Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 минути, valkiria1 написа:

Аз признавам само китайците.Оправиха целия свят с бейби пениса си .Това е.

ама нашта героиня не е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, haidukpikaso написа:

ама нашта героиня не е

Розамунде Пилхер  пише,че в случая  героинята се явявала на безбройни  кастинги   и накрая с един и същи резултат, защото претенциите за главна роля били по-големи от възможностите.  Щели да филмират книгата. Поуката щяла да бъде,че в някои случаи  и златната рибка не може да помогне.

-----------------------------------------------

Няма да ти разправям колко  е голям списъка за продукти ,  препарати  и  пр... кухненски потребности  , който ми връчи за изпълнение Бени.

Тая жена живот си живее. Ще оправи къщата, прането, гладенето, ще сготви едно две неща , а аз..само по магазините и суперите ..ще се съсипя от работа  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, valkiria1 написа:

Розамунде Пилхер  пише,че в случая  героинята се явявала на безбройни  кастинги   и накрая с един и същи резултат, защото претенциите за главна роля били по-големи от възможностите.  Щели да филмират книгата. Поуката щяла да бъде,че в някои случаи  и златната рибка не може да помогне.

-----------------------------------------------

Няма да ти разправям колко  е голям списъка за продукти ,  препарати  и  пр... кухненски потребности  , който ми връчи за изпълнение Бени.

Тая жена живот си живее. Ще оправи къщата, прането, гладенето, ще сготви едно две неща , а аз..само по магазините и суперите ..ще се съсипя :(

никак даже не може да помогне златната рибка

-------------

е Капитана ще помага ще носи торбите, или имате джип

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, haidukpikaso написа:

никак даже не може да помогне златната рибка

-------------

е Капитана ще помага ще носи торбите, или имате джип

Ох, тя Валкирия сега се съсипва от работа, посещава вече 20-ти уеб сайт и клика ли клика, поръчва ли поръчва. Аз сега си клатя краката, но после на мен се пада тежката задача да пренеса пакетите от входната врата до кухнята :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро

478f944a8b10c89e925f.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали утрото е по-мъдро от вечерта и дали тия , които сега ще лягат са глупаци, пък тези, които сега ще стават са една идея  по-мъдри или обратното ? Кога се става по-мъдър... като се наспиш ли ?

Не я разбирам тази поговорка ?!?

-------------------------------------------------------------------

И времето си върви, а аз още се мотая писмено по вия Апия Антика, катакомбите на Сан Калист и се чудя, сър Франко Дзефирели как  е  живял и спял  във вилата на Берлускони построена върху древни катакомби и бродещи из тях призраци на езичници, християни и пр.....не видях призрак на бродещ комунист и това се сетих ...?!?!

]48776393383_dee6405bc5_z.jpg

]48776937207_47dcaa2a2c_z.jpg[

]48776929342_96edf12b93_z.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Кога се става по-мъдър като се наспиш ли ?

Не, не ставаш по-мъдър. Просто чрез съня "разтоварваш" излишното и сутринта започваш на "чисто" да надграждаш вчера. 

Самата мъдрост ще я получиш в най-последния момент на твоя живот. Дали ще умреш с усмивка или намусен = не мога да гадая. :) Аз съм прост идиот. :) 

Ду бу ду бу дуууууууууу идиоти .... :) Време е за къфе и ред фезеологични неща .... :) 

Време е да се гримираме, време е да се костюмираме ... време е да започне новото ни шоуууууу ил бля бля ко-19 ил бля бля за всеки е различнооооо ... :) 

Вечеря за идиоти - bTV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 50 минути, valkiria1 написа:

Не знам дали утрото е по-мъдро от вечерта и дали тия , които сега ще лягат са глупаци, пък тези, които сега ще стават са една идея  по-мъдри или обратното ? Кога се става по-мъдър... като се наспиш ли ?

Не я разбирам тази поговорка ?!?

не я разбираш, защото я възприемаш буквално
става въпрос че трябва да се даде почивка на претоварено съзнание за решаването на проблем
не че сутрин ше съм по-мъдър, а ще съм отпочинал

пп
и е много вероятно в съня си да решиш проблема. както се е случвало с мен и на сутринта съм вземал решението какво да направя
предполагам, че това е така при всички хора

пп
Диманича мъ  изпревари ...баси бързака
:sobbing:

пп
аве тва да ней поредната ти провокацийка М?

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, дръндю написа:

аве тва да ней поредната ти провокацийка М?

Дънди .... Филма "Присъда за продаване" е в основата на вид моя философия от известно време. 

Там един повален Динозавър в манипулациите попита младия как е изманипулирал съдебните заседатели, а младия му отговори:

- Не съм ги манипулирал, а махнах твоята манипулация и ги оставих по съвест да стигат до присъдата.

Аз, не манипулирам, не провокирам, а махам същите и нека всеки из форума да постъпва по съвест. 

Това определени потребители не могат да схванат. Какво е съвест, какво е човечност, какво е свободно слово и ред други неща свързани с истинската вяра в човека отсреща. 

Да, аз вярвам в доброто в отсрещния човек. Това не могат да ми го отнемат. Вярата в тях!!!

Това е толкова идиотско, толкова утопично, но все пак това което ти наричаш провокация = си има вид резултатност. Тя е извън мен, извън моето съзнание, но я усещам. 

Нека вярата е в нас, а не силата! Амин

Време е някои да разберат, че освен вещици има и вещери! (Вещи хора които никой не ги признава, но вадят "горещите камъни" от вид пожар на бунта) :)  

п.п. Ако не си гледал се реала ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Дънди ...

в моя пост, обръщението е към Валкирия
за информирана личност като нея, поста звучи провокативно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

Валкирия

Ми .... ко дъ ти скажувм и на теб .... жена без работа .... за ко да мисли = тя не умеее, ко да прави = кото умеее ... 

Дали е провокяация ил вид неин каприз = не ме интересува ... Що ли се нерви, Ъ?! 

Да си живее тъй както умее, не ми пречи, а това, че някои се водят по нейния Ъкъл ... ми те сами са избрали да и слугуват, но не мога да ѝ слугувам и аз = за никакви пари .... туй е ... 

Свободата е над нейните нисши страсти ... :) Тя не е свободна = неин си проблем. Не мога да и помогна. 

Единствено което мога е това: Нека Бог да и прости волните и неволни грехове! Амин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ми .... ко дъ ти скажувм и на теб .... жена без работа .... за ко да мисли = тя не умеее, ко да прави = кото умеее ... 

и ний двамата дрътаци ѝ са връзахме
бошкей, на къде върви светъ
:sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро

dTMTE.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когда очень сильно упали требования к кандидатам при приеме на работу.

14518163.jpg

преди 1 час, дръндю написа:

дрътаци

14518139.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

и ний двамата дрътаци ѝ са връзахме

Ко-пак да ти скажувам .... тъй сме ние дъртите .... наивни, по-битер от децата ... :) 

Мен лично ме бх, а га ми е стан к ... го тур че пляс фо жена ми ... не мъ бк, щото веч вси нисши страсти съм гуи правил ... :) 

Мен не мъ мисли, а ази за тебе и вместу тебе се моля ... ;) 

Се ... ази не полу идиот, а пълен идиот ... демек не полу проводник, а цял профодчик ... :) 

До де ми стаа оная ъптъ ке чукам ... ко ми падне ... :) Пирони, калтофи и вси де язи сакъм, а че на някоя не и огряфа Слънцето нейде = не ме бригЪ ... :) 

Ко рифеж въъъъъ ... га кради жицЪ не рифа нали ... сега цо рефежжжжж :) 

Стегни бузки и тъ тъ ше е ... :) 

п.п. Нека си мисли, че нъ е ...  ;) Как бе фо вица: Некъ провокиръ, нека знае, че не все свят се върти около нейнъ мианджЪ ... :) кинджъ ил нинджЪ ... :) 

Сполай Дънди!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа.  Изучавал и работил късно вечер Айнщайн върху въпроси от теоритичната физика, понеже от сутрин до вечер се изхранвал с работа в Швейцарското бюро за патенти в град Берн.. Като станал години по-късно преподавател в университетите в Цюрих и Прага, през деня преподавал , през нощта работил върху един от основните си трудове "Общата теория на относителността" . Явно не е чакал утрото  и за да работи върху  извеждането на закона за фотоелектричния ефект открит от Херц , за което получава  Нобелова награда. Както казва една древна социалистическа поговорка от времето на баща ми ..Айнщайн  не си оставил днешната работа за след утрото.

---------------------------------------------------------------------------

Иначе акъл се е излял на килограми и едни потури с гайтани, червени пояси и рунтави калпаци украсени с пуканки и цървули миришещи на свинска кожа са си правили седянка на сянка  Сигурно чакат някой да им подаде торба със зоб и да им  чисти фъшкиите ? Някак си мина времето в което хората в национални носии предизвикваха атракция като на карнавал като минат по улиците. Сега носиите завладяха градовете  и селянина гледа да си подреди селото в града. Имаше и една поговорка затова кой как си пази селското у себе си, но честно казано не си я спомням, защото гледам цървулите да ги държа далеч и от класата в самолета и от класата на квартала. Няма как да договорим общо бъдеще. Затова има друга поговорка.

преди 3 часа, _nib_ написа:

6bb88ded7160f2899b42.jpg

В смъртта също няма равенство. Нека се сети някой, защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valkiria1 написа:

Някой са умрели, други са по-умрели, а петима са възкръсвали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Някой са умрели, други са по-умрели, а петима са възкръсвали.

Говоря , че от  чисто материална гледна точка и  в смъртта няма равенство . Защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, valkiria1 написа:

От гледна точка на живите ли ?

преди 1 минута, valkiria1 написа:

от  чисто материална гледна точка и  в смъртта няма равенство

Туй не го видях.

Не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

От гледна точка на живите ли ?

Съвсем не е вярно,че на живия не му пука, къде ще го сложат като умре. Сещаш ли се защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

Говоря , че от  чисто материална гледна точка и  в смъртта няма равенство . Защо ?

Нямам представа за какво говориш. Ако си в титаниев ковчег червеите няма да могат да изядат телесата ти, ама това няма да те направи по-малко умрял.

току-що, valkiria1 написа:

Съвсем не е вярно,че на живия не му пука, къде ще го сложат като умре. Сещаш ли се защо ?

Суета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...