Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Anne написа:

Те ме третират като дете, като 10 - годишна, даже допреди малко майка ми не искаше да излезем на разходка, защото съм викала (не викам, тя е с проблеми с кръвното и всичко и е силно).

Те не искат да съм с мъж, за да не му съсипя живота, както съм го съсипала на тях, по техни думи.

Излизам, по - късно ще пиша пак.

Както ти трябва да влезеш в положение на родитвлите си така и те на теб, намерете "златната среда" за да е добре за всички ви. 

преди 5 минути, Anjel Dimitrov написа:

Защо пък да не си търси мъж.Трябва и дясната ръка  и устата,а може и само с устата.И чете книги и щом пише в интернет значи може достатъчно.Аз лично се занимавах със сайтове,но зарязах ,щото не ми харесва да седя затворен и вързан в един стол,ама ако нещо стана инвалид ще трябва да се прежаля.А и всичко се научих сам и от форумите,даже и леко програмиране,но не ми е присърце,иначе и администратор се вадят пари,и от блогър да си пак се вадят (по-малко ,но като знам ,че един приятел и майка му живеят с 290 лева пенсия и им стигат и за комар и да пуши ,една заплата от 400 лева като инвалид ще я устрои напълно.)

Освен че пишеш абсолютно повърхностни неща с които не помагаш по никакъв начин в темата си абслолютно не запознат какво са 290лв месечен доход, раздели ги на 30 дни, задели за разходи, ток, вода, интернет, телефон и пак ще говорим колко са достатъчни биле тези 290лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, АUX написа:

Освен че пишеш абсолютно повърхностни неща с които не помагаш по никакъв начин в темата

Да бе ,не помагам,тя Анне след един месец вече ще види колко може да е прекрасен света,дори и от инвалидна гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anne написа:

Вие искате да променя мисленето и държанието си в смисъл да започна да се обличам и да се държа като сексуален обект. Тази няма да я бъде. Имам си морал и принципи. Нито ще се обличам неподходящо, за да се чувствам неудобно, нито ще се държа по този неприличен начин, по който се държат поп-фолк певиците вече.

Къде видя някой да ти казва такова нещо?!
Казахме да промениш подхода , а не обличането си.
Ако искаш наистина да си намериш мъж. Ако не - продължавай в същия дух!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, АUX написа:

Както ти трябва да влезеш в положение на родитвлите си така и те на теб, намерете "златната среда" за да е добре за всички ви.

Как? Те изобщо не щат и да чуят за това, според тях една жена трябва да може да готви, да чисти и т. н.

Според тях аз съм съсипвачка на животи и това си е.

Тъкмо се прибрахме с мама и тя пак истеряса "Като умра, кой ще се грижи за теб?". Чувам го за не нам кой си път и не разбирам с какво ще ми помогне това папагалстване с този въпрос.

Те са виновни, не искаха и да чуят за Пепи. Не го харесват още от училище, защото той ме биеше и заради него ме преместиха в друго училище. А и май нещо са се скарали с родителите му.

Какво съм виновна, че съм се родила с увреждания и несамостоятелна?:sobbing:

преди 1 час, Aumi написа:

Какъв подход? Сто пъти ви повторих, че не мога да правя неща извън възможностите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anne написа:

Какъв подход? Сто пъти ви повторих, че не мога да правя неща извън възможностите си.

Ами кажи какво можеш да правиш и какво не, и не се знае, може да се появи принцът на белият кон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anne написа:

Как? Те изобщо не щат и да чуят за това, според тях една жена трябва да може да готви, да чисти и т. н.

Според тях аз съм съсипвачка на животи и това си е.

Тъкмо се прибрахме с мама и тя пак истеряса "Като умра, кой ще се грижи за теб?". Чувам го за не нам кой си път и не разбирам с какво ще ми помогне това папагалстване с този въпрос.

Те са виновни, не искаха и да чуят за Пепи. Не го харесват още от училище, защото той ме биеше и заради него ме преместиха в друго училище. А и май нещо са се скарали с родителите му.

Какво съм виновна, че съм се родила с увреждания и несамостоятелна?:sobbing:

Разговаряйте по тези въпроси, остави този Пепи не е това проблема, проблема е да си оправиш отношенията с близките и да се чувствате един с друг добре, да няма напрежение и кавги помежду ви. Поискай майка ти да те научи на наща които позвлява да правиш предвид здравословното ти състояние, освен че ще и бъдеш в помощ ще си в помощ на себе си сега и в бъдеще. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Aumi написа:

Ами кажи какво можеш да правиш и какво не, и не се знае, може да се появи принцът на белият кон.

Върни се назад и чети, ням да се повтарям, някъде го бях написала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли го борите този организъм? Вече професори ще станете ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, АUX написа:

Разговаряйте по тези въпроси, остави този Пепи не е това проблема, проблема е да си оправиш отношенията с близките и да се чувствате един с друг добре, да няма напрежение и кавги помежду ви. Поискай майка ти да те научи на наща които позвлява да правиш предвид здравословното ти състояние, освен че ще и бъдеш в помощ ще си в помощ на себе си сега и в бъдеще. 

Аз сто пъти и обяснявам защо не мога да готвя, да си връзвам връзките и т. н.

Тя остарява и почва да забравя.

Веднъж опита да ме научи да готвя, да варя яйца, но се усети, че ще стане беля и се отказа. За връзките - също.

Но вече почна да забравя и ми писна да и напомням.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Май някой да, но не и то ... :) 

Борбата е безмилостна жестока, за единия организъм е готова Но не се дава той и все напира като твой. :) Навлиза в поредния апогей, но няма своя Прометей ... :) Затова и продължава в ритъма на нов твоя ден. Да виждаш, да се чудиш и да не знаеш ти, какво да правиш с тоз низ и слова от таз душа. :) О, организъм твой свещен, той има все още някакъв тен. :) Не ще се премахне докато някой ден, се затрие този ген. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2019 г. в 20:16, ДиоиД написа:

Май някой да, но не и то ... :) 

Борбата е безмилостна жестока, за единия организъм е готова Но не се дава той и все напира като твой. :) Навлиза в поредния апогей, но няма своя Прометей ... :) Затова и продължава в ритъма на нов твоя ден. Да виждаш, да се чудиш и да не знаеш ти, какво да правиш с тоз низ и слова от таз душа. :) О, организъм твой свещен, той има все още някакъв тен. :) Не ще се премахне докато някой ден, се затрие този ген. :) 

БРАВО БЕ!! Че ти си направо готов поет!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Anne написа:

Аз сто пъти и обяснявам защо не мога да готвя, да си връзвам връзките и т. н.

Тя остарява и почва да забравя.

Веднъж опита да ме научи да готвя, да варя яйца, но се усети, че ще стане беля и се отказа. За връзките - също.

Но вече почна да забравя и ми писна да и напомням.

Не съм чела всичките ти постове и не знам какви точно недъзи имаш и дали наистина ги имаш, но светът е пълен с хора с недъзи, които се справят отлично в живота, а ти се оплакваш, че едни яйца не можеш да свариш.

http://svobodnazona.com/35-godishna-zhena-sama-i-bez-ratse-otglezhda-dve-detsa/

https://novini.bg/razvlecheniq/liubopitno/269208

http://svobodnazona.com/tya-nyama-ratse-i-kraka-no-umee-da-gotvi-da-kara-kola-i-da-shie/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

БРАВО БЕ!! Че ти си направо готов поет!!

Чат пат от софтуер разбирам ... ;) На новите машини не съм много на ти, но нека да не стигаме чак до ниво машинен код, че там има цензура ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, Боже господи.................

АЗ СЪМ АЗ, БЕ, не съм тези другите! Това, че другите могат нещо, не значи, че аз мога! Значи, че толкова са ми възможностите!

Върни се назад и чети!

Вече ми омръзна, честно!

Омръзнаха ми сравненията с другите!

Не мога да правя неща извън възможностите си, проумейте го!

А в медиите често се пишат неистини.

Представят хората с увреждания като супергерои!

Тия статии често не отговарят на истината.

Видяхте ли онова момче вчера по новините, което е останало без личен асистент?

Това момче не е супермен, няма и да бъде.  Без помощ и грижи ще умре!

Мислете реалистично, бе хора!

Оставете какво пишат журналистите.

Те пишат и че извънземните са построили пирамидите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Ох, Боже господи.................

АЗ СЪМ АЗ, БЕ, не съм тези другите! Това, че другите могат нещо, не значи, че аз мога! Значи, че толкова са ми възможностите!

Върни се назад и чети!

Вече ми омръзна, честно!

Омръзнаха ми сравненията с другите!

Не мога да правя неща извън възможностите си, проумейте го!

А в медиите често се пишат неистини.

Представят хората с увреждания като супергерои!

Тия статии често не отговарят на истината.

Видяхте ли онова момче вчера по новините, което е останало без личен асистент?

Това момче не е супермен, няма и да бъде.  Без помощ и грижи ще умре!

Мислете реалистично, бе хора!

Оставете какво пишат журналистите.

Те пишат и че извънземните са построили пирамидите!

Сравненията ги давам, за да те мотивирам.
След като можеш да пишеш на компютър, и то доста бързо, като се има предвид колко бързо ми отговаряш, значи не си толкова зле.
Просто се иска мотивация, желание. Сигурна съм, че можеш много неща. Само трябва да опитваш, веднъж, два ,три ...десет пъти, докато се научиш да ги правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Aumi написа:

Сравненията ги давам, за да те мотивирам.
След като можеш да пишеш на компютър, и то доста бързо, като се има предвид колко бързо ми отговаряш, значи не си толкова зле.
Просто се иска мотивация, желание. Сигурна съм, че можеш много неща. Само трябва да опитваш, веднъж, два ,три ...десет пъти, докато се научиш да ги правиш.

Ако майка ми не беше свръхчувствителна на тема "Какво ще кажат хората" , с радост щях да заснема едно клипче и да го кача, да видите защо не мога да готвя. Макар, че рискувам така да стана за смях.

Лесно ви е да говорите от позицията на здрави хора.

Писането не е трудно, не пиша и чак толкова бързо - пиша с една ръка, дясната, защото не мога да си служа с двете ръце едновременно.

Наистина не мога много неща, не си измислям.

Пепи ако пишеше тук, можеше да го попитате  за математиката, как не мога да решавам задачи, даже елементарни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2019 г. в 20:47, Anne написа:

Ако майка ми не беше свръхчувствителна на тема "Какво ще кажат хората" , с радост щях да заснема едно клипче и да го кача, да видите защо не мога да готвя. Макар, че рискувам така да стана за смях.

Лесно ви е да говорите от позицията на здрави хора.

Писането не е трудно, не пиша и чак толкова бързо - пиша с една ръка, дясната, защото не мога да си служа с двете ръце едновременно.

Наистина не мога много неща, не си измислям.

Пепи ако пишеше тук, можеше да го попитате  за математиката, как не мога да решавам задачи, даже елементарни.

Това е най-голямата глупост, която една майка може да измисли и да вярва. Кой хора какво ще кажат?  Какво значение имат хората? Важната си ТИ. Ще го разбереш след време, но ще е прекалено късно. Решенията са си твои, животът твой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Това е най-голямата глупост, която една майка може да измисли и да вярва. Кой хора какво ще кажат?  Какво значение имат хората? Важната си ТИ. Ще го разбереш след време, но ще е прекалено късно. Решенията са си твои, животът твой.

Ами тя е обсебена от хорското мнение, живеем в малък град, всички се познават, а тя е учителка (в циганското училище). Цял живот слушам само за хорското мнение. Тук хората си нямат друга работа, даже на работа, освен да обменят клюки. Кой се оженил, кой се развел, кой къде отишъл и какво направил, тук много четат жълтурски издания и вярват на всякакви глупости. Вместо да правят нещо полезно - клюкарят. После реват,  че кметът лично не им почистил кварталите, едва ли не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2019 г. в 20:54, Anne написа:

Ами тя е обсебена от хорското мнение, живеем в малък град, всички се познават, а тя е учителка (в циганското училище). Цял живот слушам само за хорското мнение. Тук хората си нямат друга работа, даже на работа, освен да обменят клюки. Кой се оженил, кой се развел, кой къде отишъл и какво направил, тук много четат жълтурски издания и вярват на всякакви глупости. Вместо да правят нещо полезно - клюкарят. После реват,  че кметът лично не им почистил кварталите, едва ли не.

А сега се запитай какво ще правиш след като тя си отиде от този свят и ти останеш сама. За друго повече няма да говоря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

А сега се запитай какво ще правиш след като тя си отиде от този свят и ти останеш сама. За друго повече няма да говоря!

И ти ли почна?

Не знам какво ще правя, това е истината!

Като не ти харесва - твоя работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не няма такъв филм, всичко което предложих на Анне или Поли го отхвърли, та какъв бил проблема с комяютрите и английския освен мързел и оправдания?

преди 2 часа, Емил Костов написа:

И акедемици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2019 г. в 22:08, Anne написа:

И ти ли почна?

Не знам какво ще правя, това е истината!

Като не ти харесва - твоя работа!

Мисли какво ще правиш! Не е моя работа А ТВОЯ!! ТВОЯ!! Напъни този твой мозък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Aumi написа:

Вие й казахте това  което и аз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Мисли какво ще правиш! Не е моя работа А ТВОЯ!! ТВОЯ!! Напъни този твой мозък.

Няма какво да измислям, защото не знам какво. Просто не знам. Толкова ли ти е трудно да го схванеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах как не искам да съм сама

много искам да чуя мнението ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...