Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Видях, че вече има подобна тема, но в която обаче няма активност от доста време, та затова създадох нова, ако е против правилата извинявам се, нека модераторите я изтрият.

Та по темата- някой във Варна ползва ли услугите им? В момента съм на TCV и бих искал да сменя най-вече заради непостоянния интернет. Към скоркостта нямам оплаквания, не ми е и толкова важна. Но тъй като понякога се налага да работя от вкъщи, играя също и покер онлайн и честите спирания на нета за час-два-три, а твърде често и по ден са изключително неприятни и няма как да продължа с тях. 

За съжаление съм в малка кооперация с едва 3 апартамента и нямам особен избор от доставчици. Въпреки, че комшиите над мен също проявяват интерес да сменят към Виваком да речем ( и това прави над 50% от живущите както по принцип изискват), не биха се навили да ни прокарат за толкова малко апартаменти нищо, че съседната сграда буквално имат кутия. При Мтел нещата стоят по същия начин.

За DCC съм сигурен, че имат покритие след като преди няколко месеца всички улици в квартала ни бяха разкопани за известно време. Предполагам, че след като интернета им е изцяло оптичен (явно при TCV не стоят точно така нещата) не би трябвало да има проблеми със спирания и прекъсвания, което ми е най-важното реално. Пакета, който предлагат в момента иначе изглежда добре- 23лв при 2 годишен договор Play TV ( с опция за връщане) и HD канали + Оптичен интернет 50 Mbps. В момента съм на 20лв пак за 50 Mbps без HD и Play Tv съответно. Единственото хубаво е, че има Диемите.

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Огнян Миков написа:

Здравейте,

Видях, че вече има подобна тема, но в която обаче няма активност от доста време, та затова създадох нова, ако е против правилата извинявам се, нека модераторите я изтрият.

Та по темата- някой във Варна ползва ли услугите им? В момента съм на TCV и бих искал да сменя най-вече заради непостоянния интернет. Към скоркостта нямам оплаквания, не ми е и толкова важна. Но тъй като понякога се налага да работя от вкъщи, играя също и покер онлайн и честите спирания на нета за час-два-три, а твърде често и по ден са изключително неприятни и няма как да продължа с тях. 

За съжаление съм в малка кооперация с едва 3 апартамента и нямам особен избор от доставчици. Въпреки, че комшиите над мен също проявяват интерес да сменят към Виваком да речем ( и това прави над 50% от живущите както по принцип изискват), не биха се навили да ни прокарат за толкова малко апартаменти нищо, че съседната сграда буквално имат кутия. При Мтел нещата стоят по същия начин.

За DCC съм сигурен, че имат покритие след като преди няколко месеца всички улици в квартала ни бяха разкопани за известно време. Предполагам, че след като интернета им е изцяло оптичен (явно при TCV не стоят точно така нещата) не би трябвало да има проблеми със спирания и прекъсвания, което ми е най-важното реално. Пакета, който предлагат в момента иначе изглежда добре- 23лв при 2 годишен договор Play TV ( с опция за връщане) и HD канали + Оптичен интернет 50 Mbps. В момента съм на 20лв пак за 50 Mbps без HD и Play Tv съответно. Единственото хубаво е, че има Диемите.

Мерси предварително.

Това, че предлагат оптична свързаност не значи , че интернет свързаността няма да прекъсва или, че няма да има проблеми. Но по принцип при оптиката нещата са по-стабилни, защото се влияе от малко фактори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За DCC не мога да кажа нищо, но това за TCV ми се струва странно. В кой район си? Аз от години съм при тях, макар и на "по-специален" план - гарантирани скорости и т, н., но прекъсвания не съм имал, освен един път, когато ме уведомиха предварително за това.....

Защо не говориш първо с хората от поддръжката за проблема ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за мненията. Ами всеки път реално говоря с тях като имам прекъсване, а това както стана на въпрос се случва поне 1-2 пъти в месеца. Някой път е за 2-3 часа, някой път е за цял ден. Адски неудобно и неприятно. Не мисля, че нещо може да се оправи, едва дали го правят нарочно все пак и те нямат интерес да се случва, но е факт. Иначе съм в района на колохозния пазар близо до колелото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не проверите за булсат оптичен аз  в офиса съм на  тарифа 100 мбпс и съм много доволен за половин година съм имал само 1 прекъсване за 10 мин тъй като в квартала дето съм в Добрич се санирват блокове и се налага да местят трасета .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...