Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Моделът е:https://www.pazaruvaj.com/sistemi-za-domashno-kino-c3165/lg/ht202sf-p22041228/#opisanie

Проблемът е такъв, че при пускане на музика от флашка или диск тя прекъсва внезапно за секунда (понякога и за по-малко) и продължава от там където е спряла, а някога изобщо не ги чете, когато се пусне филм е същата работа само че после звукът се изравнява с картината.Има и моменти в, които няма забележки, но някой път не се понася.Водено е и на техници и всеки е с различна теза.Проблемът си го има от 6-7 месеца.

Домашното кино го имам от вече 9 год. и го купих в последния момент, защото семейни приятели ни идваха на гости.Сега се изполва само за музика от дъщеря ми.

Въпросът ми е дали да си купя ново или може да се ремонтира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е да се направи профилактика на оптиката, ако е за смяна да се смени. За флашката, опитайте с друга флашка, файлове с голям битрейт е възможно да предизвикат такъв симптом за който казвате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Jorboss написа:

Въпросът ми е дали да си купя ново или може да се ремонтира.

Бих ти препоръчал ако имаш възможност си вземи ново и съвременно.

10 годишна система не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AAUUXX написа:

За флашката, опитайте с друга флашка, файлове с голям битрейт е възможно да предизвикат такъв симптом за който казвате. 

Жена ми първа предложи да сменим флашките и не се променя.Ще видя какво мога да направя с битрейта.

Благодаря!

преди 1 час, Pig написа:

Бих ти препоръчал ако имаш възможност си вземи ново и съвременно.

10 годишна система не си заслужава.

Обмисляме за коледа да си купим ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Jorboss написа:

Жена ми първа предложи да сменим флашките и не се променя.Ще видя какво мога да направя с битрейта.

Благодаря!

Обмисляме за коледа да си купим ново.

Бих Ви посъветвал,  да не се спирате на тип домашно кино в 1, или пък саунбар (всичко в 1)

Защото никакво качество не се гони там.

А да се насочите към истински многоканален ресйвър + 5 hi-fi тонколони и активен субуфер за кино/телевизия.

Или стерео усилвател + чифт добри hi-fi тонколони, ако се набляга на музиката.

Имате време, прочетете това онова по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, oic написа:

Бих Ви посъветвал,  да не се спирате на тип домашно кино в 1, или пък саунбар (всичко в 1)

Защото никакво качество не се гони там.

А да се насочите към истински многоканален ресйвър + 5 hi-fi тонколони и активен субуфер за кино/телевизия.

Или стерео усилвател + чифт добри hi-fi тонколони, ако се набляга на музиката.

Имате време, прочетете това онова по въпроса.

Ще го имам предвид.

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...