Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

oic

Най добрите сериали/ TV Shows, които сте гледали/те

Препоръчан отговор

В тази тема всеки може да препоръча (топ) сериали/TV Shows, които сте гледали/те, независимо от жанра (стига да не са "soap opera" неща)

Като първи,  моите предложения:

Fringe/Експериментът (2008-2013)

12 Monkeys/12 Маймуни (сериалът). (2015-2018г.)

The Expanse/ Експанзията

Mr. Robot/Г-н Робот

Altered Carbon

Shameless/Безсрамници

Stranger Things/Странни неща

Lost in Space /Изгубени в Космоса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fringe е първият сериал който гледах на компютър/лаптоп и ми е един от любимите. Пазя си сериите и съм го гледал два пъти, някой ден може да го прегледам пак :)

Иначе също любими сериали са ми: 
Person Of Interest (Под наблюдение)
Mentalist (Менталиста) 
и The Blacklist (Черният списък) 
и определено ги препоръчвам на феновете на криминалната драма. Мисля така се води жанра :)

Хареса ми първи сезон на Condor, сега чакам втори да видя дали ще продължи така добре. 
Приличен беше и първи сезон на Tom Clancy's Jack Rayn, но Condor-а по ми допадна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старгейт СГ1 и всички разклонения

Стар Трек оригиналния сериал до най новия Дискавъри + 12 те филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Записки по българските въстания", "Капитан Петко войвода".  Ама къде ли се бутам и аз ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Game of thrones как го забравихте :)

В момента гледам Banshee, скоро го почнах и е много брутален и зарибяващ. Също се сещам в момента и за Westworld. Добавям The Walking Dead и Fear the Walking Dead.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как имате нерви да гледате някои от изброените върховни тъпотии. :D Другите не ги знам и май така е по-добре.

Моят любим сериал е Алф. Много подценяван. За сметка на други върховни бози, като Приятели например. Бозааааааааааааа. 😟

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един от най-добрите филми, които съм гледал ( а аз съм изгледал много, наистина много ) е titus .

тези, които могат да мислят, биха могли да си направят много полезни изводи, стига да успеят да преодолеят фикционалната бариера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

в момента следя два сериала
The Witcher Season 1 / Вещерът Сезон 1 (2019)
The Mandalorian Season 1 / Мандалорианецът Сезон 1 (2019)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dark

Electric dreams

Narcos

Rick and Morty

The new pope

Dirk Gentry

The man in the high castle - бавно развитие

The office - !!!

The boys

The tick

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееееееее, викам си - имало и такава хубава тема! А то само обиди и глупости?

на 20.08.2019 г. в 1:22, Mediterranean написа:

Как имате нерви да гледате някои от изброените върховни тъпотии. :D Другите не ги знам и май така е по-добре.

Мноооо изтънчено! :angry:

Това също е интересно:

на 22.12.2019 г. в 12:31, Silvering написа:

Dark

Electric dreams

Narcos

Rick and Morty

The new pope

Dirk Gentry

The man in the high castle - бавно развитие

The office - !!!

The boys

The tick

Аз уж гледам всички сериали, в папката със субки имам 464 директории на различни сериали, някои по 15-20 сезона, а от горните не съм гледал нищо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стар Трек Пикард гледам в момента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Prison Break", "Breaking Bad" и "True Detective". "Lost" също имаше своите моменти. От комедиите - "Ало, ало", и "Двама мъже и половина" с Чарли Шийн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не сФирка, че е почнал 3-ти сезон на Westworld?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prison Break
Lost
The Witcher

Two and a half men
като цяло това са сериалите, които са ми харесали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Здравко Енчев
      Здрвйте, търся един сериал, който го даваха по ТВ7 или Никалалдиън , някъде между 2010-13/14.Не си го спомням много добре ,беше анимация и се разказваше за група приятели -супергерои, които вървяха на дълъг път и събираха магически камъни ( на въздух , земя , огън и т.н.)и накрая ги слагаха в една може би книга ( до колкото си спомням ) всичките в кръг и ставаше нещо, беше като голямо пътешествие и постоянно ставаха интересни неща.Героите мисля че бяха 4 и единия беше момиче, бяха хора и всичко беше по в стил аниме , но не напълно .Ще бъда много щастлив, ако някой знае как се казва.
    • от Ясен Демерджиев
      Извинявам се но някой знае ли кога ще излезнат БГ субтитрите за SEX EDUCATION SEASON 2
    • от Anita Hristova Trifonova
      sekirata против турските сапунки "Листопад" -авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от MovieLovers
      Здравейте, 
      Надявам се това е правилното място да ви представя MovieLovers - моето безплатно Android приложение за разглеждане на филми, сериали, трейлъри и др. 
      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediaclient.movielovers.mobile
      В момента приложението е в алфа/бета-тестове.
      Инструкции за желаещите да се включат като тестъри (не се изисква нищо особено): 
      https://docs.google.com/document/d/16_qQmHbKj_aCGumJj8I19NMBgGRsgsAsucHtzEjn1VY/edit?usp=sharing
      Ще съм ви много благодарен да чуя вашите отзиви - били те положителни или отрицателни. Благодаря за отделеното време.

• от Kolian
      TVseries България стартира „Изгубени в разказа“

В чест на победителя в гласуването за „Сериал на десетилетието" (http://tvseriesbg.com/2013/11/09/lost-stana-serial-na-desetiletieto/), който беше обявен преди седмица, tvseriesbg.com стартира нова интригуваща игра, носеща името „Изгубени в разказа”.  В нея в рамките на 13 седмици в сайта ни ще бъдат представени 13 авторски разказа, написани в състезанието The Chosen One: Lite Edition във форума на TVseries България (http://forums.tvseriesbg.com/forum/185-the-chosen-one-lite-edition/), което се състоя в периода януари-март 2013-а година. Можеш да оцениш всеки един разказ чрез рейтинг системата, която сме изготвили за целта, а кратката история, събрала най-висок рейтинг, ще бъде заснета от нашите приятели от Clapboard Film Studio, като съществува възможност да бъде проведен и кастинг за ролите. От теб се изисква единствено и само да четеш и да оценяваш със сърцето си. "Изгубени в разказа" ще се опита да покаже, че аматьорски написаните неща понякога могат да се окажат гениални.

Ето го и първия аматьорски разказ, който ще се бори в състезанието: http://tvseriesbg.com/2013/11/19/izgubeni-v-razkaza-terranova/
  • Дарение

• Добави ново...