Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Преди няколко години си направих поща в Gmail и я защитих с телефонен номер. Вече не си спомням какво се случи, но спрях да я използвам и я забравих. Тези дни съвсем случайно ми изскочи отнякъде съобщение и си възстанових достъпа до нея. Промених паролата, смених телефонния номер, но не ми дава да изтрия профила в Гугъл и пощата. Иска ми потвърждение на онзи телефонен номер, на когото съм я регистрирал преди години, а този номер го махнах също преди много дълго време.

Не мога да разбера защо все още ми иска потвърждение на този номер - досега за пръв път ми се случва нещо подобно. Ползвам Gmail от 10 години и повече, и когато си възстановя достъп до поща след това мога да си изтрия профила безпроблемно, но сега нещо се случи и не ми дава достъп, докато не потвърдя с код, който ще получа на онзи телефонен номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Прооввери си настройките на пощата. "Онзи" номер все още фигурира там.
https://support.google.com/accounts/answer/3463280?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en
Промени Recovery Phone Number.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам номер. Изтрих го и ми изписва да добавя номер, ако желая. Въпреки това, когато поискам да добавя номер, пак ми иска потвърждение на стария номер. Странно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще трябва да пишеш на поддръжката. Пробвай да изключиш удостоверяването в две съпки(2FA).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма удостоверяване в две стъпки. И него махнах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, DarkEdge написа:

Значи ще трябва да пишеш на поддръжката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се е "омазало" в профила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сподели после решението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От умрял писмо.... Същото с Сураттефтера.

Защо искаш да го изтриеш? Сменяш данните на някакви случайни, и просто спираш да проверяваш мейла... То нали знаеш, че "изтриване" е в кавички когато говорим за такива корпорации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...