Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Roskata966

Производство на български звънци от големите

Препоръчан отговор

Пичаги които не се сърди да ми каже търся звънец от тея големите с двете камбани и в средата махало някой ако знае да.ми каже каде ги има те работят на 220 волта и на токоисправител ако някой се сеща за какво говория.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За по - малко от минута го намерих с гугъл

https://m.tashev-galving.com/028+AMT+326/+Звънец+алармен++++

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси пичага обаче дали ще може да ми намериш същия обаче да е по ефтин че тоя е скъп ако можеш ако не аз ще се поразовя из нета.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Roskata966 написа:

Мерси пичага обаче дали ще може да ми намериш същия обаче да е по ефтин че тоя е скъп ако можеш ако не аз ще се поразовя из нета.

Има го на едно място на 59лв с ДДС. нов, а на базара употребяван от произвежданите едно време, мернах оферти  на 25, 27, 45 кинта и други има, ама не ми се пише толкова дълго. А не можеш ли сам да си потърсиш? Твоят Гугъл да не е по-глупав, от който ползуваме ние?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, има евтини, ама човека иска електромеханичен с две камбанки, като модела от едно време, ако не се лъжа се зове "ЗВЪНЕЦ АЛАРМЕН ЗА-2"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двойните са просто цифра, а той иска да са на подаръчна цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

На подаръчна цена може да си купи петел от пазара. 

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роска! Училището скоро почва - на 15 септември, та дори и по рано. Не гледай цената а купувай какъвто намериш, поискай си и фактура и като започнете училище го пързулни на директорката, която ще ти осребри фактурата. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Колев60 написа:

Роска! Училището скоро почва - на 15 септември, та дори и по рано. Не гледай цената а купувай какъвто намериш, поискай си и фактура и като започнете училище го пързулни на директорката, която ще ти осребри фактурата. 

Стефчо звънеца не е за мен а е за един мои кумшия и той ме помоли да проверя в нета обаче,аз се сетих за вас и мерси че казваш но аз ще по търся пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Roskata966 написа:

...

За пореден и последен път ви казвам да прочетете много внимателно правилата на форума и да си наложите да ги спазвате.

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Подчертаното в синьо е силно препоръчително да го запомните, за да знаете, че при още една стъпка встрани, отивате на дълга почивка.

• Харесва ми 4
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

За пореден и последен път ви казвам да прочетете много внимателно правилата на форума и да си наложите да ги спазвате.

Подчертаното в синьо е силно препоръчително да го запомните, за да знаете, че при още една стъпка встрани, отивате на дълга почивка.

Какъв е проблемът Algor.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Algor къв е проблемът че се заяждаш искаш ли аз да почна да се заядам. Кажи какъв е проблемът. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roskata966 написа:

Algor къв е проблемът че се заяждаш искаш ли аз да почна да се заядам. Кажи какъв е проблемът. 

Хайде спри да питаш какъв е проблема, казано ти е не веднъж! Също и аз съм то го казвал не веднъж да уважаваш хората във форума с които общуваш. Толкова ли нямаш възпитание и усет за това как трябва да се държиш в обществото?! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Хайде спри да питаш какъв е проблема, казано ти е не веднъж! Също и аз съм то го казвал не веднъж да уважаваш хората във форума с които общуваш. Толкова ли нямаш възпитание и усет за това как трябва да се държиш в обществото?! 

Не няма да спря да питам до като модератора не ми каже къв му проблема и това между него и мен и си имам възпитание ти не ми казвай.мразя да ми  казват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roskata966 написа:

искаш ли аз да почна да се заядам.

Прочети внимателно Правилата на форума!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"...ти не ми казвай.мразя да ми  казват.""

Росене!

Щом мразиш да ти казват  - няма да питаш!

Модератора правилно е преценил ситуацията. Другия модератор Филипов, няколко пъти ти три  глупостите, за които лично те предупредих, че ще бъдат премахнати. Те затова във форума са модератори а на тебе ти препоръчвам да прочетеш правилата на форума.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Колев60 написа:

"...ти не ми казвай.мразя да ми  казват.""

Росене!

Щом мразиш да ти казват  - няма да питаш!

Модератора правилно е преценил ситуацията. Другия модератор Филипов, няколко пъти ти три  глупостите, за които лично те предупредих, че ще бъдат премахнати. Те затова във форума са модератори а на тебе ти препоръчвам да прочетеш правилата на форума.

Напротив ще питам докато не получа отговор от модератора. 

преди 6 часа, DarkEdge написа:

Прочети внимателно Правилата на форума!!!

Не ми казвай. Много добре съм ги прочел да си на ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в пререкание с Администратор @algor, а това е в разрез с правилата. Затова ти и казах да си прочетеш Правилата.
Но ти се държиш нагло! И сигурно за доста време ще получиш почивка от този форум. Явно годинките и възпитанието ти са причината.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Влизаш в пререкание с Администратор @algor, а това е в разрез с правилата. Затова ти и казах да си прочетеш Правилата.
Но ти се държиш нагло! И сигурно за доста време ще получиш почивка от този форум. Явно годинките и възпитанието ти са причината.

Ти за моите години няма да говориш ясен ли съм. 

преди 1 час, DarkEdge написа:

Нито за възпитанието ще ми говориш нито за моите години ясен ли съм ти. 

И тои е модератор ане администратор 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е форум и доколкото това, което пиша, не е в разрез с Правилата, то то може да бъде единствено и само това, което АЗ ИСКАМ!!!
ЯСЕН ЛИ СЪМ??

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Roskata966 написа:

Ти за моите години няма да говориш ясен ли съм. 

Нито за възпитанието ще ми говориш нито за моите години ясен ли съм ти. 

И тои е модератор ане администратор 

Росене!

На всеослушание пред всички във форума:

Правата ти да посещаващ групата в която беше до сега, са ти отнети завинаги. Може би същото ще те очаква и ТУК!

• Харесва ми 2
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

Достатъчно!

• Харесва ми 4
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...