Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Снимка в Галерия, която не може да се изтрие??!

silfidan

Препоръчан отговор

Здравейте. 

Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 

Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.

Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.

Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

Screenshot_20190822-020132.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, нушо написа:

Защо не я изтриеш от скайпа?

Защото ми е заключен профила.

Но не помня снимката дали я свалих или по скоро е screenshot...

Защо не се изтрива? Какво е това нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Zaza Zaraza написа:

При изтриване на снимката, същата трябва да се премести в кошчето за 15 дена. Виж дали там я има. 

Да. И от там я изтрих. И пак се появява. Ще откача вече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Zaza Zaraza написа:

Хмммм....Пробвай пак след рестарт на телефона. 

Сега рестартирах и нищо...пак се появи

Прави ми впечатление че в подробностите на един друг скрийншот фигурират данни които липсват при гадната неизтриваща се снимка. Ще прикача да се види

Добре възможно ли е това да е проследяваща програма или нещо подобно. Или просто счупен файл/снимка

Screenshot_20190822-033524.jpg

Редактирано от silfidan
Правописна (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, halek написа:

Диенсталирай скайпа. Изтрии снимката презнякой файл маниджър, а не през галерията.

Инсталирах Файл мениджър. И успях да изтрия снимката. Много благодаря! ☺

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, silfidan написа:

Инсталирах Файл мениджър. И успях да изтрия снимката. Много благодаря! ☺

Дали си успял,ще се види утре!Тогава провери пак,защото това е метод за хакване!Ако се появи пак,през файлов мениджър/картини/съдържание/,ще отвориш да видиш информацията за нея.Виждал съм как там пише,един файл,плюс папка!Смартфона,на който го видях,по късно се оказа че е подслушван...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Димитър 59 написа:

Дали си успял,ще се види утре!Тогава провери пак,защото това е метод за хакване!Ако се появи пак,през файлов мениджър/картини/съдържание/,ще отвориш да видиш информацията за нея.Виждал съм как там пише,един файл,плюс папка!Смартфона,на който го видях,по късно се оказа че е подслушван...

Ужас! Прав си. Сега отидох да видя там ли е снимката и стои нещо като файл, но без снимка. А с удивителен знак. Не знам как да го обясня....ще прикача да се види. 

Какво да правя? Значи е хакнат телефона ми?! 😦

Screenshot_20190822-115839.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, нушо написа:

Пробай връщане към фабричните настройки.

Това ще ми създаде толкова работа сега ако преинсталирам....не мога ли да пробвам преди това с програма от рода на MBAM или dr. Web? Четох някъде за тях ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, silfidan написа:

Това ще ми създаде толкова работа сега ако преинсталирам....не мога ли да пробвам преди това с програма от рода на MBAM или dr. Web? Четох някъде за тях ....

Пробвай, ако наистина има тещо, трябва да го хванат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, halek написа:

Пробвай, ако наистина има тещо, трябва да го хванат.

Нищо не хваща. А файла си стои. 

Дали това означава че ми е хакнат телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай друга галерия и няма да имаш гайлета + това че ще имаш и други екстри... аз ползвах QuickPic, нещо ме подкани да я махна или не помня точно и я замених сега с друга, то и на нея поддръжката й нещо са я спрели, но си действа:

Simple Gallery: Photo Manager & Editor – Apps on Google Play

Galerry – Android Apps on Google Play

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, halek написа:

Сканира ли с dr. Web? Къде точно се намира файла?

Може да опиташ да изчистиш данните на скайпа и да го деинсталираш.

Всичко това направих. И нищо не става. 

Файла продължава да си стои в галерията ми.

преди 22 минути, [email protected] написа:

Инсталирай друга галерия и няма да имаш гайлета + това че ще имаш и други екстри... аз ползвах QuickPic, нещо ме подкани да я махна или не помня точно и я замених сега с друга, то и на нея поддръжката й нещо са я спрели, но си действа:

Simple Gallery: Photo Manager & Editor – Apps on Google Play

Galerry – Android Apps on Google Play

Ако си инсталирам нова галерия мисля че проблема ще си остане....в старата галерия на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уточни,познаваш ли потребителя,който ти е изпратил снимката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, silfidan написа:

Файла продължава да си стои в галерията ми.

Под къде се намира, имах предвид в кой дял на паметта, коя папка и подпапка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Vikito95
      Здравейте. Искам да ви попитам, понеже имам подозрения ,че телефонът му има нещо. Наскоро си закупих GALAXY  S20ultra и реших да му инсталирам ,някои по-тежки игри. Обаче забелязах ,че не вървят съвсем гладко,даже на моменти е дразнещо понеже засича. Някой имали подобен проблем ? Преди имах IPhone X и на нея играх същите игри но без да имам никакви проблеми. Когато взех този телефон очаквах ,че ще е по-мощен заради рам памета и процесора. Знам ,че има значение дали е произведен за Америка или за Европа понеже получават различни процесори ,като този за Америка естествено е много пи-добър но все пак този телефон трябва да се справя много по-добре от IPhone?!Някой има ли идея защо?
      Иначе игрите,които ползвах на двата телефона са:
      Call of duty 
      WarFace
      TopWar: Battle game 
      Rise Of kingdoms
    • от Dessislava93
      Здравейте, имам Samsung A50 който двукратно се рестартира сам, докато рових из фейсбук. След това се опитах да го отключа, но ми излезе събщение: "Опитайте пак след 1440 минути", без дори да ми даде възможност да си въведа шаблона. Апарата беше свързан към wi-fi мрежата вкъщи затова се опитах да го отключа със Samsung акаунта, което се оказа неуспешно. Успях да си звънна обаче. Опитах се да направя hard reset, за да го върна към фабричните настройки, но и този ми опит се оказа неуспешен. Горното меню беше активно, но не ми позволяваше да вляза в настройките. На сутринта алармата ми звънна и входящите ми обаждания достъпни, макар и да изписваше само номер без име. Занесох телефона в магазина, от където е купен.  От тогава апарата е бил в два сервиза, от първия излязоха със становище, че съм си забравила паролата/ шаблона и затова се е заключил. Апарата е гаранционнен, но премахване на акаунт и т.н. не се покрива и го занесох в оторизирания сервиз, от където заявиха че доката не си отключа телефона те нищо не могат да направят.  От както ми го върнаха телефона е в самолетен режим.
      Благодаря предварително на всеки дал съвет и лека вечер.

• от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
    • от Turbocrusher SL
      Здравейте колеги, 
      На скоро си купих Huawei Nova 5t. След около месец употреба започна да излиза някаква черна линия отгоре до долу на екрана. Много е тънка и изчезва след около 5-10 мин. Появява се след около 3-4 часа. Питах тук-там и някои твърдяха, че проблема е в екрана, докато други твърдяха, че е в софтуера. Искам и вашето мнение по въпроса и ако имате идеи за решение на проблема. 
      Благодаря предварително ! 
    • от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване