Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Драйверите от сайта на АМД ли ги изтегли, не е ясно, както и с коя версия си. Флаш плеъра отиде ли на сайта да го обновиш? Той си е доста бъгъв по принцип и е възможно да не се разбира с хардуера ти - нямаш хардуерно ускорение, което е проблем във флаш, драйвер, браузър или всичко заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Raze написа:

Драйверите от сайта на АМД ли ги изтегли, не е ясно, както и с коя версия си. Флаш плеъра отиде ли на сайта да го обновиш? Той си е доста бъгъв по принцип и е възможно да не се разбира с хардуера ти - нямаш хардуерно ускорение, което е проблем във флаш, драйвер, браузър или всичко заедно.

Драйвърите ми са от сайта на HP понже компютъра е същата марка. Имам драйвърите, всичко е инсталирано, излиза ми контрол панела на AMD-то, тоест съм с драйвърите, преди да ги изтегля драйвърите не ми излизаше, като цъкна десен бутон на декстопа менюто на AMD. Току що преинсталирах флаш плеъра с най-новият, който е от сайта и пак няма разлика, същото е. Къде хардуерно ускорение? Когато цъкна с десен бутон в флаш играта ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То може да е активирано и пак да не работи, ако драйвера не е подходящ. Казах ти да изтеглиш драйвери от АМД, където със сигурност ще са по-нови, макар и за такъв стар хардуер. Пробвай с това:

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7450m

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

То може да е активирано и пак да не работи, ако драйвера не е подходящ. Казах ти да изтеглиш драйвери от АМД, където със сигурност ще са по-нови, макар и за такъв стар хардуер. Пробвай с това:

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7450m

Да, найстина тези драйвъри са по-нови от моите, но преди на 7-цата бях със същите, с които съм в момента и затова реших  да ги изтегля пак едни и същи.

Не ли вече късно, като вече имам инсталиран друг драйвър? Или да го деинсталирам и да изтегля този? Аз с този в момента, с който съм има драйвър хем за вградената видео карта, хем и за външната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш драйвера и го инсталираш, той ще обнови стария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Теглиш драйвера и го инсталираш, той ще обнови стария.

Единият е Catalyst, а другият е различно, те са различни панелите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да философстваш излишно, пробвай. Както ти казаха, до сега да беше пробвал 10 различни ОС и драйвери поне, вместо да пускаш безсмислени теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Не трябваше да те слушам... Сега ми прецака видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В смисъл? Какво се прецака? Върни точката на възстановяване преди инсталация на драйверите. Май въобще не знаеш какво правиш и как да го направиш, най-добре, както ти казаха, обърни се към приятел или сервиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...