Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

oic

Най добрите сериали/ TV Shows, които сте гледали/те

Препоръчан отговор

В тази тема всеки може да препоръча (топ) сериали/TV Shows, които сте гледали/те, независимо от жанра (стига да не са "soap opera" неща)

Като първи,  моите предложения:

Fringe/Експериментът (2008-2013)

12 Monkeys/12 Маймуни (сериалът). (2015-2018г.)

The Expanse/ Експанзията

Mr. Robot/Г-н Робот

Altered Carbon

Shameless/Безсрамници

Stranger Things/Странни неща

Lost in Space /Изгубени в Космоса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fringe е първият сериал който гледах на компютър/лаптоп и ми е един от любимите. Пазя си сериите и съм го гледал два пъти, някой ден може да го прегледам пак :)

Иначе също любими сериали са ми: 
Person Of Interest (Под наблюдение)
Mentalist (Менталиста) 
и The Blacklist (Черният списък) 
и определено ги препоръчвам на феновете на криминалната драма. Мисля така се води жанра :)

Хареса ми първи сезон на Condor, сега чакам втори да видя дали ще продължи така добре. 
Приличен беше и първи сезон на Tom Clancy's Jack Rayn, но Condor-а по ми допадна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старгейт СГ1 и всички разклонения

Стар Трек оригиналния сериал до най новия Дискавъри + 12 те филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Записки по българските въстания", "Капитан Петко войвода".  Ама къде ли се бутам и аз ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Game of thrones как го забравихте :)

В момента гледам Banshee, скоро го почнах и е много брутален и зарибяващ. Също се сещам в момента и за Westworld. Добавям The Walking Dead и Fear the Walking Dead.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как имате нерви да гледате някои от изброените върховни тъпотии. :D Другите не ги знам и май така е по-добре.

Моят любим сериал е Алф. Много подценяван. За сметка на други върховни бози, като Приятели например. Бозааааааааааааа. 😟

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кухня (със субтитри)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един от най-добрите филми, които съм гледал ( а аз съм изгледал много, наистина много ) е titus .

тези, които могат да мислят, биха могли да си направят много полезни изводи, стига да успеят да преодолеят фикционалната бариера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      sekirata против турските сапунки "Листопад" -авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от MovieLovers
      Здравейте, 
      Надявам се това е правилното място да ви представя MovieLovers - моето безплатно Android приложение за разглеждане на филми, сериали, трейлъри и др. 
      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediaclient.movielovers.mobile
      В момента приложението е в алфа/бета-тестове.
      Инструкции за желаещите да се включат като тестъри (не се изисква нищо особено): 
      https://docs.google.com/document/d/16_qQmHbKj_aCGumJj8I19NMBgGRsgsAsucHtzEjn1VY/edit?usp=sharing
      Ще съм ви много благодарен да чуя вашите отзиви - били те положителни или отрицателни. Благодаря за отделеното време.

• от Kolian
      TVseries България стартира „Изгубени в разказа“

В чест на победителя в гласуването за „Сериал на десетилетието" (http://tvseriesbg.com/2013/11/09/lost-stana-serial-na-desetiletieto/), който беше обявен преди седмица, tvseriesbg.com стартира нова интригуваща игра, носеща името „Изгубени в разказа”.  В нея в рамките на 13 седмици в сайта ни ще бъдат представени 13 авторски разказа, написани в състезанието The Chosen One: Lite Edition във форума на TVseries България (http://forums.tvseriesbg.com/forum/185-the-chosen-one-lite-edition/), което се състоя в периода януари-март 2013-а година. Можеш да оцениш всеки един разказ чрез рейтинг системата, която сме изготвили за целта, а кратката история, събрала най-висок рейтинг, ще бъде заснета от нашите приятели от Clapboard Film Studio, като съществува възможност да бъде проведен и кастинг за ролите. От теб се изисква единствено и само да четеш и да оценяваш със сърцето си. "Изгубени в разказа" ще се опита да покаже, че аматьорски написаните неща понякога могат да се окажат гениални.

Ето го и първия аматьорски разказ, който ще се бори в състезанието: http://tvseriesbg.com/2013/11/19/izgubeni-v-razkaza-terranova/
    • от sdry
      Казват, че ако трети ден поред не ти се работи, значи е сряда. Потвърждавам! Така е! Даже мога и свидетели да свикам, както и съучастници - бройката практически клони към +безкрайност
      Но... какво да се прави! Рано или късно се сблъскваме с жестоките истини на живота!
      Не знам дали съм казвала, но от новогодишната баница с късмети ми се падна... късмет.
      Никога не съм се оплаквала от липсата на късмет, но ето, че тази година (която освен, че ще е на година на Тигъра - а аз съм тигър), ще е още по-късметлийска.
      Тази сутрин това се потвърди с един маловажен, но важен факт - автобус № 32 закъсня повече от мен и го хванах навреме
      Идвам аз на работа, отивам до барчето да си взема чай. Барманката седнала говори с чистачката "Малкият Мехмед дойде после и каза...".
      "Някой нов служител ли имаме?"
      "...каза на Перла..."
      Ахааааа...
      Сапунки...
      "Абре вие за сериали ли си говорите рано сутрин?!" им казах на шега.
      Потвърдиха.
      В този момент влязоха и двама колеги.
      Аз подхвърлих "Трябва да забранят с указ тези сериали!"
      И отговора, който последва ме "срина": "А, как бе?! Мен ми беше толкова гадно, че не даваха "Перла" по Коледа!", каза единият от колегите, който е млад мъж.
      Аз не се сдържах и почнах да се хиля...
      Като чели това не стига, ами и чистачката се обади от другата страна "Моят мъж пък става в 05.00 сутринта, за да гледа "Перла"".
      Ето това беше върха!
      Казах им, че не са наред. Хахаха...
      Взех си чая и се махнах от сериаломанската компания.
      Сега се чудя - как може човек до такава степен да се обсеби от някакво измислено нещо, знайки и осъзнавайки, че е измислено, до такава степен, че да не спи, да му е "гадно", да чака с нетърпение, да обсъжда, коментира... всичко това да стане част от неговото ежедневие?!
      Е, поне сериала да си заслужаваше!
      И аз гледам сериали като "Изгубени", "4400", "Всичко обичат Реймънд" и т.н., но да стана в 05,00 ч. сутринта да гледам "Перла"?! Е, не!...
      Сега се сещам, че и изпълнителната директорка се оплакваше, че синът й постоянно я тормозел с тази "Перла".
      Тук идва и друг момент.
      Преди такива сериали се гледаха предимно от жени (само за "Робинята Изаура" съм чувала от дядо ми и баща ми, че са го гледали с интерес, даже са оставяли ангажиментите си, за да го гледат). Сега, както установявам и мъжете почнаха да се "разчувстват" нещо
      Ако не друго, тези измислени сапунки поне ще свършат една работа, която ние жените се опитваме от хиляди години
      Скъпи мъже, ГЛЕДАЙТЕ "Перла" и темподобните, разчувствайте се, станете нежни души, така ще ни разберете по-добре от време на време

• Дарение

• Добави ново...