Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, valkiria1 написа:

какво се учудваш Ниб ?

В тоя форум избуха Трета Световна заради един изгорял хляб...

ммммм цудно....

я съм на принципа по-добре прегоряло от колкото сурово.....

сушимуши.....туй ней зъмен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, valkiria1 написа:

Напълно точно и вярно, жената е описала себе си в  разнообразното си животинско амплоа.  Адмирации за което.  Само е пропуснала да отбележи, кога ще напусне форума, който толкова я отвращава.

---------------------------------

Кирилов написал ли е пътепис ?

то тя себе си не може да диша ти...

-----

Кирилов у Чили ли е че не разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, _nib_ написа:

ммммм цудно....

я съм на принципа по-добре прегоряло от колкото сурово.....

сушимуши.....туй ней зъмен

Ми няма лошо. Въпрос на вкус. Само че не става, когато някой се опитва да ти натресе своя вкус за твой.

И когато решиш,че като нормален човек, можеш да си кажеш мнението, да ти скачат защото не харесваш какъв тон за вкус , мода и начин на живот ти дава  влашка циганка.Примерно.

преди 20 минути, haidukpikaso написа:

Кирилов у Чили ли е че не разбрах

Друго питах . Дали е написал пътепис ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, valkiria1 написа:

Ми няма лошо. Въпрос на вкус. Само че не става, когато някой се опитва да ти натресе своя вкус за твой.

И когато решиш,че като нормален човек, можеш да си кажеш мнението, да ти скачат защото не харесваш какъв тон за вкус , мода и начин на живот ти дава  влашка циганка.Примерно.

Друго питах . Дали е написал пътепис ?

тая си взела форума за бащиния ама не е познала

----------------

не знам ко пиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

не знам ко пиши

ами и аз не знам. Явно получава сърчица и песнички, защото се заяжда в тая тема.

---------------------------

Ще обядваме и ще поизлезем малко на разходчица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

откАчена работа

-------

приятен обяд приятна разходка

:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да читателю. Пуснете се по улица "Ибн Габироу" или улица "Аленби" в Тел Авив и покажете текста от надгробната плоча на поредния случаен минувач. Един на десет ще го разбере, останалите девет ще се затруднят. Надписа е на старо-иврит и не е разглеждан в оскъдния български-иврит разговорник. Това е изрезка от изречения, която се учи задължително в средните класове в Израел в часовете по вероучение (танах) с първия час.

С същия успех вместо щита на Давид (щит на Давид, а не звезда на Давид) родствениците можеха да сложат емблемата на NASA, a вместо хибро-надписите тези от Матрицата. И Шльомо е името на баща му. Пореден сконфуз от тази карикатура. У евреите няма презиме/бащино име. В официалните документи в Израел фигурира само лично име и фамилно име. Изключение е когато, религиозните си добавят приставка момче/син между двете имена, но тук говорим за категория хора с разбирания от XIII век.

на 9.07.2020 г. в 0:25, valkiria1 написа:

...
Но просто знам,че слухтиш около постовете ми. И знам ,че ще се появиш да джафнеш . Дори тук в тема, която не е бутикова.  Ей така да речеш да изпитваш за покрито ниво на образование. Също така и да ме попиташ дали лично Шломо от плочата е наясно  и се е ангажирал приживе с концепцията за вертикалата на Бог в равинския иудаизъм. ..или просто не е знаел какво ще напишат неговите след смъртта му. Но пък аз бях много ясна, че по отношение на визуализацията този гроб си е излагация. Има го черно на бяло в поста по-горе.Но пък ти препускаш като кон в няколко посоки и  хващаш само тази, която на теб ти отърва.. Изобщо не ме интересува каква идея държиш в главата си, нито къде те стяга чепика. Дръж си ги за себе си, а утре Валя трябва да ти млясне и с  едно сърце. Подобните се привличат. Обаче трябва да си наясно, нещо което ти заявявам в прав текст. Дръж се прилично, когато се обръщаш към мен. Тогава, ако реша, че си заслужаваш ще ти обръщам внимание. Иначе полета на твоята фантазия и коментарии  изобщо не ми пречи. Смело препускай и събирай фенове.

-----------------------------------------

И да. Свидетели на Йехова са сектанти. Агресивен култ, отроче пръкнало се от адвентизма. Свидетели за освидетелстване. Така, както и последователите на Норбеков. Но ти това го знаеш ,най-добре. Айде бегай да спиш.
,,,

Над осем години градиш имидж в форума на Eine jüdische Frau валкирия ришона и на поканата да преведеш жидовския текст се разтъпча като кобила с изпилени зъби. И аз спечелих бас - ти не го преведе, а директно го обърна на лични. Google Translate не ти е виновен, ни аз. 17 години са достатъчен период, да гледам на хитрожопите като прочетен вестник "Работническо дело", а над твоята форумна изява като на хамелеон. Едно е да си стрина Ривка/Малка/Хана/Моар в живота, а друго са аристократични изцепки в виртуала.

Анахи елю'им - да превеждам ли до края ... не, това е загуба на време. Ти директно минаваш на трета. Ако отговора не издържи на първа, превключи на втора - отговаряй на въпроса с въпрос. Ако и тук не победиш - превключи на трета - на лични. Гнилите ви хахамим-овци така ви учат, а какво бе в началото смисъла на гоим ( гой в ед.число ), много назад, много та чак в книгите.

Свидетелите на Йехова са преименувани изследователи на Библията. Началото им води някакви 100 години назад. Никакви адвентисти, никакви кришнарчета и прочие гной, която се опита за излееш. Те свидетелстват, че името Йехова е написано над 7000 хиляди пъти в двете части на Библията, а от оригинала до днес само два пъти. Някому това станало неудобно и пуснал гумичката. Застават зад името и че не трябва да се страхуваш, когато го произнасяш. Крайно неудобно преди всичко за църквата - разбива им бизнеса с дрънкулки, ритуали и т.н. Ни един свидетел няма да извади нож или да носи оръжие - разрез за армията. Примитивни в първия ми коментар заменям на първосигнални. Жалко, че парадираш колко религиозни буквара си изгризала и в какви катакомби си се вряла. И пак жалко, че са трамбовали страх в черупката ти. Реализация на примитивна манипулация. Как евреин ще произнесе името господне. Грях.

И нещо лично. Това е форума на Калин. Темите са открити за всички регистрирани. Бутикова или идиотска решавам само аз къде и кога, да се включа. Но как да кажа на човек шабат шальом, когато примитивния език превежда романа "Война и мир" на български война и здрасти. Прекалено ти търпях обидите. "Ваня, петолъчки, сърца" - тъпотии на кутии. Много си напрегната в "ролята на баронеса", чекни се за псориазис, като първо съмнение, а сексуалните намеци ти пишат диагноза за сексуална сублимация. Пусни тайно една синя пилюля в чайчето - толкова ли си руса? За виртуалното ти аз горещо препоръчвам филма "Стъкло". Широки хоризонти се разкриват докато догониш 49.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

тая си взела форума за бащиния ама не е познала

Валкирио, това е бащинията на Хайдука. Ниедна душманка такава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _nib_ написа:

НАЗДРАВЕ

Наздраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Валкирио, това е бащинията на Хайдука. Ниедна душманка такава!

Мълчи бе.:beat: Ако стана добра  ще изпадна от историята.

преди 3 часа, JKirilov написа:

Ей, шъ додъ!

само ако напишеш пътепис.:computer2: Чили нещо ми простее. За Перу, защото ми е по-интересно. Мачу Пикчу и пр...хвърлила съм око на тоя обект.

Иначе няма да ти посветим  тема и няма да те поздравим. Да си знаеш.

------------------------------------------------

В цветарския център ни казаха,че когато времето е  горещо през деня,  тревата не се полива вечер.Поливала се рано сутрин.  Ново двайсе. След шабата смятам да поискам обяснение от фирмата, която ни монтира поливната система и взе образно казано една торба пари за тая работа , как стоят нещата? Ама и муха ми пуснаха тия от центъра. Ама и аз си нямах друга работа да питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, valkiria1 написа:

когато времето е  горещо през деня,  тревата не се полива вечер

Правило № 3: Полейте късно вечерта или рано сутринта

Когато поливате охладената почва вечерта или през нощта, тогава се изпарява по-малко вода, отколкото при гореща почва през деня. А растенията могат сами да си набавят достатъчно вода преди жегата на следващия ден.

https://www.gardena.com/bg/zhivotat-v-gradinata/spisanie-za-gradinata/10 златни правила за поливането/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичате чили и Чили, ОК. Ще ви перефразирам стар виц - Попитали Радио Ереван може ли жена в България да забременее от мъж в Чили? Може, отговорило Радио Ереван, ако той го извади 13100 километра! :)

Дубрютру!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НАЗДРАВЕ

малко късничку.....мъни мой...

часмаци-масмаци....

пицърии-мицърии....

ино-друго.....

второ-трето....

тея двамата....онези тримата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ииии.....

шму пОлегна....

150cc09be51b212ff019.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ставайййй

наздраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве

Вал липсва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...