Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

тукъ давът гърмутевици за утря....кеф

пуху ризонт

14355437.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сряда 20 май, влажност на въздуха 93%, мноооогоо ефирен  полъх на вятъра ,  леко облачно, обаче без прогноза за дъжд...една разходчица за раздвижване след хапването  ?!

преди 6 часа, _nib_ написа:

1589909461_fullsize-30.jpg

Както винаги, вицовете за евреите ги мислят хора, които изобщо не познават живота и нравите  им. Искам да видя еврейка, която не смее да възрази на мъжа си :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Реджеп Иведик написа:

яко дъш

требе дъш за покрива яко да

преди 21 минути, valkiria1 написа:

Както винаги, вицовете за евреите ги мислят хора, които изобщо не познават живота и нравите  им. Искам да видя еврейка, която не смее да възрази на мъжа си :lol6:

тва не значи че Капитана е в опасност нъл

:lol6:

абе от де го открадна чак чак де го замъкна хах

душички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

...

тва не значи че Капитана е в опасност нъл

...

Споко. Аз знам че еврейката е царица в дома си. И нямам никакъв проблем с това :)

преди 2 часа, valkiria1 написа:

...

Аз искам да видя евреин, който възразява на жена си :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе от де го открадна чак чак де го замъкна хах

душички

не познавам жена, която да намери съкровище  и да не го вземе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, valkiria1 написа:

не познавам жена, която да намери съкровище  и да не го вземе.

тъй де

кой намерил намерил

:diadem2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, capnemo написа:

Аз искам да видя евреин, който възразява на жена си :D

и аз искам да видя такова чудо  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

и аз искам да видя такова чудо  :lol6:

няма и да видиш

щото си имаш съкровище

:diadem2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма и да видиш

Вярата е сляпа, но животът е вяра.

Стрелят на автоматична

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:cool:

bwy1590045478a.jpg

Благодарим ти Господи и за този ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и къф тоз бахър ся а - щот си извадих летните туалет нъл па пуловерата са перат

наздраве значи

:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве значи

значи да разбираме, щом няма рокли с гол гръб и сандалки  от китайско, светският живот е спрял. Обаче щом форумните" випове "разсмиват IT света със сатирични онлайн преживявания от кухнята  и панелките  не всичко е изгубено. Как беше , светът е оцелял защото се е смял.

Това време си е нещо като нормално във  Велика Британия и подхожда на хладните британски нрави. Освен това наследствения принц изчакващ за престола- Чарлз категорично разби конспирацията че е част от гущероподобна фамилия разболявайки се от КОВИД -19. Какво разочарование.!Но пък Кейт и децата и са евреи и това възражда надеждата за нови конспирации.

--------------------------------------

как я карате в този студ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valkiria1 написа:

цудно.....цела гудинъ дъй тъй....ши рахатясам

наздраве значи

ши пуръчвъш ут нето

14357568.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valkiria1 написа:

значи да разбираме, щом няма рокли с гол гръб и сандалки  от китайско, светският живот е спрял. Обаче щом форумните" випове "разсмиват IT света със сатирични онлайн преживявания от кухнята  и панелките  не всичко е изгубено. Как беше , светът е оцелял защото се е смял.

Това време си е нещо като нормално във  Велика Британия и подхожда на хладните британски нрави. Освен това наследствения принц изчакващ за престола- Чарлз категорично разби конспирацията че е част от гущероподобна фамилия разболявайки се от КОВИД -19. Какво разочарование.!Но пък Кейт и децата и са евреи и това възражда надеждата за нови конспирации.

аз не съм толкуз модерна немам такива моди шантиклер

:lol6:

как как - облякоф си вълнена жилетчица дето мама ми я плела да ми е жива и здрава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не съм толкуз модерна немам такива моди шантиклер

Вземи да споделиш, кой е този " титан" на стила, който твърди,че роклите с гол гръб са някакаъв хит. Дори Джулия, която изигра ролята на дама на повикване от развлекателния бизнес  във филма "Хубава жена" , не се барна в такова естетично недоразумение. Няма как да видиш истински шик барнат с етикет "гол гръб", освен , ако не искате да служите за забавление и одумки. Навсякъде важи правилото за първото впечатление и дрехите. 20 кила рози и лавандула по десените е същата работа. Шарки пък като покривката на Богатиря, която подхваща четвърти сезон на употреба  тоже. Такива "модни титани" си намират публика и лайкове сред тези, които са израснали в света на носиите с  престилките отпред. Тогава такава рокля и такива десенчета са преход към еволюцията от селото към града  и са  върхът на сладоледа не, а ми на цялата сергия със сладолед.

как как - облякоф си вълнена жилетчица дето мама ми я плела да ми е жива и здрава

Лучано Бенетон се е вдъхновил от плетките на майка си и основал фирма за плетки, която сега е  световна империя   и облича даже кралски деца и особи . Последно кралица Летиция се беше барнала в негова дълга жилетка . Да целунеш ръцете на майка си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, valkiria1 написа:

Вземи да споделиш, кой е този " титан" на стила, който твърди,че роклите с гол гръб са някакаъв хит. Дори Джулия, която изигра ролята на дама на повикване от развлекателния бизнес  във филма "Хубава жена" , не се барна в такова естетично недоразумение. Няма как да видиш истински шик барнат с етикет "гол гръб", освен , ако не искате да служите за забавление и одумки. Навсякъде важи правилото за първото впечатление и дрехите. 20 кила рози и лавандула по десените е същата работа. Шарки пък като покривката на Богатиря, която подхваща четвърти сезон на употреба  тоже. Такива "модни титани" си намират публика и лайкове сред тези, които са израснали в света на носиите с  престилките отпред. Тогава такава рокля и такива десенчета са преход към еволюцията от селото към града  и са  върхът на сладоледа не, а ми на цялата сергия със сладолед.

Лучано Бенетон се е вдъхновил от плетките на майка си и основал фирма за плетки, която сега е  световна империя   и облича даже кралски деца и особи . Последно кралица Летиция се беше барнала в негова дълга жилетка . Да целунеш ръцете на майка си.

Не го знам кой е този титан колос исполин ил квот и дае. Аз нямам такова нящу, никога не бих облякла. Психически не ми е комфортно тва, все едно съм незащитена отзад. А така не, не може. Ти имаш ли ?

------

Израснала съм с плетива и още си имам - и баба и мама плетачки. И аз мога да плета, покрай тях като бях си оплетох няколко пуловерчета. Баба има и плетачна машина даже. Непременно, и на двете, благодаря ти :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пикасото ще се къпи на покриво? Некой да снима!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за душманите - да пукнат

наздраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

14360855.png

14360535.jpg

14360787.png

Когда меня просят поздравить тётю Галю из Воронежа.....

catism.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за душманите - да пукнат

наздраве

аууу, вие с Реджо сте лошиии. 

Годзила  душмани няма.:lol6: Има фенове.  Даже ги кара да изпадат в тежка абстиненция  да се чувстват важни и велики. Обещала е всекиму според заслуженото...както се казва в най-добрия учебник на всички времена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

упс, 22 мин. и никой не е лайкнал...жалко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

упс, 22 мин. и никой не е лайкнал...жалко!

да ти отделя малко внимание, искаш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...