Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, valkiria1 написа:

Това му е хубавото точно тук , че можем да си кажем кой какво мисли, без да си скачаме един на друг....всеки споделя виждането си, знанията си, опита си...

Не, не, не, не, не, не. Това не е вярно. Тъкмо защото тук всеки кретен може да практикува необезпокоявано или под нечий протекторат какво ражда болния му мозък, тъкмо заради това аз тук от години не правя тази част: "споделя виждането си, знанията си, опита си...".

Колкото и рядко да влизам, забелязвам как си тръгват от тук осмелили се да напишат някой ред новодошли. Не може да си го пропуснала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

-не знам дали изживявам стрес или потрес

това нящу беше мис България ко приказваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Аз ли? Ама той оставиме има претенциите да е "100% мъж". Сигурно се мисли за чеп, защото му казах, че в тялото му има женски хормони, а в жена му има мъжки хормони, но той е неприкрит тройкаджия и биологията му е поредната пропусната дисциплина от училище.

ама мен хора с комлекси не ме интересуват , пък и вече нямаме модераторски титли за снемане :lol6:защото му казваш истината в очите. Та "оправяй го" в неговата тема . Тук искам да ми кажеш защо  жена не открива такава тема ?

Не, не, не, не, не, не. Това не е вярно. Тъкмо защото тук всеки кретен може да практикува необезпокоявано или под нечий протекторат какво ражда болния му мозък, тъкмо заради това аз тук от години не правя тази част: "споделя виждането си, знанията си, опита си...".

Колкото и рядко да влизам, забелязвам как си тръгват от тук осмелили се да напишат някой ред новодошли. Не може да си го пропуснала.

Нека ти кажа моето мнение. Ти си умен и начетен човек. Имали сме спречквания с теб, но това не ми пречи да кажа, това което мисля. Дай го по -спокойно,нека общуваме и се радваме на това да научим нещо един от друг. Ще видиш ,че ще се чувстваш добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _nib_ написа:

всява се излишно паника сред хората с този вирус.....

НЕ! Хора, вкарайте малко познание за света, в който живеете! Бъркате причинно-следствения ред. Българите имат нужда да четат, гледат, слушат и коментират болестта. Затова тя е новина. С малко трезв разум и елементарни познания за вирусите (защото вече се продават осветени маски) това нямаше да продава вестници и да задържа хората по телевизиите.

Това е точно нужда - неосъзната потребност. И тя е в основата на нашата народопсихология. Ние сме черногледи и се радваме на чуждото нещастие, за да заглушим гласът на собствената си неспособност за успешна реализация, заради която обвиняваме всичко друго, но не и самите себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

това нящу беше мис България ко приказваш

ооооо, ааааааа, уууууууу- сега остава да ми кажеш, че има и пет сборника със статуси и събирира лайкове . Тази жена пази ли се от плагиати :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, FusE написа:

а може би е просто еволюирал грипен вирус

haha.pnghaha.pnghaha.png Вирусолозите ряпа да ядат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ! Хора, вкарайте малко познание за света, в който живеете! Бъркате причинно-следствения ред. Българите имат нужда да четат, гледат, слушат и коментират болестта. Затова тя е новина. С малко трезв разум и елементарни познания за вирусите (защото вече се продават осветени маски) това нямаше да продава вестници и да задържа хората по телевизиите.

Това е точно нужда - неосъзната потребност. И тя е в основата на нашата народопсихология. Ние сме черногледи и се радваме на чуждото нещастие, за да заглушим гласът на собствената си неспособност за успешна реализация, заради която обвиняваме всичко друго, но не и самите себе си.

Добре. Сега спри да ни критикуваш и кажи твоето мнение по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, valkiria1 написа:

Тук искам да ми кажеш защо  жена не открива такава тема ?

Амии, то това е ясно, че е патология. Но не смятам, че е полово диференцирана. Тук е имало потребителКИ, с претенции, че са неща неприсъщи за човешкия вид. Даже една модераторка тук трие и коли всеки, който ѝ намекне, че е зле.

Иначе, някак по присъщо и натрапчиво е за мъжете да са "Маже", с главна буква, защото патриархалното ни общество е наложило определени стереотипи и те (ние) имат повече тежест на плещите си и повече страхове (тука не съм в "ние"), че не са достатъчно от това, което са. В условията на свят, в който жените имат равни права и същите възможности за реализация, при отсъствието на достойнство и качества най-първичното и лесно, от тяхна гледна точка, е да заменят силата на аргументите с аргументите на силата. Та им остава да се бият в гърдите като бай Ганя, когато се почувстват недооценени и комплексирани до немай къде. Та така онзи щастливия е 100% мъж. На един шамар живот е, ама във форума го раздава тежкарската.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Мисис България, ако трябва да бъдем точни.

Събрах сили  да попитам , на тези конкурси свирят ли българския химн в чест на победителката  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Не

излизам от шока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че си наясно, че има и нагласени конкурси и не е нужно да обяснявам колко далеч е тази победителка от критерия за красота на българите.

Но ако все пак ти е интересно, можеш да прочетеш коментарите в нета по повод избирането на въпросната персона за мисис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй де мисис

па тва нящу някой чичко паричко го направи мис България 2019

3I0baAT_bhlwYaUPFaYxV420OXhKqRmMq64Y1rlK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Джукич...

мани мани какви критерии за красота имат само, че се и харесват - за да се направят такива

мъчи ме въпроса как си носят сисите грамадни, как ядат с тва нещу дето било преди уста...

бе аз мене си не мога нося че и силикон ша превозвам - да бе да ей ся

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, haidukpikaso написа:

тъй де мисис

па тва нящу някой чичко паричко го направи мис България 2019

3I0baAT_bhlwYaUPFaYxV420OXhKqRmMq64Y1rlK

И като се замислиш , една тава баклава не е направила  да я развее по четири краища на света  пък  е намерила  чичко паричко. Несправедливо е някак си. Друго си е Мариано Ди Вайо, да   отвори вратата и да го  лъхне мирис на картофена яхния, да чува като лебедова песен  как се върти пералнята, да види в ъгъла на кухненската маса чиниите и приборите от седмичното меню струпани накуп, заедно с панера с две изгнили ябълки ,  да се усмихне едно такова прелъстително  в тая екзотична обстановка и да каже с нежен глас..."Как искаш коктейлчето мила-с черешка или без".....пък то....пфууу изврати се света. .

преди 19 минути, JKirilov написа:

Джукич...

джукич, ама виж какъв кукич са :lol6:ловят едри риби

----------------------------------------------------------

аз само да попитам..защо ми се струва,че короната представлява в детайлите си обърната камбанка за повикване на персонала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

И като се замислиш , една тава баклава не е направила  да я развее по четири краища на света  пък  е намерила  чичко паричко. Несправедливо е някак си. Друго си е Мариано Ди Вайо, да   отвори вратата и да го  лъхне мирис на картофена яхния, да чува като лебедова песен  как се върти пералнята, да види в ъгъла на кухненската маса чиниите и приборите от седмичното меню струпани накуп, заедно с панера с две изгнили ябълки ,  да се усмихне едно такова прелъстително  в тая екзотична обстановка и да каже с нежен глас..."Как искаш коктейлчето мила-с черешка или без".....пък то....пфууу изврати се света. .

джукич, ама виж какъв кукич са :lol6:ловят едри риби

мда, тая може да яде филията напреко

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

И като се замислиш , една тава баклава не е направила  да я развее по четири краища на света  пък  е намерила  чичко паричко. Несправедливо е някак си

светъй несправедлиф
начи ена убавица, спретнала убава мусака, шси намери мъш по либоф, ама бес парички
а тая кака от предишния пост е кът корона вирус, лепка се за чичко паричко и не ще да се маха...тъй де, затуй е тас корона на главата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер и :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Ехаааа, Мойричка :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-после миличка, липсваше ни

още веднъж моите съболезнования

наздраве и да прелеем за тези, дето ни чакат Там

:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

Ехаааа, Мойричка :*

Чувствам се така, сякаш не съм била тук от хиляди години!

Надявам се да преодолея бързо това странно усещане.

преди 1 минута, haidukpikaso написа:

най-после миличка, липсваше ни

още веднъж моите съболезнования

наздраве и да прелеем за тези, дето ни чакат Там

:cheers:

Благодаря!

Не е лесно да се върнеш към нормалния живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той живота ти вече не е същия и няма да бъде същия, но има хора, които те обичат, макар и непознати.

Иначе тука всичко си е по старому.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувствам се така, сякаш не съм била тук от хиляди години!

Надявам се да преодолея бързо това странно усещане.

Благодаря!

ти поне не направи публичен цирк от мъката си..

ще пием за теб   и затова да имаш кураж в живота и да си боец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...