Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз все още не можех да заредя страницата, но след изпълнението на следните команди в Command Prompt с администраторски права, google.bg отново е достъпен :super:

ipconfig /release

ipconfig /flushdns

ipconfig /renew

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, DarkEdge написа:

Или връщането на Google DNS е съвпаднало с отстраняването на проблема от DigSys

Едва ли, защото проблема започна вчера, а днес върнах DNS-ите точно 1 минута преди да пиша. Преди да ги сменя още не работеше, а гледам другите потребители са писали, че вече им е работило.

Но аз не съм и на DigSys. На Булсатком съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DigSys са един от доставчиците на нет в БГ и е от т.нар. доставчици от първо ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем от нашите доставчици - бяха омазали DNS записите на GOOGLE.BG домейна. Вчера го проверих с DIG и всички записи - A, TXT, MX и тн. на този домейн бяха празни. DigSys (или Цифрови Системи) управляват домейните в BG зоната. Дали са те за бой или някой от google не се знае...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ви се занимава. Преди вас го бях забелязал понеже ми е стартова страница на браузъра. Първо беше стряскащо, че нямам интернет. После набрах една страница и зареди. А това флашване на DNS е без смисъл. Защото нищо не съм правил, но започна да зарежда, когато са го оправили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Бонбон с катран! написа:

Как ви се занимава. Преди вас го бях забелязал понеже ми е стартова страница на браузъра. Първо беше стряскащо, че нямам интернет. После набрах една страница и зареди. А това флашване на DNS е без смисъл. Защото нищо не съм правил, но започна да зарежда, когато са го оправили.

Оф,и мен понякога ме мързи да дишам ,ама гледам реклами половин час по телевизията и си оправям настроението!! 🎃

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...