Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ползвам от известно време Linux Ubuntu, на външен HDD диск ми е, за да си позвам и него, и Windows-а... Та... Wi-Fi първоначално си работеше нормално, но нещо скоростта тия дни намаля (не става за сърфиране, само за чатене в Slack ). На някой друг да му се е случвало? btw от време на време крашва, от сайта на ubuntu съм си го изтеглил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква Wlan карта става въпрос? Пробвано ли е обновяване на kernel или инсталиране на Wlan драйвер? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса кое е Убунтуту остава отворен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случва се при обновняване да се обозят драйверите все пак това е Убунту

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделя опита си с "Манджаро".  Никакви трудности, освен едно замазване на GRUB породено от R-Linux.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jojopara написа:

Да споделя опита си с "Манджаро".  Никакви трудности, освен едно замазване на GRUB породено от R-Linux.

Аз съм на Manjaro KDE от над година и проблемите бяха доста и сериозни. След ъпдейт спря да ми работи клавиетурата, та се наложи да даунгрейдна libinput с chroot под Live Manjaro. След друг ъпдейт пък загубих връзка с принтера. Имам готовност с бекъпи и dd на момента. Примерно, мързя ме да чопля да видя защо няма връзка с принтера, след още няколко ъпдейта се оправи. Супер е Манджата, нов софтуер, лека ОС, много приятна визия на КДЕ (да не кажа най-добре изглеждащата КДЕ дистро), но си има риск и за тфа - бекъпи и образи с dd.

Малко извън темата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно имам късмета на новака. :) Може би защото хардуеърът ми и нов и мощен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Ивайло Димов написа:

Въпроса кое е Убунтуту остава отворен :)

Ubuntu 18.04.3 LTS
Изтеглих си друг браузер и всичко си е ок.. явно проблема е в лисицата, понеже и сайта не ми отваряше от файловете :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОПитай с Pale Moon ..............базиран е на лисицата но доста по-пъргав и работи много по добре 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...