Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

знаеш ти знаеш, удрял те е не един и два

говоря за помощта - ти ако не искаш помощ от никого - как може да ти се помогне

на това ми отговори

Ами тя темата започна като зов за помощ пък и ти я познаваш най добре от целия форум така че би трябвало да си способна да разработиш някаква стратегия да й помогнеш  дори и не явно

А мерси бумеранг още не ме е удрял ама не съм и ходил в Австалия де ама виж топки са ме удряли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, petie1 написа:

Ами тя темата започна като зов за помощ пък и ти я познаваш най добре от целия форум така че би трябвало да си способна да разработиш някаква стратегия да й помогнеш  дори и не явно

Да, аз я познавам най-добре от целия форум.

И е много готин човек - ама само с който си заслужава.

Не мога никаква стратегия да измисля у малката Берковица дето я мразят и обиждат уродите. Фантастика направо да се измисли нещо там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, haidukpikaso написа:

И е много готин човек - ама само с който си заслужава.

Ами ето ти я стратегията тя сама ти е подсказала, намери йнякой да си общуват и всичко полека лека ще се намести, и мен си ме гледат странно но какво от това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, petie1 написа:

Ами ето ти я стратегията тя сама ти е подсказала, намери йнякой да си общуват и всичко полека лека ще се намести, и мен си ме гледат странно но какво от това?

Намери й ти.

Не вдяна ли че иска такъв като Пепи - аз имам подобия на него в обкръжението си ама са женени като него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Намери й ти.

Не вдяна ли че иска такъв като Пепи - аз имам подобия на него в обкръжението си ама са женени като него.

Защото са им промит мозъците от тъпите медии, според които на мъжете им трябват такива "сладки бонбончета" като Николета - готини, забавни, с умения в леглото ама супер прости. Мъжът трябвало да им прост съпруга,  интелигентните жени били опасност. И естествено,  жената трябва д е красива, тоест фалшива  от глава до пети с всякакви подобрения и вечно стояща пред огледалото.

А и ела в Берковица да видиш какъв избор има - никакъв. Никога няма да се омъжа за простак и идиот, едвам завършил училище, който се интересува само от бира, футбол, секс и тъпи клюкарски истории. А такива - с лапата да ги ринеш. Образованите са вече женени.

И това защото ти внушават, че точно дискотеката е идеалното място да срещнеш с някого и че трябвало да спиш с него още на първа среща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Anne написа:

Защото са им промит мозъците от тъпите медии, според които на мъжете им трябват такива "сладки бонбончета" като Николета - готини, забавни, с умения в леглото ама супер прости. Мъжът трябвало да им прост съпруга,  интелигентните жени били опасност. И естествено,  жената трябва д е красива, тоест фалшива  от глава до пети с всякакви подобрения и вечно стояща пред огледалото.

Няма нищо лошо в това една жена да бъде хубава и не всички са им нужни корекции.Анне ти си била много злобна😀 Няма ли да има нова тема,че тази вече не е много интересна 👀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, <------------------ написа:

Няма нищо лошо в това една жена да бъде хубава и не всички са им нужни корекции.Анне ти си била много злобна😀 Няма ли да има нова тема,че тази вече не е много интересна 👀

Извинявай, виждала съм снимки на прехвалената от вас Николета преди да се обезобрази и да заприлича на циганка. Била е красиво момиче, но е била яко подхлъзвана от приятели, медии и разкрасителната индустрия, че и трябва още.

Доста от певиците в "Пайнер" преди да се пипнат бяха много красиви жени, а сега направо да те е страх да ги погледнеш.............. Анелия беше много красива с дългата си черна коса и преди да си увеличи бюста. Емилия също беше много красива преди да си пипне гърдите и носа и да си сложи мега тъпата татуировка. Мария също беше много хубав преди шаранския си период. За Деси Слава не ми се говори, а Ивана вече е страшна за гледане.

Като видях една снимка на Дани, щях да припадна. Значи конската ухилена физиономия и големите млекоцентрали са готини?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Като видях една снимка на Дани, щях да припадна. Значи конската ухилена физиономия и големите млекоцентрали са готини?

Боклука се тунинговал ли, със силиконче а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

Боклука се тунинговал ли, със силиконче а

Не мисля,  снимката беше правена отблизо, но гърдите и наистина изглеждаха големи, облечена типично в стил за клуб, с къса коса и конска усмивка.

Иначе последно като я видях, си беше една пълничка, с дълга коса.

Сега изглежда нормално но...................

Значи, за да привлечеш някой мъж, трябва да имаш евтин вид? Това не мога да го възприема.

Оскъдни дрехи, грим, да се вижда бюста, леко поведение, пиене, танци по масите............

Обществото яко деградира.

И откога тъпите къси прически са готини?

Ето я как изглежда сега. Това са те в рекламата. Интересен начин за разбуждане, докато дремеш една сутрин с кафенцето в леглото............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо не знам какво да правя с този пръст на крака. Заради нокътя ме боли и го чувствам тежък, но не мога пак да мина през ужасното гестаповско мъчение с вадене на нокът,  макар и със местна упойка, защото тя не ме хваща!

Не го разбирам това мислене у лекарите, че човек трябва да търпи болка.Толкова ли не може тоя нокът да се махне при по - силна упойка? Макар да знам, че е риск.............:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.10.2019 г. в 0:31, haidukpikaso написа:

Намери й ти.

Нямам агенция за запознаства:biggrin:

Ами освен да й клонираме Пепи друг начин няма:D

на 21.10.2019 г. в 21:06, Anne написа:

големите млекоцентрали са готини?

Е зависи на коя са:biggrin:

преди 1 час, Anne написа:

Направо не знам какво да правя с този пръст на крака. Заради нокътя ме боли и го чувствам тежък, но не мога пак да мина през ужасното гестаповско мъчение с вадене на нокът,  макар и със местна упойка, защото тя не ме хваща!

Не го разбирам това мислене у лекарите, че човек трябва да търпи болка.Толкова ли не може тоя нокът да се махне при по - силна упойка? Макар да знам, че е риск.............:(

Нали ти дадохме лазерно вадене на нокти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.10.2019 г. в 22:19, petie1 написа:

Нали ти дадохме лазерно вадене на нокти?

Мама каза, че не става. Моят нокът е прекалено дебел. Но на гестаповско мъчение в съзнание втори път няма да се подложа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Anne написа:

Мама каза, че не става. Моят нокът е прекалено дебел. Но на гестаповско мъчение в съзнание втори път няма да се подложа!

Туй е лазер бе и май дебелината не го бърка, вижте на сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...