Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Optium

Промоционални таблети при сключване на договор с оператор

Препоръчан отговор

До 20 август трябва да преподпиша изтичащия ми договор с А1 включващ 3-ен пакет услуги !

При подписването на договора ми преди 2 години успях да си взема телефон с намаление,

който заплатих на момента !

Докато сега мисля да се възползувам от възможността да си взема таблет с намаление, като

бонус към договора ми . Него не мога да го платя веднага както бе с телефона, а ще трябва да плащам

всеки месец към сметката си от 10 до 12 лева в продължение на 24 месеца, след което му пълноправен

собственик на устройството. Марките които предлагат от офисите А1 са:

1./ tab z ESSENTIAL LENOVO с 1500 МВ месечно и 2 лева първоначална такса при взимането му от офиса.

2./ Prestigio WIZE 3437 4G също с 1500 МВ месечно и 1 лев първоначална такса при взимането му от офиса.

Към коя оферта да се обърна . . .

Tableti_na_promociya.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към нито една. Това са боклуци, за които просто плащаш като поп. Ако ще си купуваш таблет си го купи отделно от магазин без да си имаш работа с операторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете са пръчки и с малко рам. Леновото има по-голяма батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

И двете са пръчки и с малко рам. Леновото има по-голяма батерия.

1 гигабайт рам е недостатъчна за каквото и да било. Това са тотални боклуци и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

И двете са пръчки и с малко рам

Това което ми го казвате не ме учудва, защото знам много добре че няма да дадат нищо свястно с подобни договори !

Но все пак с вноските ми към LENOVO /12 лв на месец/ и към Prestigio /10 лв на месец/, за 24 месеца ми излизат:

Lenovo - 288 лева и Prestigio - 240 лева . . .така че към коя от "пръчките" да се насоча !?

Защото ако не се възползувам от Промоцията им, те ще ги дадат на някой техен близък ?

ЗНАЕТЕ ЧЕ НИЩО В ПРИРОДАТА НЕ СЕ ГУБИ, А СЕ СМЕНЯТ САМО СОБСТВЕНИЦИТЕ . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Optium написа:

Това което ми го казвате не ме учудва, защото знам много добре че няма да дадат нищо свястно с подобни договори !

Но все пак с вноските ми към LENOVO /12 лв на месец/ и към Prestigio /10 лв на месец/, за 24 месеца ми излизат:

Lenovo - 288 лева и Prestigio - 240 лева . . .така че към коя от "пръчките" да се насоча !?

Защото ако не се възползувам от Промоцията им, те ще ги дадат на някой техен близък ?

Към нито една. Ще вземеш таблет с който нищо не може да правиш. Рамта му е недостатъчна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилния въпрос е за 240-288 лв. нека ги закръглим на 300 лв. какъв таблет може да се закупи?

Също така се запитайте, вие за какво точно желаете да го ползвате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Optium написа:

Реално това не е никаква промоция. Престижиото например е 169лв https://tablet.bg/tablets-prestigio-Wize_3437_4G-PMT3437_4G_C_WN_BG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Правилния въпрос е за 240-288 лв. нека ги закръглим на 300 лв. какъв таблет може да се закупи?

Също така се запитайте, вие за какво точно желаете да го ползвате!

За нищо не може да го използва. За нищо!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Към нито една. Ще вземеш таблет с който нищо не може да правиш. Рамта му е недостатъчна. 

Другият вариант е да вземеш телефон от тях,

но на мен ми подариха телефон андроид NOKIA версия 10 преди 2 месеца ! Нов не ми е нужен !

За какво да се пазаря тогава с тях, защото съм склонен да им дам и рушвет, само и само да ми дадат нещо свястно ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата таблета са с еднакви параметри, който и да вземеш, не очаквай да откриеш разлики. Щом си решил да се наказваш, хващай един за ушите и действай. Иначе на твое място бих добавил още малко пари и бих си взел нещо читаво, дори и на изплащане или втора употреба с по-добри параметри.

преди 2 минути, halek написа:

Реално това не е никаква промоция. Престижиото например е 169лв https://tablet.bg/tablets-prestigio-Wize_3437_4G-PMT3437_4G_C_WN_BG

@Optium отиди при оператора и им покажи тази оферта, да видим какво ще кажат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Optium написа:

Другият вариант е да вземеш телефон от тях,

но на мен ми подариха телефон андроид NOKIA версия 10 преди 2 месеца ! Нов не ми е нужен !

За какво да се пазаря тогава с тях, защото съм склонен да им дам и рушвет, само и само да ми дадат нещо свястно ! 

:lol6:За какви рушвети говориш. Избери си план с минути и интернет, който  те устройва. Ако не могат да ти го предложат бягай от тях. Това не е промоция , а пробутване на боклуци, за които ще плащаш като поп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

:lol6:За какви рушвети говориш. Избери си план с минути и интернет, който  те устройва. Ако не могат да ти го предложат бягай от тях. Това не е промоция , а пробутване на боклуци, за които ще плащаш като поп. 

Планът който съм ползувал до сега при тях ми е изгоден, защото за цифрова телевизия,

Интернет и телефон съм плащал до сега - 33 лева и 90 стотинки на месец.

Този план в момента не съществува и на мен ми дават възможност /като заварено положение/,

да го преподпиша отново за следващите 2 години !

Ако отида при друг оператор, "ще хапна дървото" . . .

Така че /ща - не ща /трябва да се оправям с тези идиоти . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да преподписваш! След като изтече, договора става безсрочен и може да се прекрати по всяко време с едномесечно предизвестие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Нищо няма да преподписваш! След като изтече, договора става безсрочен и може да се прекрати по всяко време с едномесечно предизвестие.

Казах че Договора ми с тях който изтича, ме удоволетворява напълно /с цена и услуги/ и аз искам да го преподпиша,

защото той вече не се предлага на тази цена , а е с 12 лева по-скъп от 2019 година !

Така че аз съм губещата страна, ако се отдръпна и отида към друг оператор, който няма да ми предложи нищо по-изгодно !

За това трябва да лавирам и се опитам да взема нещо от тях, от което да имам полза  . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Optium написа:

Планът който съм ползувал до сега при тях ми е изгоден, защото за цифрова телевизия,

Този план в момента не съществува и на мен ми дават възможност /като заварено положение/,

Не се обвързвай с никакви таблети. Това са боклуци. Иначе ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се обвързвай с никакви таблети. Това са боклуци. Иначе ти си знаеш.

Дайте ми акъл бе хора, какво мога да взема тогава от тях, ако не е . . .телефон или таблет !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Optium написа:

Ами щом ти е изгоден преподписвай го и това е. Защо трябва да взимаш нещо от тях?

преди 8 минути, Raze написа:

Договорите обикновено са комбинирани за няколко услуги и с отстъпка. Когато изтече, отстъпката изчезва и започваш да плащаш пълния абонамент, което вдига таксите  двойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Optium написа:

Дайте ми акъл бе хора, какво мога да взема тогава от тях, ако не е . . .телефон или таблет !?

Какъв акъл да ти дам. Това, което ти предлагат не е оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв акъл да ти дам. Това, което ти предлагат не е оферта.

Другият вариант е да взема телефон, но аз вече имам съвсем нов . . .а този да го държа в резерв, ли !?

Или мога след това да го продам, което е малко вероятно:

- Tъй като телефони се предлагат . . .пред път и зад път !

Какви въобще опции имам в случая !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Optium написа:

Другият вариант е да взема телефон, но аз вече имам съвсем нов . . .а този да го държа в резерв, ли !?

Или мога след това да го продам, което е малко вероятно:

- Tъй като телефони се предлагат . . .пред път и зад път !

Какви въобще опции имам в случая !?

Опциите са ти от страна на оператора. Аз няма как да знам какви оферти може да ти предложи. Като не те устройват офертите, просто си предподписваш договора в сегашния вариант и си свиркаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Опциите са ти от страна на оператора. Аз няма как да знам какви оферти може да ти предложи. Като не те устройват офертите, просто си предподписваш договора в сегашния вариант и си свиркаш.

Пак ще трябва да купувам уиски на Супервайзера на офиса, за да може да получа нещо свястно !

Струва ми се, че други печеливши полезни ходове за мен няма в тази така създала се . . .дървена ситуация !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Optium написа:

Пак ще трябва да купувам уиски на Супервайзера на офиса, за да може да получа нещо свястно !

Струва ми се, че други печеливши полезни ходове за мен няма в тази така създала се . . .дървена ситуация !

:lol6:Че то уискито скъпо и прескъпо. Що имам чувсатвото, че ще има тема как пак операторът те е излъгал. Дано да не съм прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви таблети, маблети. Това са глупости!!!

Защо не попиташ някой член на семейството ти дали не му трябва нов телефон с отстъпка? и без това ще преподписваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да вземеш, те обвързват с 2 годишен договор и ще си плащаш докато изтече.

Било то таблет на лизинг или телефон. Лично  от оператор не бих взел нито едното нито другото.

Да не говорим че ако е таблет те обвързват и с допълнителна месечна такса за моб. и-нет.

Погледни ако е възможно да ти предоставят по-добра оферта като план/pакет минути и мобилен и-нет на телефона, щом си решил да преподписваш.

Но истинските оферти обикновено при тях са "off the grid" или с "връзки".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...