Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, petie1 написа:

Наистина ли?

Е що да лъжа? Каква ми е файдата от цялата работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Е що да лъжа? Каква ми е файдата от цялата работа?

А не казах че лъжеш бях изненадан че си с увреждане защото не ти личи, е то и на мен не ми личи де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

А не казах че лъжеш бях изненадан че си с увреждане защото не ти личи, е то и на мен не ми личи де

Не е задължително да ти лични. Мен ме смляха с антибиотици, когато бях хлапе от 2 до 6 годишна възраст.  На 7 години бях 60 килограма с разширен черен дроб и увреден метаболизъм. После вече какво стана не е за разпряване или за споделяне. Без значение. Просто човек трябва да се стегне и да се хване в ръце. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Не е задължително да ти лични. Мен ме смляха с антибиотици, когато бях хлапе от 2 до 6 годишна възраст.  На 7 години бях 60 килограма с разширен черен дроб и увреден метаболизъм. После вече какво стана не е за разпряване или за споделяне. Без значение. Просто човек трябва да се стегне и да се хване в ръце. 

Уау това Ане трябва да го прочете и да се замисли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Уау това Ане трябва да го прочете и да се замисли

Никакъв шанс. Тя не желае да мисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Никакъв шанс. Тя не желае да мисли.

Ами може и така да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Ами може и така да е

Право на избор приятелю. Човек сам решава как да живее и никой не му пречи. Няма богове, карми, духове, така ми е писано, прокълнат съм и каквото още се сетиш! Това са оправдания. Е никой не еказал, че нещата се случват лесно и че всичко става с щракане с пръсти. Всяко едно нещо си има своята цена и за да го имаш трябва да я платиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Право на избор приятелю. Човек сам решава как да живее и никой не му пречи. Няма богове, карми, духове, така ми е писано, прокълнат съм и каквото още се сетиш! Това са оправдания. Е никой не еказал, че нещата се случват лесно и че всичко става с щракане с пръсти. Всяко едно нещо си има своята цена и за да го имаш трябва да я платиш!

Съгласен съм дано Ане го прочете това осмисли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да чета и осмислям. Просто имам ужасния късмет да живея в ксенофобско общество,  на което не му пука за хората с увреждания и за морала, важни са само парите и простотиите.

Сто пъти ви обясних защо не мога да съм с някой като мен. За себе си не мога да се погрижа, вие очаквате и за друг да го направя.

И това, че съм несамостоятелна, хич не означава, че съм асексуална, или че сексът ще ми е труден.

Що се отнася до борбата, не ми позволиха да се боря за този човек. Не, трябвало да отстъпя на някаква здрава психопатка, нищо, че аз бя жертвата и тормозената.

Ние по дифолт сме винаги виновни.

А сега ми говорят, че всичко е свършено,  а този човек ми дължи след всичко, което преживях, поне един разговор. Но не! Да не би да го трогна, да не би човешкото в него да се обади  и да зареже тая нещастница, да не би да предпочете мен, щяло да е голям срам и провал за обществото.

На мен ми омръзна. Омръзна ми да се доказвам цял живот.

Не аз, вие трябва да положите усилия! Не искате да ни разберете, не искате да се поставите на наше място.

Толкова години го чакам да се осъзнае, че тази просто не е за него, че не му трябва психопатка за съпруга. Освен че е и простачка.

Няма да си снижа критериите и да си плюя на образованието.

Няма да бъда с простак, нито с такъв, който не ме привлича физически и сексуално.

От тия курви не можах да се вредя да имам нормален живот.

Писна ми да гледам как на мъжете им текат лиги по глупави силиконки.

Искам просто да водя нормален живот и да съм щастлива така, както заслужавам.

Да, бясна съм. Да, писна ми да съм възпитана.

Цялата ми младост замина заради тази нещастница. Не ми дадоха да я съдя за компютърен тормоз. АЗ БЯХ ЖЕРТВАТА!  ТЯ МЕ ПОТЪРСИ! НЕ ЗНАМ КОЙ И Е КАЗАЛ ЗА МЕН, НО ИСКАМ ДА ЗНАМ!

Тя съсипа целия ми живот!

Писна ми да съм сама и нещастна  за радост на обществото!

Не , искам да смачкам това общество!

Искам курвите да видят, че сме повече от тях!

Искам да съжаляват, че не са ходили на училище и нямат богата обща култура! Искам да се срамуват от себе си, от времето, губено в дискотеки и пред огледала!

Даниела трябваше да е в затвора и да се срамува от тормоза и думите си към мен! Нея обществото трябваше да критикува!

Това, че е полусираче, не и дава право да се държи арогантно и да ползва трагедията си като извинение за невъзпитанието си и да проси съжаление и любов! Тя не знае какво е това достойнство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Anne написа:

Сто пъти ви обясних защо не мога да съм с някой като мен. За себе си не мога да се погрижа, вие очаквате и за друг да го направя.

Тогава защо си му на здрав мъж? Ане брака е вид грижа за другия не е само чук чук и да ти гледа черните очи...

. Не ми дадоха да я съдя за компютърен тормоз.

И аз бях жертва на кибер тормоз но да си чула да се оплаквам?

Писна ми да гледам как на мъжете им текат лиги по глупави силиконки.

Тука си сгрешила тотално ама тотално, и показваш пълно незнание а уж си умна жена

Няма да бъда с простак, нито с такъв, който не ме привлича физически и сексуално.

Ами ето аз не се смятам за  простак но ти с това поведение  не само ми привлече вниманието ами даже и ме отблъсна

Толкова години го чакам да се осъзнае, че тази просто не е за него, че не му трябва психопатка за съпруга. Освен че е и простачка.

Ти никога ама никога няма да можеш да се мериш със здравите жени както и аз със здравите мъже колкото по разбереш по добре ще ти е

Няма да си снижа критериите и да си плюя на образованието.

Аз не виждам пример нито за богата култура нито за добро образувание(грешката е умишлена)

Това, че е полусираче, не и дава право да се държи арогантно и да ползва трагедията си като извинение за невъзпитанието си и да проси съжаление и любов! Тя не знае какво е това достойнство!

Тоест ти искаш вендета а не приятелство....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говориш пълни глупости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Говориш пълни глупости!

Почвай да ме оборваш тогава щом смяташ че са глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, petie1 написа:

10 страници?!?! Още ли се мъчите???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, petie1 написа:

Не ми се занимава да оборвам глупостите ти. И без това напоследък само проблеми си имам, защото все мисля само за секс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Anne написа:

Не ми се занимава да оборвам глупостите ти. И без това напоследък само проблеми си имам, защото все мисля само за секс.

Като не можеш да ги обориш значи не са глупости драга Ане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш ама къде да го намерим тоя мъж дето да ти стане слуга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Емил Костов написа:

10 страници?!?! Още ли се мъчите???

Ами надеждата умирала последна казват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Секс та секс - щото нищо не правиш, мозъка ти не е зает и той с нищо и той си няма работа.

Секса не е най-важното нещо запомни го !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

Ами надеждата умирала казват

При Anne  е умряла. Тя е решила, че е дефектна! Няма да я докладвам на НАСА, че ако от там разберат каква е ще я вземат за изледване. Има 10 синдрома и 20 болести в нея. Как да не я приберат за проверка.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Емил Костов написа:

При Anne  е умряла. Тя е решила, че е дефектна! Няма да я докладвам на НАСА, че ако от там разберат каква е ще я вземат за изледване. Има 10 синдрома и 20 болести в нея. Как да не я приберат за проверка.

Май трябва да я вземат та да спре да мисли за секс

преди 38 минути, haidukpikaso написа:

Секс та секс - щото нищо не правиш, мозъка ти не е зает и той с нищо и той си няма работа.

Гепиме не става ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, petie1 написа:

Май трябва да я вземат та да спре да мисли за секс

Гепиме не става ли

От опит ли го предлагаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

От опит ли го предлагаш?

Кое ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

Вземането и което предлагаш реално

Еми да, да й създадат няква работа например аз си чопля из нета за Линукс и никакъв секс не ме вълнува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Еми да, да й създадат няква работа например аз си чопля из нета за Линукс и никакъв секс не ме вълнува

Но на нея това може да не й е интересно, и? Защо й го предлагаш тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...