Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

techtwo7488

Проблем за заключване на Samsung S10 FRP Как да заобиколя ??

Препоръчан отговор

Здравейте, всички членове, аз съм изправен пред frp заключване проблем в S10, забравям акаунта на GMAIL, затова не мога да вляза в телефона си, как да го заобиколя, имам последна актуализация на версията на кръпка. търсене в google и youtube. но няма късмет. може ли някой да ми помогне да го заобиколя ??

Помогни ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравяш акаунта или паролата? Акаунта го има записан в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги забравяте тези акаунти ми е чудно? 

Телефона се носи в сервиз ако не е краден/намерен срещу определена сума ще изтрият сегашния акаунт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в официалния сервиз + гаранционна карта(дори да е изтекла)/фактура и ще ви го препрограмират. след андроид 9 няма НИКАКЪВ вариант за заобикаляне на FRP по незаконен начин, а само префлашване в официален сервиз, тъй като буут лоадера на андроид 9 е заключен.

предлагам ако някой друг идиот пусне тема за FRP (щото това е втората такава за 2-3 дни), тя директно да се заключва с указание за официален сервиз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.с.

тоя който е пуснал темата е много вероятно да не знае български и да ползва нещо от сорта на google translate... или е бот...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AAUUXX написа:

Как ги забравяте тези акаунти ми е чудно? 

Телефона се носи в сервиз ако не е краден/намерен срещу определена сума ще изтрият сегашния акаунт. 

Е не са всички като тебе да пият Гинко Билоба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

До сега не ми се е случвало да забравя имейл и парола за него, пък тук има сума теми с такъв проблем. Сега в този сезон много се "намират" телефони из плажа и като го върне във фабрични настройки прави тема тук как да го хакне и да си го ползва след това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

и какъв е проблема да си запише паролата в къщи и да си я пази при фактурите за ток или вода примерно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, the professor написа:

и какъв е проблема да си запише паролата в къщи и да си я пази при фактурите за ток или вода примерно?

Професоре, пошегувах се. Проблем няма, просто трябва да се мисли малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Професоре, пошегувах се. Проблем няма, просто трябва да се мисли малко.

Да се мисли ама това упражнение не се отдава  на всеки, малко оспамихме темата за което се извинявам на автора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

До сега не ми се е случвало да забравя имейл и парола за него, пък тук има сума теми с такъв проблем. Сега в този сезон много се "намират" телефони из плажа и като го върне във фабрични настройки прави тема тук как да го хакне и да си го ползва след това. 

Да, щото четеш и мислиш. Знаеш ли колко пъти съм попадал на клиенти и познати дето не си значт паролите или не ги помнят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Да, щото четеш и мислиш. Знаеш ли колко пъти съм попадал на клиенти и познати дето не си значт паролите или не ги помнят.

Не всеки разбира колко е важно това, смята че щом е  написал някакъв имейл и парола след покупка на телефон/таблет няма да му бъдат никога нужни след това, а когато му станат нужни се чуди какво да прави. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не всеки разбира колко е важно това, смята че щом е  написал някакъв имейл и парола след покупка на телефон/таблет няма да му бъдат никога нужни след това, а когато му станат нужни се чуди какво да прави. 

Трябва да разбира, само че не чете. Там се обаснява колко е важно да си помниш паролата и прочие, но............... И после моля за помощ оправете ми нещата. Е няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, techtwo7488 написа:

Помогни ми.

Само да попитам по какъв начин?

Не разбрах проблема ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...