Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Моля, Ви помогнете ми при избора на Smart TV 32" до 450 лв.

Моля всеки който е закупил подобен телевизор, да сподели своите положителни и отрицателни отзиви спрямо съответната марка и модел ТВ..

Благодаря  предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачка - поне 10 теми за същото.

За толкова пари - еднодневка с планирано остаряване. Колкото изкара - поне гаранцията.

Почва се от източника на сигнал и евентуално населено място. 90% от хоратта не ползват нищо "смарт", а само като монитор на нечия операторска кутийка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30лв. над бюджета, но от всички злини, възможно най-малката -> https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-PHILIPS-32PFS5823-LED/p/15854

https://www.displayspecifications.com/bg/model/47161289

Поне е Full HD, 8-битова IPS матрица, приличен процесор и плейва H.265/HEVC и MKV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има на промоция за 250лв тук:Емаг .... като се развали,хвърляш го от 10етаж и си купуваш друг!  Нагледал съм се на "маркови" стоки,които висят по сервизите с месеци!! Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай телевизорите на LG. Едно от предимставата са множеството приложения за тяхната Web OS.

Както и поддръжката на DTS звук , ако се пуска съдържaние от "флашка".

Например:

LG 32LK6200PLA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Филипов написа:

Търсачка - поне 10 теми за същото.

За толкова пари - еднодневка с планирано остаряване. Колкото изкара - поне гаранцията.

Почва се от източника на сигнал и евентуално населено място. 90% от хоратта не ползват нищо "смарт", а само като монитор на нечия операторска кутийка.

А аз останах с впечатлението, че тия телевизори изкарват доста. Отделно, че аз като си купих СМАРТ телевизор, в началото го ползвах почти само за интернет или по-точно Ютуб. Позлвах го и ползвам често за стрийм на филм от PC  чрез GOOGLE CHROME.  В един момент осъзнах, че не ползвам телевизора за кабеларката, а за това, което имам аз на PC. Не съм толкова млад, ма не съм и дърт - на 46 съм. Само че за мен по-важно е да ползвам телевизора като смарт. Иначе затъпявам с тия кабеларки и с това, което гледам, а не искам да гледам!

преди 9 часа, oic написа:

Разгледай телевизорите на LG. Едно от предимставата са множеството приложения за тяхната Web OS.

Както и поддръжката на DTS звук , ако се пуска съдържaние от "флашка".

Например:

LG 32LK6200PLA

Купих едно LG  на майка ми преди няколко години и определено е доста добър телевизор за 400 лева, макар тогава да нямаше СМАРТ.  Но като цяло тия евтини LG  са супер като картина. За звук...ами взех един Шарп за 320 лева и звука бе доста по-добър и още е по-добър, щото ползвам и двата телевизора. За Мен Шарп си е с най-добрия звук за тия пари. Harman Kardon  е гаранция за добър звук и при евтините телевизори. Относно картината...не е така. LG  си е LG. 

Относно лекотата на ползване, LG  открай време си е доста сложно за използване. Шарп е направо песен с дистанционното. Толова просто и интуитивно е направено, че чак се чудя, как е възможно. Скоро дадох 55 инчовия си OLED  Philips  на ремонт за смяна на екрана и ползвах близо месец Шарпа. Невероятно бе управлението. Толкова интуитивно спрямо Филипса, че бях забравил това му предимство. При LG  също е сложно управлението. Жалко, че Шарпа ми е 720p и ползва TN  матрица така като гледам. LG-то ми е на IPS  и е доста по-добро. Ама за 320 лева толкова, маде ин Турция. 

Относно СМАРТ на ТВ някой ползва ли го директно с дистанционното? Къде къде по-удобно е да се позлва PC, таблет или телефон за управление. Никога не ползвам дситанционното на телевизора, щото ме изнервя. Или таблета или PC. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм останал впечатлението, че LG, от към дистанционно и меню, ОС (Web OS) лесен за използване от към потребителя, сравнен от ТV-тата на Samsung и Panasonic. 

Относно звука на плоските телевизори: Със всяка следваща година става по зле, независимо от марката.  Възможно и да се дължи на факта, че "кутиите" им стават все по тънки. Това е с цел да те принудят да закупиш саундбар (който свири доста зле, сравнен със чифт стерео букшелфки). 

Отдавна (от 2012 г.) не гледам кабелна/сателитна  ТВ, защото телевизии много, съдържание 0.

Ползвам ТВ като монитор, и аз избирам избирам какво да гледам и кога, без реклами и без прекъсвания (KODI + добавки и YouTube (eng. канали). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, oic написа:

Отдавна (от 2012 г.) не гледам кабелна/сателитна  ТВ, защото телевизии много, съдържание 0.

Хайде стига вече с това изтъркано твърдение пишете , че не гледате никаква тв а в форума за онлайн тв се избивате да се молите за безплатна иптв .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, adersa написа:

Хайде стига вече с това изтъркано твърдение пишете , че не гледате никаква тв а в форума за онлайн тв се избивате да се молите за безплатна иптв .

Само, че други за абонирани за тези теми.

Писал съм там, за да дам линк на някой. Но да искам едва ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, oic написа:

Аз пък съм останал впечатлението, че LG, от към дистанционно и меню, ОС (Web OS) лесен за използване от към потребителя, сравнен от ТV-тата на Samsung и Panasonic. 

Относно звука на плоските телевизори: Със всяка следваща година става по зле, независимо от марката.  Възможно и да се дължи на факта, че "кутиите" им стават все по тънки. Това е с цел да те принудят да закупиш саундбар (който свири доста зле, сравнен със чифт стерео букшелфки). 

Ползвам ТВ като монитор, и аз избирам избирам какво да гледам и кога, без реклами и без прекъсвания (KODI + добавки и YouTube (eng. канали). 

Ами така е, моя Филипс е  с OLED  втора генерация на LG. Четох ревюта и там точно това се отбелязва - при първия OLED  на Филипс, звука е доста по-добър!  Нарочно са орязали звука, макар отзад да има една голяма чиния, дето уж трябва да вади бас, но честно казано, Шарпа ми за 320 лева вади същия, че и по-добър звук. А за тоя OLED  дадох около 3000 лева преди 2 години. Относно LG  и Web OS  нямам впечатления, написах го в предния си пост. само сравних звук и картина между подобни LG  и Sharp  дето си закупих. LG  за 420 лева с намалението, Шарпа за 330 лева с намалението, все от e-mag.  Разлика  в покупките не повече от година, дори мисля бяха 6 месеца. Споменах за звука, щото тук се спомена за звука на LG. А на мен много много не ми допада спрямо Шарпа. Затова смятам, чер има и по-добро от LG ;)  Като звук разбира се. Като картина...LG  според мен е еталона. Дори сега на Филипса ми му сложиха екран директно от LG. Кофтито е, че ползвах едни готови настройки от интернет ( ютуб) и леко картината е по-топла отпреди, което малко ме дразни.  Ако се ползва директно калибровката от производителя, положението е леле леле. Затова препоръчвам на всеки, който си купи телевизор, да потърси в Ютуб или в специализиран за телевизори форум, настройки за неговия модел телевизор. Има хора, които се занимават професионално с това и намират най-добрите настройки след калибровка. Ако не ползвах тия настройки, просто ОЛЕД-а е отврат със стандартните настройки на Филипс. Имам и монитор Филипс за PC,  от което пиша сега, но и там ползвам калибровки, които сам съм си направил с помощщта на софтуер от Филипс и наистина, разликата спрямо стандартните настройки е огромна. Не ги чувствам тия, дето никога не са чували за калибровка на монитор или телевизор. Това е първото нещо, което трябва да се направи, когато се закупи нов телевизор или монитор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-TELEFUNKEN-32FB5000-LED/p/12482

Вече 2 години се ползва без проблеми. Сигнал от А1 /старите Близу/. Пълноправен смарт, Full HD, идеална картина на SD каналите, перфектна на HD. Какво повече ти трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...