Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на един обект система с два двр и около 30 камери са вързани на голям 30 инчов екран. Част от камерите през има няма 10-15 секудни премигват за секунда-две и се появяват отново (все едно рефрешва) Никой не дава зор да се оправят, питам чисто информативно за общата култура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Vht7 написа:

Здравейте на един обект система с два двр и около 30 камери са вързани на голям 30 инчов екран. Част от камерите през има няма 10-15 секудни премигват за секунда-две и се появяват отново (все едно рефрешва) Никой не дава зор да се оправят, питам чисто информативно за общата култура.

От информацията която даваш, ще ти дам и съвет - Заеви я тази работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

От информацията която даваш, ще ти дам и съвет - Заеви я тази работа!

И аз не одобрявам, не зависи от мен, а от началник клиент и т.н. не мисля да напускам защото ми е интересна материята и искам да се науча, а в нашия град това е единствената такава фирма, ако няма да си полезен с коментар не знам защо си губиш времето да даваш безсмислени отговори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Vht7 написа:

И аз не одобрявам, не зависи от мен, а от началник клиент и т.н. не мисля да напускам защото ми е интересна материята и искам да се науча, а в нашия град това е единствената такава фирма, ако няма да си полезен с коментар не знам защо си губиш времето да даваш безсмислени отговори

Ами недостатъчна информация даваш. Как да ти се помогне? Марка и модел на DVR устройствата, камерите един и същи модел ли са или са различни марки?И към двата DVR ли са свързани премигващите камери или само към единия?Как стоят нещата с ел. захранването на обекта? Има вероятност да бъгва самият екран, на който наблюдавате камерите. Като гледате записите от DVR устройствата за проблематична камера там вижда ли се прекъсване? В логовете на DVR има ли прекъсване или разпадане на свързаността или прекъсване на интернет връзката ( ако се гледат от друго място)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кляка захранването най-вероятно, измерете напрежението при една от мигащите камери - трябва да е 12V

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...