Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dalaidido Lama

Какво означава това , тоест , какво да направя , че да не ми излиза постоянно ?

Препоръчан отговор

Добър ден 
Какво означава това , тоест , какво да направя , че да не ми излиза постоянно ? 
Гледам си който и да е канал .... 
и това постоянно излиза , примига 
какво се прави в такова положение ??? 
Някой имал ли е подобен проблем ?

1.jpg

2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това у-во ? Марка модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Dalaidido Lama написа:

телевизор 

Марка модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Dalaidido Lama написа:

измислена 

Пробваш с ъпдейти дали има тв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно проблема е с gapps - (Google Apps). Ако не стане със системен упдейт, остава factory reset

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробва и ресет но и версията на андроида може да е доста стара и да не се поддържа от някои приложения.

@Dalaidido Lama

Коя версия е андроида ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Pig написа:

Да пробва и ресет но и версията на андроида може да е доста стара и да не се поддържа от някои приложения.

@Dalaidido Lama

Коя версия е андроида ?

преди 30 минути, Dalaidido Lama написа:

измислена 

офф. Иска човека помощ, а инфо йок. Да се обърне към форумната гадателка, да му хвърли боб, ако отново се е снабдила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Означава, че ползваш гаден китайски продукт (ама от най-китайските) със съмнителна версия на Android. Съдейки по това как изглежда, си мисля, че е 4.x.x (което е странно, понеже по времето, когато беше актуален, почти нямаше такива телевизори), та ако в момента няма по-нова версия, нямаш спасение, освен евентуално да потърсиш дали може да флашнеш друг софтуер, ако някой ентусиаст си е играл да сглобява такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, killchain написа:

Означава, че ползваш гаден китайски продукт (ама от най-китайските) със съмнителна версия на Android. Съдейки по това как изглежда, си мисля, че е 4.x.x (което е странно, понеже по времето, когато беше актуален, почти нямаше такива телевизори), та ако в момента няма по-нова версия, нямаш спасение, освен евентуално да потърсиш дали може да флашнеш друг софтуер, ако някой ентусиаст си е играл да сглобява такъв.

Е, чак пък толкова..... :)

Имам напълно работещ Samsung Note 1 - с 4.1.2 (макар и custom) и gapps си работят нормално....

Един factory reset сигурно ще реши проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Е, чак пък толкова..... :)

Имам напълно работещ Samsung Note 1 - с 4.1.2 (макар и custom) и gapps си работят нормално....

Един factory reset сигурно ще реши проблема

Дори не говоря за по-нов софт - обикновено след като спре официалната поддръжка, можеш да се качиш в най-добрия случай една версия нагоре. Говоря за това, че ако на производителя не му пука за това да си оправи проблемите, кажи-речи единствената надежда е custom софт. И пак - за Note разбирам, но не знам кой ще си губи времето точно с този телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива "телевизори" само с външен бокс са смарт.

Другото е мечти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, killchain написа:

Означава, че ползваш гаден китайски продукт (ама от най-китайските) със съмнителна версия на Android

Която "долните" китайци, вместо да я оставят на йероглифи, са се погрижили да е с меню на български. Хайде малко по-сериозно и не се доверявай на очите си, точно от такива снимки. Фотографа не струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

Която "долните" китайци, вместо да я оставят на йероглифи, са се погрижили да е с меню на български. Хайде малко по-сериозно и не се доверявай на очите си, точно от такива снимки. Фотографа не струва.

Българска локализация си има стандартно в Android от доста време насам (не успявам да намеря източник, но мисля, че е от преди 4). Погрижването, което са се погрижили, е да не я махнат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване