Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

току-що, Maleficient написа:

Но на нея това може да не й е интересно, и? Защо й го предлагаш тогава?

Не й предлагам моето хоби предлагам й да си намери нейно хоби и ще спре да мисли за секс

преди 2 часа, Емил Костов написа:

10 страници?!?! Още ли се мъчите???

Житие и страдание грешнагото Пети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е никакво объркване, а нормално. Обикновено, когато се е събрала повече течност в мехура, жената почва да си мисли за секс. И тогава възбудата е по-лесна. 

И аз споделям мнението на Ане за мъжете и за това по какви жени си падат. 

Не съм запозната с историята с мъжа, но вярвам за онлайн тормоза и за всичко, което казва. 

Има жени, които са способни на всичко, за да се лепнат за един мъж. Ако са хубави, то мъжът няма нищо против. Мъжете са глупаци родени и глупаци си остават до 100г.. 

Един мъж никога не може да разбере чувствата на наранена жена, просто защото на мъжете не им пука особено. Пука им само ако някоя много красива не ги е наранила. Тогава стават много злобни, защото им е накърнено себелюбието. Смятат, че хубавите жени трябва само да ги величаят и да им галят егото. 

За другите не им пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.09.2019 г. в 0:30, haidukpikaso написа:

И сравнявайки други с него пропуснах много шансове... Времето си мина. И това ми е за урок.

И урокът е, че трябва да внимаваме, в кого се "влюбваме"? 

на 15.09.2019 г. в 23:43, Емил Костов написа:

Недей, няма смисъл. Аз колко пъти се опитвах вече. Това е може би двадесета и тема, където пише само глупости!

Ми, нали и другите пишете само умнотии. Каква наглост само.

на 15.09.2019 г. в 23:39, petie1 написа:

Ами нали и аз тва се опитвам да я убедя да се стегне малко и да се бори повече и тогава ще има и чук чук и всичко

Първо се опитай да убедиш себе си, че не всичко 'дето лети, се яде. Капиш? 

на 15.09.2019 г. в 23:21, <------------------ написа:

Аз ги прочетах.Това което ми стана интересно е как искаш нещо без даже да знаеш какво е вярно физиология ама 🤷🏻‍♀️ И как искаш да се ч**** а не знаеш как да си пуснеш телевизора? Иначе много интересна тема-made my day 😂😂😂

А ти па как знаеш да се чукаш, а не знаеш как да угасиш талавизора? К'ъв е този селски манталитет, същество без подобно? 

на 15.09.2019 г. в 3:03, Anne написа:

НЕ Е ВЯРНО!:angry:

К'во се впрягаш? Само си чешат клавиатурките, защото си нямат работа, хорицата.... 

Моят съвет не само към теб, ами към всеки помислил се за дефектен, е, че всеки е индивидуален и красив по свой си начин. Умно момиче си. Помисли над това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Mediterranean написа:

Това не е никакво объркване, а нормално. Обикновено, когато се е събрала повече течност в мехура, жената почва да си мисли за секс. И тогава възбудата е по-лесна. 

И аз споделям мнението на Ане за мъжете и за това по какви жени си падат. 

Не съм запозната с историята с мъжа, но вярвам за онлайн тормоза и за всичко, което казва. 

Има жени, които са способни на всичко, за да се лепнат за един мъж. Ако са хубави, то мъжът няма нищо против. Мъжете са глупаци родени и глупаци си остават до 100г.. 

Един мъж никога не може да разбере чувствата на наранена жена, просто защото на мъжете не им пука особено. Пука им само ако някоя много красива не ги е наранила. Тогава стават много злобни, защото им е накърнено себелюбието. Смятат, че хубавите жени трябва само да ги величаят и да им галят егото. 

За другите не им пука.

Най - сетне истински и човешки отговор, благодаря много.

И до днес ми иде да плача, като се сетя за тормоза.

Аз бях на 23 години, едно наивно младо момиче, учило в държавно специално училище, където обаче нямахме никакви истински часове по информатика. Имахме компютри, но нямахме интернет, той беше лукс тогава. Основно в часовете по информатика другите играеха на разни игри, а аз - на "Стани богат", и рисувах на пейнта.  Интернет имахме вкъщи едва от януари 2006, и то по настояване на баща ми, аз не исках, защото беше скъп. Учех се в движение лека - полека кое как се прави.

Заради този тормоз ми се съсипа здравето. Ето как:

1. Понеже по това време знаех, че нищо в интернет не е вечно, бързах да си събера наново затритата ми колекция от аватари, икони, емблеми, юзери, подписи, тапети и скрийнсейвъри за украса на профилите ми в нета и за компютъра. Бях ги събирала и подреждала прилежно в папки в продължение на 1 година,  а троянецът ми затри всичко за миг и трябваше да започвам отначало. Този път си събирах всичко в продължение на 6 - 7 години. Не беше лесно, защото от целия този стрес забравих в кои форуми и фен сайтове за поп-фолк звезди съм влизала и съм си взимала нещо, което съм си харесвала, а от друга страна, форумът н "Планета" нещо се бъгна и по - късно изчезна. Възстанових си всичко на 95 % , липсват ми само някои затрити безвъзвратно неща,  които няма кой да ми ги възстанови. Аз не разбирам нищо от фотошоп и правене на аватари, иконки и подписи,  а и трябва да си пазя очите, доколкото мога. Но, за късмет, имам добра памет как изглеждаха нещата, имам фотографска памет, с която се гордея много.

2. Заради това събиране, трябваше да седя доста на компютъра и отлагах ходенето до тоалетна,  от страх, че докато се върна след 5 минути или 1 час, нещото ще е затрито. Доста от качените графики феновете на попфолка ги бяха качвали във "Фотобукет", който изчезна. А и компютърът не е само мой, майка ми го ползва по работа, сестра ми, племенницата ми и баща ми също го ползваха и ми затваряха страниците, а аз после не помнех от яд и стрес в коя страница съм била.

3. На всичкото отгоре не знам изобщо английски, не умеех да работя с антивирусни, не ги пипах, а се наложи да си съсипвам очите, четейки за антивирусни и търсейки надеждни такива. Освен това често досаждах тук с въпроси, правех скрийншот на всеки проблем,  а да не говорим, и че съм наблюдателна и когато мишката беше в покой, стрелката се движеше по монитора и аз не разбирах какво става. по съвет на форумец  инсталирах една програма и съвсем случайно открих папка, която не е моя, нито на близките ми.  Така открих, че съм следен и от кого,  защото открих аватар със снимката на Пепи (аз не бих си и помиляла да си направя аватар с негова снимка, въпреки, че имах две). Другото беше пак аватар, с името Даниела. По - късно разбрах, че така се казва приятелката му, вече съпруга. Оказах се абсолютно права, за моя изненада, а не психясала. И тъй, като исках да спра да ме следи,  а тя от добро не разбираше, я заплаших с киселина, но не наистина. Исках само да се спре и да се откачи от компютъра ми.

4. Не ми стигаха троянецът, унищожената колекция, съсипаните празници, скандалите вкъщи и това, че си влоших отношенията със съфорумците графьори във "Планета" заради нея, а сега и това следене..............Не можех да спя нормално,  започнах да сънувам кошмари, стоях до късно и пусках непрекъснато антивирусни, беше ми изключително тежко, имах чувството, че тя ме наблюдава и знае абсолютно всичко за мен,  нямах свое лично кътче. Тя знаеше абсолютно всичко за мен - домашният ми адрес,  как изглеждам, къде съм учила, любимите ми изпълнители и песни, филми, сериали,  любими храни и напитки, знаеше ми никовете и паролите в сайтовете и форумите, с кого си пиша в скайп и за какво , какви филми гледам на компютъра, изобщо ужас.  Не можех да ям, да спя,  да мисля нормално, плачех.............Правихме няколко преинсталации на компютъра, които ни струваха пари и аз излязох виновната.

5. Заради стреса развих доста проблеми - появиха ми се гъбички по ноктите на краката, имах бъбречна криза и престой в болница, много слушах музика на компютъра, главно балади и това доведе до още намаление на слуха. Много ми липсваше времето преди този тормоз,  липсваха ми анонимността в интернет,  приятелската атмосфера и добите отношения със съфорумците във форума на "Планета",  изпуснах премиерите на много нови песни, видеоклипове и албуми,  много нови модерни неща в интернет, в модата,  все бях в депресия. Не спирах да се обвинявам, и до днес се обвинявам, че и дадох онази снимка, но просто не знаех тя на какво е способна. Много исках да намеря Пепи и да му кажа за всичко, за това как се чувствам и какво преживявам заради нея.

6. И до днес ми е тежко. Ужасно много неща пропуснах, имам чувството, че не съм живяла истински и пълноценно заради нея. Тежко ми е, много неща пропуснах заради този тормоз - всичко в поп -фолка от 10 декември 2007 година нататък, в модата, в технологиите, изпуснах един латино -крими сериал, който тогава следях с интерес (бях запалена по латиносериалите по "Романтика", гледах "Престъпление и любов",  с Джанела Нейра, сериалът беше в началото си, гледах и филми по "Холмарк".

7. Мъчно ми е, че не мога да я вбеся така, както успях, дни преди да получа троянеца. Игнорирах я и не и обръщах внимание, бях си украсила профилите по случай предстоящия концерт за шестия рожден ден на телевизия "Планета" и чаках концерта с нетърпение. Не и обръщах внимание, киснех основно в "Планета4 и там си говорех със съфорумците,  броях часовете до концерта и мислех само за него и предстоящите празници, за подаръците. Гледах концерта с удоволствие и не ми пукаше от нея и нейните изблици,  после влязох във форума да го обсъдя с другите. На нея и казах да не ме занимава с глупостите си,  че тя изобщо не ме интересува, не може да ми развали настроението и че от Пепи няма да се откажа, тя да се тръшка като дете колкото си иска, държи се лигаво и незряло. игнорирах доколкото можех съобщенията и и пълненето на пощенската ми кутия в космото. Чувството, което имах тогава, гледайки концерта и забавлявайки се,  оставяйки една луда ревнивка да злобее, беше страхотно.

8. Сега имам един куп здравословни проблеми, тъжно ми е, че младостта ми си замина, че нямаше кой да ме предупреди за нея, че бях толкова наивна и толкова неща и доверих, че и дадох снимката си.............. А никой не ме разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

2. Доста от качените графики феновете на попфолка ги бяха качвали във "Фотобукет", който изчезна.

В грешка си. Не е изчезнал изобщо.

Фотобукет съществува и до ден днешен, но стана отдавна платен.

Аз също имам там албуми със снимки и в момента, в който разбрах че ще ми искат долари на месец за да им ползвам услугите - и си изтеглих всичките албуми. Спасих си всичките снимки.

Те не са изтрити от сайта, там са си, скоро влизах. Останали са си тяхна собственост халал да са им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

Най - сетне истински и човешки отговор, благодаря много.

И до днес ми иде да плача, като се сетя за тормоза.

Аз бях на 23 години, едно наивно младо момиче, учило в държавно специално училище, където обаче нямахме никакви истински часове по информатика. Имахме компютри, но нямахме интернет, той беше лукс тогава. Основно в часовете по информатика другите играеха на разни игри, а аз - на "Стани богат", и рисувах на пейнта.  Интернет имахме вкъщи едва от януари 2006, и то по настояване на баща ми, аз не исках, защото беше скъп. Учех се в движение лека - полека кое как се прави.

Заради този тормоз ми се съсипа здравето. Ето как:

1. Понеже по това време знаех, че нищо в интернет не е вечно, бързах да си събера наново затритата ми колекция от аватари, икони, емблеми, юзери, подписи, тапети и скрийнсейвъри за украса на профилите ми в нета и за компютъра. Бях ги събирала и подреждала прилежно в папки в продължение на 1 година,  а троянецът ми затри всичко за миг и трябваше да започвам отначало. Този път си събирах всичко в продължение на 6 - 7 години. Не беше лесно, защото от целия този стрес забравих в кои форуми и фен сайтове за поп-фолк звезди съм влизала и съм си взимала нещо, което съм си харесвала, а от друга страна, форумът н "Планета" нещо се бъгна и по - късно изчезна. Възстанових си всичко на 95 % , липсват ми само някои затрити безвъзвратно неща,  които няма кой да ми ги възстанови. Аз не разбирам нищо от фотошоп и правене на аватари, иконки и подписи,  а и трябва да си пазя очите, доколкото мога. Но, за късмет, имам добра памет как изглеждаха нещата, имам фотографска памет, с която се гордея много.

2. Заради това събиране, трябваше да седя доста на компютъра и отлагах ходенето до тоалетна,  от страх, че докато се върна след 5 минути или 1 час, нещото ще е затрито. Доста от качените графики феновете на попфолка ги бяха качвали във "Фотобукет", който изчезна. А и компютърът не е само мой, майка ми го ползва по работа, сестра ми, племенницата ми и баща ми също го ползваха и ми затваряха страниците, а аз после не помнех от яд и стрес в коя страница съм била.

3. На всичкото отгоре не знам изобщо английски, не умеех да работя с антивирусни, не ги пипах, а се наложи да си съсипвам очите, четейки за антивирусни и търсейки надеждни такива. Освен това често досаждах тук с въпроси, правех скрийншот на всеки проблем,  а да не говорим, и че съм наблюдателна и когато мишката беше в покой, стрелката се движеше по монитора и аз не разбирах какво става. по съвет на форумец  инсталирах една програма и съвсем случайно открих папка, която не е моя, нито на близките ми.  Така открих, че съм следен и от кого,  защото открих аватар със снимката на Пепи (аз не бих си и помиляла да си направя аватар с негова снимка, въпреки, че имах две). Другото беше пак аватар, с името Даниела. По - късно разбрах, че така се казва приятелката му, вече съпруга. Оказах се абсолютно права, за моя изненада, а не психясала. И тъй, като исках да спра да ме следи,  а тя от добро не разбираше, я заплаших с киселина, но не наистина. Исках само да се спре и да се откачи от компютъра ми.

4. Не ми стигаха троянецът, унищожената колекция, съсипаните празници, скандалите вкъщи и това, че си влоших отношенията със съфорумците графьори във "Планета" заради нея, а сега и това следене..............Не можех да спя нормално,  започнах да сънувам кошмари, стоях до късно и пусках непрекъснато антивирусни, беше ми изключително тежко, имах чувството, че тя ме наблюдава и знае абсолютно всичко за мен,  нямах свое лично кътче. Тя знаеше абсолютно всичко за мен - домашният ми адрес,  как изглеждам, къде съм учила, любимите ми изпълнители и песни, филми, сериали,  любими храни и напитки, знаеше ми никовете и паролите в сайтовете и форумите, с кого си пиша в скайп и за какво , какви филми гледам на компютъра, изобщо ужас.  Не можех да ям, да спя,  да мисля нормално, плачех.............Правихме няколко преинсталации на компютъра, които ни струваха пари и аз излязох виновната.

5. Заради стреса развих доста проблеми - появиха ми се гъбички по ноктите на краката, имах бъбречна криза и престой в болница, много слушах музика на компютъра, главно балади и това доведе до още намаление на слуха. Много ми липсваше времето преди този тормоз,  липсваха ми анонимността в интернет,  приятелската атмосфера и добите отношения със съфорумците във форума на "Планета",  изпуснах премиерите на много нови песни, видеоклипове и албуми,  много нови модерни неща в интернет, в модата,  все бях в депресия. Не спирах да се обвинявам, и до днес се обвинявам, че и дадох онази снимка, но просто не знаех тя на какво е способна. Много исках да намеря Пепи и да му кажа за всичко, за това как се чувствам и какво преживявам заради нея.

6. И до днес ми е тежко. Ужасно много неща пропуснах, имам чувството, че не съм живяла истински и пълноценно заради нея. Тежко ми е, много неща пропуснах заради този тормоз - всичко в поп -фолка от 10 декември 2007 година нататък, в модата, в технологиите, изпуснах един латино -крими сериал, който тогава следях с интерес (бях запалена по латиносериалите по "Романтика", гледах "Престъпление и любов",  с Джанела Нейра, сериалът беше в началото си, гледах и филми по "Холмарк".

7. Мъчно ми е, че не мога да я вбеся така, както успях, дни преди да получа троянеца. Игнорирах я и не и обръщах внимание, бях си украсила профилите по случай предстоящия концерт за шестия рожден ден на телевизия "Планета" и чаках концерта с нетърпение. Не и обръщах внимание, киснех основно в "Планета4 и там си говорех със съфорумците,  броях часовете до концерта и мислех само за него и предстоящите празници, за подаръците. Гледах концерта с удоволствие и не ми пукаше от нея и нейните изблици,  после влязох във форума да го обсъдя с другите. На нея и казах да не ме занимава с глупостите си,  че тя изобщо не ме интересува, не може да ми развали настроението и че от Пепи няма да се откажа, тя да се тръшка като дете колкото си иска, държи се лигаво и незряло. игнорирах доколкото можех съобщенията и и пълненето на пощенската ми кутия в космото. Чувството, което имах тогава, гледайки концерта и забавлявайки се,  оставяйки една луда ревнивка да злобее, беше страхотно.

8. Сега имам един куп здравословни проблеми, тъжно ми е, че младостта ми си замина, че нямаше кой да ме предупреди за нея, че бях толкова наивна и толкова неща и доверих, че и дадох снимката си.............. А никой не ме разбира.

Пак пишеш глупости.Виж си предишните теми. Там тормозът и проблемите ти са от друго естество и са причинени от друг. Вземи се осъзнай, защото когато родителите ти изчезнат от този свят ти ще изчезнеш с тях, защото не можеш да си измиеш ръцете сама поради глупостите, които твориш и измисляш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Пак пишеш глупости.Виж си предишните теми. Там тормозът и проблемите ти са от друго естество и са причинени от друг. Вземи се осъзнай, защото когато родителите ти изчезнат от този свят ти ще изчезнеш с тях, защото не можеш да си измиеш ръцете сама поради глупостите, които твориш и измисляш.

Аз вече хвърлих пешкира от тази тема, тя не желае диалог както я поканих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Емил Костов написа:

Ти говориш глупости, мог д си измия ръцете сама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Ти говориш глупости, мог д си измия ръцете сама.

Чакам момента, когато ще го направиш и лично ще те поздравя!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Чакам момента, когато ще го направиш и лично ще те поздравя!!

Нямаш ли си друга работа, освен да ме представяш за слабоумна, каквато не съм? Подигравките ти не ме зсягат, а отвращават. Възрастен човек, а се държи като лигав тийнейджър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Нямаш ли си друга работа, освен да ме представяш за слабоумна, каквато не съм? Подигравките ти не ме зсягат, а отвращават. Възрастен човек, а се държи като лигав тийнейджър.

Ако беше умна щеше да се сетиш че това е метафора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Ти се правиш на такава. Погледни си всичките теми, който постваш и се виж какво пишеш. Дано се осъзнаеш, ще се радвам истински за теб. В момента продължаваш да се излагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ти се правиш на такава. Погледни си всичките теми, който постваш и се виж какво пишеш. Дано се осъзнаеш, ще се радвам истински за теб. В момента продължаваш да се излагаш.

Бях прав за метафората

преди 37 минути, haidukpikaso написа:

В грешка си. Не е изчезнал изобщо.

Фотобукет съществува и до ден днешен, но стана отдавна платен.

Аз също имам там албуми със снимки и в момента, в който разбрах че ще ми искат долари на месец за да им ползвам услугите - и си изтеглих всичките албуми. Спасих си всичките снимки.

Те не са изтрити от сайта, там са си, скоро влизах. Останали са си тяхна собственост халал да са им.

А аз загубих цял хард диск с мои неща ама не съм оревал света

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Бях прав за метафората

Метафоти няма! Аз проблеми нямам, но АННЕ има. Дано го разбере, но се съмнявам. А аз отдавна не съм лигав тинейджър. Вече съм на 43. Вече съм лигав Чичо или Батко. Както си го изберете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ако беше умна щеше да се сетиш че това е метафора

https://giphy.com/gifs/nehumanesociety-funny-dog-3o7527pa7qs9kCG78A

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Метафоти няма! Аз проблеми нямам, но АННЕ има. Дано го разбере, но се съмнявам. А аз отдавна не съм лигав тинейджър. Вече съм на 43. Вече съм лигав Чичо или Батко. Както си го изберете!

Е то на мен си ми батко, дадох пример на Анне със себе си и вече смятам да хвърля пешкира

преди 6 минути, Anne написа:

Хубаво куче благодаря много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎10‎.‎9‎.‎2019‎ г. в 15:41, Anne написа:

Просто не е честно!

Знаете ли какво е човек да е сам на 35 години?

Опитвам се да не мисля за това, но не мога.

Искам да бъда нормален човек като всички останали, искам да мога да правя секс.

Снощи  си съсипах очите, четейки и разглеждайки статии за секс.

Истински ме е яд.

Така да ни излъжете, и за интеграцията и за всичко.

По - важна ви е интеграцията на циганите.

Здравето ми ще пострада от това, че съм сама.

Вие, цялото общество сте виновни.

Не искате да се отървете от предразсъдъците си.

Здравей, Анне!

Както виждам, всички тук, искат да ти помогнат да не се чувстваш самотна.

Никой няма вина за това, че не можеш да осъществиш желанията си.

Според мен, ако имаш някакви здравословни проблеми, или проблеми с външният си вид, които те потискат и ти създават комплекси, трябва да потърсиш хора с равностойно положение, за да не се чувстваш различна. Сигурна съм, че има много момчета/мъже, които са в същото положение като теб, и които също се чувстват самотни и имат също като теб нужда от секс.

Не знам, но сигурно има такива форуми, и както е казано: който търси - намира.

Естествено е да се страхуваш да не попаднеш на недобронамерени хора, но пък ако не търсиш и не пробваш, винаги ще си останеш в това затормозяващо състояние.

Така че - действай! Запознавай се, преценявай и съм сигурна, че ще намериш подходящият за теб човек!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветът ти звучи хубаво, но е нереалистичен, защото аз не умея да преценявам добре хората. Да не говорим и че ме е страх да не попадна на такъв,  на който няма да му е приятно, че не бих правила някои неща. Просто аз си имам чувство за чест и достойнство. Не желая грубо отношение към мен, само защото не бих направила някои неща. А и хората са едни в началото, после си показват истинската същност.

Няма начин да бъда например с някой много по - голям от мен или пък от другия край на страната. 

Смешно звучи, но не бих направила някои неща. Просто са твърде унизителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anne написа:

Съветът ти звучи хубаво, но е нереалистичен, защото аз не умея да преценявам добре хората. Да не говорим и че ме е страх да не попадна на такъв,  на който няма да му е приятно, че не бих правила някои неща. Просто аз си имам чувство за чест и достойнство. Не желая грубо отношение към мен, само защото не бих направила някои неща. А и хората са едни в началото, после си показват истинската същност.

Няма начин да бъда например с някой много по - голям от мен или пък от другия край на страната. 

Смешно звучи, но не бих направила някои неща. Просто са твърде унизителни.

Първо, не знаеш дали този когото примерно ще харесаш и допуснеш до себе си, ще иска да прави такива лоши неща, които ти си представяш в твоето въображение.

Второ, ако наистина желаеш да имаш връзка с момче, трябва да действаш. Няма как това да се случи с бездействие.

И, трето - престани да се оплакваш! С оплакване няма да стигнеш доникъде.
За да промениш живота си, трябва да промениш и мисленето си. Ти сама си създаваш програма с мислите си, и ако в мислите си непрекъснато си мислиш, че си неудачник - то ти ще бъдеш неудачник. Ако в мислите си бъдеш по-уверена, и по-сигурна в себе си, това ще резонира и на твоя живот.

За да промениш нещата, трябва първо да промениш предварително изградените си нагласи.

Ти откъде знаеш без да опиташ, кой какво искал да прави с теб? Ако подходиш сериозно към някого, и той ще е сериозен към теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Ауми браво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.09.2019 г. в 1:29, Mediterranean написа:

Само глупак ще помисли някой за глупак, понеже предпочита по хубавото  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Michigan111 написа:

Само глупак ще помисли някой за глупак, понеже предпочита по хубавото  ;)

По-хубавият външен вид. Това не значи, че е по-умна, по-качествен човек, с по-благ характер и т.н.. 

Просто мъжете не отдават особена важност на изброените. 

И затова Анне се дразни. Тая дето си мисли, че й е отнела мъжа, не е виновна. Виновни са мъжете, че са едни и същи. Всъщност мъжа е предпочел другата. Мъжът винаги избира, не жената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А трябва да е обратното! Искам да имам право да избирам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Мъжът винаги избира, не жената.

И ако приемем, че е вярно.... кой е глупакът в случая? 

Другия момент е, че всъщност не е вярно. . Изборът е взаимен.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече не се издържа така! Родителите ми не са у ред! Бият ме, все едно съм десетгодишна и ми забраняват разходка!:angry22:

Майка ми е на строения, агресивна, и хич не е у ред!

И никой не вижда нищо лошо в това, че ми посягат, а аз по дифолт съм все виновна за нещо, откакто съм се родила!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...