Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 24 минути, insec написа:

Кат не щат да ги изнудват, да си изкарат производството от щатите и да прекратят търговските си отношения с тях - изнудвани били, пф, бахти изнудването.

Така се прекратяват договори с янките... ей ся като ни натресат и СЕТА, ти обещавам че лично ще усетиш за какво иде реч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като ни натресат СЕТА ще си изнесем производството в щатите ли ..... а, то пък не останало вече такова. Пак ревете на чужд гроб, па то даже не е и гроб, ами икономически гигант - тръгнали да ми жалеят, колко зле били японците, че се ортачили с янките, уеуе майко и трагедия, де тоз късмет и нас да изнудят така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, insec написа:

И като ни натресат СЕТА ще си изнесем производството в щатите ли ..... а, то пък не останало вече такова. Пак ревете на чужд гроб, па то даже не е и гроб, ами икономически гигант - тръгнали да ми жалеят, колко зле били японците, че се ортачили с янките, уеуе майко и трагедия, де тоз късмет и нас да изнудят така.

Maй впечатленията ти за живота в Япония се ограничават с чутото по ТВ, тоест рекламите на Тойота и Сузуки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Радуил написа:

Maй впечатленията ти за живота в Япония се ограничават с чутото по ТВ, тоест рекламите на Тойота и Сузуки...

А то ти щото от там ми пишеш сигурно - цел живот расал в епонията. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, insec написа:

А то ти щото от там ми пишеш сигурно - цел живот расал в епонията. :lol6:

Чел съм Шогун!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30119447.html?fbclid=IwAR36-vRbPAkNxSmfFZn9wAoyzTH3HaW0oPfZscFKfRWrywbKAFHAGDeyPPY

Защо ли ги спират след като всичко е в нормите, всичко е здравословно, всичко е мирен добър съветски атом и няма какво да крият ? :) 

Отговор на рашистите  - не е ваша работа за нашите ядрени взривове, данните се предават на доброволен принцип , не сме ви задължени да ви ги даваме

https://www.mediapool.bg/rusiya-ne-sme-dlazhni-da-se-otchitame-za-radiatsiyata-news297068.html?fbclid=IwAR3r4N7bD-O3fUj4OKR5EhdbT7p50Ka9z7H9-gg3_zVvy0Pi_OxgwT19E9s

Типично :laughing4:

image.png.ae552cd9248aa0822548fb82a2b52090.png

пп

И... - преял си със раци от Фукушима :

https://www.faktor.bg/bg/articles/smotanyatsi/naglost-obviniha-oblacheniya-ruski-lekar-che-e-preyal-s-ratsi-ot-fukushima

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...