Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,

собственик съм на фирма и имам желание да поставя GPS-и и да следя от офиса бусовете на фирмата.
Говорих с мобилни оператори, които ми дадоха някои предложения, но ми се иска да чуя още мнения.

Ще се радвам на съдействие и препоръки какви GPS-и да избера за фирмените бусове, също и ако се сещате полезна технология за проследяване, моля препоръчайте!

П.С. Ще се радвам и на препоръка за машинки за следене на гориво!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Ще разгледам, благодаря ! Други предложения? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От дадения линк горе,никой не отговаря на това,което търсиш.Потърси TLT-2H,който е идеален за твоя случай.Безгрешен,евтин,около20 eвро.Може също TK103A, за около 40 евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо ги проверих .. изглеждат това, от което имам нужда! Благодаря ти за добрата препоръка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...