пълна абдикация на държавата....

независимо коя партия е на власт

днес в неделя 150 чух ревизоро....

някои вик нямали административен персонал за съставяне на план за използване на евросредствата.....

чакай бе льольо.....

защо като се пенсионира човек от вик и закривате бройката?

преди две-три седмици ставаше въпрос за голяма авария в шуменската топлофикация....

човека който интервюираха каза:преди бяхме 20 човека бригадата....сега сме един заварчик,един механик....и аз-един елтехник....

сори ама без хора.....по един....само в кенефа.....затова и държавата ни е кенеф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _nib_ написа:

е те точно при нас социална политика няма....

пълна абдикация на държавата....

независимо коя партия е на власт

Няма как и да я има социалната политика във вида в който си я представаме, защото за да няма бедстващи от бедност хора е нужна работа, а такава държавата  в тази си форма на управление няма как да предложи. Някога знаеш че всички работеха, дори циганите, но имаше къде, сега жевеят от помощи, ако открадне или намери нещо за вторични и това на никой не пречи очевидно щом 30г не е проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Няма как и да я има социалната политика във вида в който си я представаме, защото за да няма бедстващи от бедност хора е нужна работа, а такава държавата  в тази си форма на управление няма как да предложи. Някога знаеш че всички работеха, дори циганите, но имаше къде, сега жевеят от помощи, ако открадне или намери нещо за вторични и това на никой не пречи очевидно щом 30г не е проблем. 

няма....

бюджет трябва да се пълни от производство.....от работеща икономика.....

не от вдигане на данъци и измисляне на нови такива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _nib_ написа:

Щом отказва ядене, значи не е нуждаещ се. Същата работа с упоените деца. На такива никакви пари. Има и още по- гадни неща. Пътувам много по света и съм се нагледала на какво ли не. Никога няма да събера сили да опиша това, което видях в Тайланд-детска проституция и умишлено осакатяване на деца. Нашата милостиня ги убива. Защото докато даваме водени от жал  , дотогава ще ги осакатяват за да носят пари. Доста време ми трябваше да свикна в някои страни с тези неща. Ние имаме изработена преди векове система за подпомагане- цдака /цедака/. Всеки месец автоматично правят отчисления  определени проценти от приходите ни в полза на организация или синагога , която сме избрали. Този, който получава нашата помощ не знае  кой му помага, това е за запазване на неговото достойнство. На края на годината ни се дава подробен отчет за какво са изразходвани парите ни. Досега никога съм нямала повод да се съмнявам в хората, които управляват  и насочват тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тука проветри ли са най-после

аман от ....ци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

spacer.png

Добро утро

Успех, късмет и много усмивки през новата седмица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата успешна седмица

:cool:

rgh1579514150o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...