Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Anne написа:

Вече не се издържа така! Родителите ми не са у ред! Бият ме, все едно съм десетгодишна и ми забраняват разходка!:angry22:

Майка ми е на строения, агресивна, и хич не е у ред!

И никой не вижда нищо лошо в това, че ми посягат, а аз по дифолт съм все виновна за нещо, откакто съм се родила!

какви ги приказваш ти - затворник малееее

пък ние гадже се опитваме да намерим те не те пускат навън

:helpwanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Anne написа:

А трябва да е обратното! Искам да имам право да избирам!

Избора се прави и от двамата във връзката Ане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, haidukpikaso написа:

какви ги приказваш ти - затворник малееее

пък ние гадже се опитваме да намерим те не те пускат навън

:helpwanted3:

Мааа ти сериозно ли й търсиш гадже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, petie1 написа:

Мааа ти сериозно ли й търсиш гадже?

е тая тема нали затова - да й намерим гадже щото иска секс

и ние искаме да помогнем

обаче при положение че майка й я бие - 35-годишна жена я бие майка й :eek: и не я пуска на разходка ...

въобще нямам на идея как ще стане тая работа

:speak:

дай да мислим кво да правим с истерясалата ти майка

ти знаеш ли че можеш да я съдиш за побой и домашно насилие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

е тая тема нали затова - да й намерим гадже щото иска секс

и ние искаме да помогнем

обаче при положение че майка й я бие - 35-годишна жена я бие майка й :eek: и не я пуска на разходка ...

въобще нямам на идея как ще стане тая работа

:speak:

Еми интересно кой кандидат би я взел нашата принцеска? Мале дояде ми се принцеса с кашкавал и лютеница..

Това за боя не го вярвам много може да са й са скарали за нещо но бой? Ти не си ли от Берковица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Michigan111 написа:

И ако приемем, че е вярно.... кой е глупакът в случая? 

Другия момент е, че всъщност не е вярно. . Изборът е взаимен.  

Всъщност е вярно. Мъжът избира жената, а не жената мъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Еми интересно кой кандидат би я взел нашата принцеска? Мале дояде ми се принцеса с кашкавал и лютеница..

Това за боя не го вярвам много може да са й са скарали за нещо но бой? Ти не си ли от Берковица?

във фейса го писа най-напред от там знам - с маратонки я е била

от София съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mediterranean написа:

Всъщност е вярно. Мъжът избира жената, а не жената мъжа.

Ми на кофти мъже си попадала, скъпа.  Или си работила на витрина. Друго разумно обяснение за такова повърхностно мислене няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, скъпи. Това е истината. Откакто ги има хората, мъжете избират жените. 

Мъжът е сексуалния хищник, с жената плячката. Всичко се върти около секса. Чувства без сексуално привличане за мъжа не може да има. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 36 минути, Mediterranean написа:

Мъжът е сексуалния хищник, с жената плячката. Всичко се върти около секса. Чувства без сексуално привличане за мъжа не може да има. 

не е съвсем вярно
кажи ся, ако некой циганин та хареса, ще го вземеш ли
или некой негър с унаа му, големата му работа
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се държи приятелски и е културен, може и да го приема. 

Външният вид не е най-важното за жените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 часа, Mediterranean написа:

това е едно признание, че жената си избира мъжът, а не обратното

което е в противоречие с туй долното

преди 7 часа, Mediterranean написа:

Мъжът избира жената, а не жената мъжа.

:giggle1:
шегувам се
разбира се, че изборът е взаимен
и няма как да не е взаимен, щото инак ще се разтълкува като насилие над личността

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Mediterranean написа:

Изключително остаряло мислене,  характерно за държави на основата на шириата. В цивилизования свят двата пола отдавна за изравнени във всички аспекти на живота и избират както едните, така и другите. А за т.нар златотърсачки не знам какво ще кажеш,  сигурно пак мъжете ги избират,  по някаква случайност само милионери. 

В общи линии, не знам в кой свят живееш,  но определено не си в час.  Или просто си събрала много злоба.  Но не са ти всички мъже виновни. 

преди 11 часа, Mediterranean написа:

А, ти поемай всеки, който ти се усмихва и ти отваря вратата и после чакай да те вземат на сериозно  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, haidukpikaso написа:

във фейса го писа най-напред от там знам - с маратонки я е била

от София съм

А добре значи не можеш да идеш на място

преди 21 часа, haidukpikaso написа:

ти знаеш ли че можеш да я съдиш за побой и домашно насилие

Ей недей й дава такива съвети че току виж направила по голяма каша

преди 14 часа, дръндю написа:

това е едно признание, че жената си избира мъжът, а не обратното

което е в противоречие с туй долното

:giggle1:
шегувам се
разбира се, че изборът е взаимен
и няма как да не е взаимен, щото инак ще се разтълкува като насилие над личността

Босненската баница недей я слуша, толкова глупости е натворила в тази тема че нямам думи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, petie1 написа:

Босненската баница недей я слуша, толкова глупости е натворила в тази тема че нямам думи...

Когато някоя казва истината, това са "глупости". Когато е проста, елементарна и само се усмихва на глупостите на мъжете е "супер готина" и чак "умна жена".

За да ви се харесаме трябва да не можем да разсъждаваме въобще и само да се хилим като зелки.

Не, мерси! 

преди 11 часа, Michigan111 написа:

Изключително остаряло мислене,  характерно за държави на основата на шириата. В цивилизования свят двата пола отдавна за изравнени във всички аспекти на живота и избират както едните, така и другите. А за т.нар златотърсачки не знам какво ще кажеш,  сигурно пак мъжете ги избират,  по някаква случайност само милионери. 

В общи линии, не знам в кой свят живееш,  но определено не си в час.  Или просто си събрала много злоба. 

Милионерите избират на коя златотърсачка да обърнат внимание. Около тях има по 10 всяка вечер и те избират 2-3, с които да имат нещо общо. Те избират на коя от златотърсачките да предложат и брак в бъдеще.

Ако жената избираше мъжа, то тя щеше да предлага брак на мъжа. Това го няма никъде, дори в "цивилизованите държави". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Милионерите избират на коя златотърсачка да обърнат внимание. Около тях има по 10 всяка вечер и те избират 2-3, с които да имат нещо общо. Те избират на коя от златотърсачките да предложат и брак в бъдеще.

Ако жената избираше мъжа, то тя щеше да предлага брак на мъжа. Това го няма никъде, дори в "цивилизованите държави". 

И пак не ти се връзват разсъжденията.  Ако приемем,  че написаното е истина,  колко трябва да си нагла, че да наричаш мъжете глупави? За втори път ти задавам този въпрос,  правиш се на ощипана мома и отговор не даваш.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не "ако приемем", вие направо си го приемате, щом питате "ако приемем". 😉

Наричам ги глупави, защото всички първични и елементарни хора за мен са глупави. 

Ти ли ще ми кажеш как да възприемам хората!?!? 

Наглост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.09.2019 г. в 1:55, Mediterranean написа:

По-хубавият външен вид. Това не значи, че е по-умна, по-качествен човек, с по-благ характер и т.н.. 

Просто мъжете не отдават особена важност на изброените. 

И затова Анне се дразни. Тая дето си мисли, че й е отнела мъжа, не е виновна. Виновни са мъжете, че са едни и същи. Всъщност мъжа е предпочел другата. Мъжът винаги избира, не жената.

Какво са ти направили тея мъже бе, жена? А ако мъж беше отправил като теб толкова сексистки послания тук щеше да бъде смчкан и така трябва. Ако си на 15 те разбирам. Но с тези нагласи, не очаквай друг тип мъж. Може би такъв искаш

@Anne : Все още се чудя, дали не си някой, който се гъбарка тук. На първо време промени отношението си към другите и към света. Толкова хейт и неразбиране. Нямам думи. Казваш си чела много книги. Какви точно? Чиклети и любовни романи ли? Имам двама приятели с нетрудоспособност от ТЕЛК с над 85%. Аз по-силни хора от тях не познавам. Никога не съм ги чул да мрънкат. И двамата работят (доколкото могат) и се развиват, не могат да водят съвсем живота на "нормалните", но се борят със зъби и нокти да са над водата, и успяват (единият от тях заема мениджърска позиция даже). Но имат много по-положителна нагласа към другите и към живота, макар и той да им е обърнал гръб. Направи го и ти. Просто смени си чипа (или направи опит за това) и мини поне за малко офлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Mediterranean написа:

Когато някоя казва истината, това са "глупости". Когато е проста, елементарна и само се усмихва на глупостите на мъжете е "супер готина" и чак "умна жена".

За да ви се харесаме трябва да не можем да разсъждаваме въобще и само да се хилим като зелки.

Не, мерси! 

На абсолютно същото мнение съм!

Почвам да имам чувството, че Пепи харесва такива, само и само някоя да не се окаже по - умна от него и да не му смачка самочувствието.

Мъжете имат твърде голямо самочувствие без покритие.

Факт. Мъжете правят повече простотии, отколкото ние, жените,  което говори достатъчно.

После се чудите защо нашето отношение към вас е като към непораснали деца. Ами вие и на 30 и на 40 + не можете да бъдете сериозни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Mediterranean написа:

преди 15 часа, Mediterranean написа:

Не "ако приемем", вие направо си го приемате, щом питате "ако приемем". 😉

Наричам ги глупави, защото всички първични и елементарни хора за мен са глупави. 

Наглост.

Значи мъжете са глупави,  те избират жените, следователно жените са още по- глупави от мъжете.

И сега идва най якото. 

Ти вероятно си единствената умна на света?😂

Пък нека моето е наглост 😎

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anne написа:

Мъжете имат твърде голямо самочувствие без покритие.

Ба по голяма глупост не бях чел, то ясно защо си вбесила майка си де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, petie1 написа:

Ба по голяма глупост не бях чел, то ясно защо си вбесила майка си де

Да, вбесила е майка си, защото мисли ,че мъжете имат много голямо самочувствие. 

Гений!

преди 7 часа, Michigan111 написа:

Значи мъжете са глупави,  те избират жените, следователно жените са още по- глупави от мъжете.

И сега идва най якото. 

Ти вероятно си единствената умна на света?😂

Пък нека моето е наглост 😎

Това, че мъжете избират жената с която да са, не значи че жените са по-глупави от мъжете.

Просто така е устроена човешката природа, живеем в мъжки свят откакто го има човечеството.

Ако не беше така, щяхме да казваме, че живеем в женски свят. Тогава жената щеше да избира мъжа, за когото да се омъжи. И тя щеше да предлага брак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тя щеше да предлага брак

И защо да не предлага?!  В съвременната действителност това се случва постоянно и не е нещо необичайно.

Тогава жената щеше да избира мъжа, за когото да се омъжи

Тя може да си го избере, но друг е въпроса, дали той ще се навие. Нищо ново под слънцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.09.2019 г. в 14:05, Anne написа:

Почвам да имам чувството, че Пепи харесва такива, само и само някоя да не се окаже по - умна от него и да не му смачка самочувствието.

Въртим сучем все до Пепи стигаме, Пепи та Пепи.

Изплюй си го от акъла най-после тоя Пепи - има си жена, дете, семейство е създал.

Знам че е гадно и че боли и че не можеш да го преживееш - но той е избрал нея, не теб.

ОК - представяме си за малко че сте заедно - ти как ще се чувстваш да те къпе в коритото, да те подпира като ходиш, да ти готви, да ти слугува... Няма ли да ти е кофти че си му в тежест ?

Ами аз ако обичам истински някого не бих му причинила това и ще му дам свободата и щастието без мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...