Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Изведнъж взе да лупа яко, ако консумирам коли, бири, кофеинови и алкохолни напитки, но мисля че от бирата става най-зле. Не, че не мога без тях, но върпоса ми е дали няма проблем за разрешаване, или просто трябва да ги спра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В повечето случаи е безобидно.Докато свикнеш с напитките,които го причиняват.

Кардиограма не е достатъчно,направи си Ехокардиография и се консултирай с добър Кардиолог,за твое успокоение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво да има да свиквам, като цял живот ги пиех тея неща и изведнъж взеха да влияят, и става по-зле с всеки опит на такава консумация. Ще си отида на доктор най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Frost Diamond написа:

В повечето случаи е безобидно.Докато свикнеш с напитките,които го причиняват.

Кардиограма не е достатъчно,направи си Ехокардиография и се консултирай с добър Кардиолог,за твое успокоение.

Не знам, може и да не го успокои. 

Щом пациентът е дошъл с оплакване, лекарят може да реши да "си върже гащите" и да предпише "лечение", защото ако не предпише, а нещата при пациента се стъжнят и стежнят (а случаи най-различни), то лекарят ще е на топа на устата. 

И ето ти ненужно лечение, ненужно пиене на хапчета.

Това, разбира се, го казвам само вероятностно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз помислих че тъкмо си започнал да ги консумираш тези напитки :D

Да,щом от нищото се е появил проблем,направи една консултация.

Но със сигурност не се панирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, Frost Diamond написа:

правилно
освен това, смятам, че трябва да посети невролог
но обикновено, сърцебиене се получава от цигарите които са неизменна част от консумация на напитки
автора на темата пуши ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пуша, от Хасково съм, ще ида при личната да ме прати при някой спец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо време спри кофеиновите напитки, намали алкохола до минимум или го спри и него и виж дали ще има промяна. Промени си и начина на хранене - вечер яж по-малко и по-леки храни, гледай да са главно необработени или само печени - салати, бяло месо, риба. През деня наблягай на плодовете, спри тестяното и тестени закуски ако консумираш, както и сладкото. Ако няма промяна до месец след това, тогава ходи по доктори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причини за проблема може да бъдат много, а да се дават съвети какво да прави и не прави тук е несериозно! 

Към автора на темата, отидете на лекар за да се разбере причината за проблема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, AAUUXX написа:

Причини за проблема може да бъдат много

като например да е видял некоя кака бес гашти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те 2-3 месеца на ограничение минаха и не става по-добре, затова единственото решение е при доктора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще лупа. Спри кофеиновите и енергийните напитки. Алкохолът е депресант ,а Кофеинът е стимулант. Следващият път може и да не стигнеш до писане,а след кардиограмата да изправиш и електро-енцефалограмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...