Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчетата ||-пореден епизод

Препоръчан отговор

преди 4 часа, JKirilov написа:

Дубрютру пияндета! Глаата сепи, а? :cool:

Ду бу ду бу дуууууууууу ние идиоти и немаме глави .... т.е. в тях нещо което да ни сепи ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 9,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Започна 5780-та година за исраелтяните!!! Шана това   у метука !!!! Реки от мед да потекат , здраве и благоденствие в домовете и като семките на нара да се наплодите. Нова година не е религи

-------------------------------------------------   Да вкараме малко красота  и ведро настроение  със спомени за едно кътче от рая. Портофино- Италия : https://travellingphantom.bl

Публикувани изображения

преди 22 минути, дръндю написа:

аве, ас да фана милионите от тотото и виш кво става...шсъ надуя кът пуяк
тъй де, въпроса е да се реша некой ден да пусна фиш
:D

Дънди .... на всеки идиот това е мечтата, но глупавите си дават парите ... :) 

Навремето един познат на мой познат - шест месеца в САЩ и шест месеца - лайф из лайв в България ...

Професионален измамник, а не крадец ... :) 

Мисълта ми е, че краденето на жица, ефир и други неща е по-добре, отколкото да влезеш във вид далавера. ;) 

Да си далаверъджия не е лесно и затова като примерен идиот аз се занимавам с глупости - поне ми носи усмивка на лицето, а не маска на устата ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

наздраве де

:cheers:

Най зле кат сме тъй да сме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.05.2020 г. в 7:07, Реджеп Иведик написа:

И какво е виновна, че да и се налага такава ?

Капитана ако сгафи, ще го предадеш ли ?

Какво общо има едното с другото.

Нали знаеш, че не давам прашинка да падне върху Капитана. Внимавай,  не го споменавай напразно !!!:slap1:

на 9.05.2020 г. в 7:07, Реджеп Иведик написа:

Евреите сте опасни

аз помня дълго  време доброто и по-дълго време злото.

на 9.05.2020 г. в 8:02, _nib_ написа:

1588955536_152675947_20_7477c4.jpg

Най-хубавата песен посветена на този ден изпя евреина Йосиф Кобзон. Каквото и да се говори, това беше голям ден за човечеството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valkiria1 написа:

Какво общо има едното с другото.

Нали уж му била гадже. Странна логика имаш. Как да няма общо. 

То си е мракобесие, да е длъжна да го издаде. Не вярвам да има такъв закон. Бог да го прости Милен, ама вие се увличате

Доколкото знам съпрузи не носят отговорност за укривателство

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Нали уж му била гадже. Странна логика имаш. Как да няма общо. 

То си е мракобесие, да е длъжна да го издаде. Не вярвам да има такъв закон. Бог да го прости Милен, ама вие се увличате

Доколкото знам съпрузи не носят вина за укривателство

Въпроса е ,защо не освободиха  от отговорност  и другия спътник. Не са гаджета. Категорично опровергаха това. Просто били заедно на купон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

Въпроса е ,защо не освободиха  от отговорност  и другия спътник. Не са гаджета. Категорично опровергаха това. Просто били заедно на купон.

Ясно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Ясно

Мотивите на съда да я освободят от отговорност са съвсем други. Това имах предвид. Иначе, аз съм наясно,че мъртвия си е мъртъв, сега борбата започва да отърват извършителя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, _nib_ написа:

14319313.jpg

много правилно. Веднага се сещам за една видна актриса в това отношение тук във форума.

-------------------------------------

иначе законите на цедака/ цдака/ са точно това- ненатрапчивост в благотворителността.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:cool:

bfi1589187953p.jpg

Благодарим ти Господи и за този ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване