Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

току-що, petie1 написа:

Ми отдавна не съм те чел в ни една тема

:lol6::hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lock:

кажи как си я представяш ситуацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

:lol6::hush:

Ми да не сме водили отдавна дискусия

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Време е да спре с глупостите, че е болна и че е едва ли не инвалид и половин човек и да се порадва на живота. 

Тя си е инвалид ама не познава здравите хора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Време е да спре с глупостите, че е болна и че е едва ли не инвалид и половин човек и да се порадва на живота. 

тя наистина не е добре, честно, не може да ходи сама, не може да се грижи сама за себе си ама изобщо - тя е едно голямо бебе което дундуркат ми кво да правят, и те се съсипаха родителите й

не излиза никъде без придружител

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, haidukpikaso написа:

кажи как си я представяш ситуацията

Няма как да си я представям, защото заради тесногръдото общество няма как да се случи.:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Няма как да си я представям, защото заради тесногръдото общество няма как да се случи.:angry:

Трябва да си я представиш по някакъв начин, не може да не си си я представяла тая ситуация.

Ти нали не ходиш сама никъде - е къде ще се срещате, вашите с теб ли ще идват ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе къде забихте темата ко ти е виновно обществото бе Ани?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждаш ли колко е гадно да си зависима - а ти не полагаш усилия, предала си се и край.

току-що, petie1 написа:

Абе къде забихте темата ко ти е виновно обществото бе Ани?

Тя не го иска обществото.

Бих си взела куче на нейно място, с което да излизам, което да ме води, да ме пази.

Има начини - стига да искаш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Добре де нали за секс говорим не за интеграция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, petie1 написа:

Добре де нали за секс говорим не за интеграция?

е добре де как да си го намери аджеба партньора за секс като не иска да се интегрира а

от къде да изпадне тоз човек ми кажи ти

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

е добре де как да си го намери аджеба партньора за секс като не иска да се интегрира а

Ми аз отде съм си намерил първото Л ми кажи ти:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Виждаш ли колко е гадно да си зависима - а ти не полагаш усилия, предала си се и край.

Бих си взела куче на нейно място, с което да излизам, което да ме води, да ме пази.

Има начини - стига да искаш нещо.

Мислела съм си за у нас, но не знам..................

Не ми трябва куче, а лично щастие.

Проблема ми с обществото е, че навън ме гледат като Квазимодо,а не като нормален човек с чувства, интереси.  Ама иначе хората в нета го раздават над нещата "Не се вторачвай в уврежданията си". Е, как, когато хората навън  ме отбягват точно заради тях?

За налаганото мнение, че мъжете трябва да си намерят някоя като Николета, че тя е налаганият образ на "идеалната жена"..................:angry:

преди 6 часа, haidukpikaso написа:

Кой не иска да се интегрира?:swear1:

Не в мен е проблема, а в лицемерното общество.

За интеграция говорят, ама като видят дете с увреждания, и се кръстят и чукат на дърво, че те нямат такова. Видят ли такива като мен навън - гледат ни като Квазимодо и ни отбягват. В читалището, като ходя на театър и на други културни събития, никой не иска да седи до мен, все едно съм прокажена.

Право на образование и работа имаме, но не и на личен живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си промениш мисленето! Има здрави, социализирани, красиви хора които също не са правили секс. Не мисля, че уврежданията са фатална пречка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои здрави на 35 не правят секс? Само не ми давай за пример духовните лица!

Не в моето мислене е проблема, а в това на обществото! Не може да си стоим само с едното желание!:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обществото няма мислене. Не можеш да промениш нещо което е изграждано хиляди години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, k19_russia написа:

Обществото няма мислене. Не можеш да промениш нещо което е изграждано хиляди години.

Не вярвам. Иначе и до днес щяхме да си живеем в пещерната епоха.

Проблемът е по - скоро, че не се говори за хората с увреждания и тяхната сексуалност. И че такива като Николета ги бутат навсякъде и мъжете биват убеждавани че им трябва точно такава жена - изкуствен и куха като хралупа!:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Не вярвам. Иначе и до днес щяхме да си живеем в пещерната епоха.

Проблемът е по - скоро, че не се говори за хората с увреждания и тяхната сексуалност. И че такива като Николета ги бутат навсякъде и мъжете биват убеждавани че им трябва точно такава жена - изкуствен и куха като хралупа!:angry:

А защо мислиш, че не сме в пещерната епоха? Защото имаме телефони в джобовете си ли? Ако промениш мисленето си ще промениш и всичко около теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, k19_russia написа:

А защо мислиш, че не сме в пещерната епоха? Защото имаме телефони в джобовете си ли? Ако промениш мисленето си ще промениш и всичко около теб

Защото не сме първични примати, а високоинтелигентни и образовани хора, постигнали много в техническо и научно отношение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne не е важно кой как ще те възприема, а как ти се възприемаш в обкръжаващия те свят, виждям няколко пъти споменаваш Николета, няма  лошо да бъде харесвана от мъжете след като е привлекателна, но не в това е проблема, проблема е защо теб те притеснява това. По въпроса да си намериш мечтания мъж, може и да се случи, нищо не се знае, не знам какво друго да ти кажа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, haidukpikaso написа:

демек трябва да си намери абасиофил ли

Казвам точно обратното, че проблема не е в нейното желание за секс, а в евентуалния човек, който би изпитал сексуално влечение към такива хора. От която и страна да се погледне, все на единия от двамата нещо трябва да му е "сбъркано" - в случая това е потенциалният "мераклия". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля ,че разбирам Anne нямам здравословен проблем( с наднормено тегло съм разбира се може да се оправи ), но светът е много променен (не съм пълнолетна но виждам).Николета Лозанова е пример на това поколение...жената трябва да има еди каква си фигура гърди...и мъжете го харесват това.Може би съм със стари разбирания ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, AAUUXX написа:

Anne не е важно кой как ще те възприема, а как ти се възприемаш в обкръжаващия те свят, виждям няколко пъти споменаваш Николета, няма  лошо да бъде харесвана от мъжете след като е привлекателна, но не в това е проблема, проблема е защо теб те притеснява това. По въпроса да си намериш мечтания мъж, може и да се случи, нищо не се знае, не знам какво друго да ти кажа. 

И как да го срещна този човек, има ли го? Казах вече, да не се повтарям пак - по дискотеки не ходя, нито ги харесвам, нито мога сама да се защитавам,  а приятели нямам. Не искам да ми се случи същото като на сестра ми - да ме изнасилят.

В интернет не става, пълно е с всякакви откачалки. Аз не умея да преценявам хората по интернет, нито само от една среща.

Молих майка ми да ми намери някого, тя беше възмутена, за нея това било сводничество.

На 35 съм, времето си тече, а не става по - добре, имам предвид, че съм девствена. Колкото повече чакам, толкова по - болезнено ще бъде.

Толкова ли е лошо, че искам да правя секс, че имам нужда от това,  че изпитвам желание? Вече съм съвсем объркана и нищо не разбирам.

Не съм виновна, че съм с увреждания, а тялото ми е на 35 и не разбира от предразсъдъци.

Мастурбирала съм, но просто не е същото. Имам нужда от целувки, прегръдки, докосване, галене, от............. сещате се. Толкова ли е лошо това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

И че такива като Николета ги бутат навсякъде и мъжете биват убеждавани че им трябва точно такава жена - изкуствен и куха като хралупа!

Аз пък даже не знам коя е Николета, като я споменавате в тази тема, може да погледна в интернет за информация.

От доста години постепенно преставам да го мисля обществото, не успяхме да се сработим особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Anne написа:

И как да го срещна този човек, има ли го? Казах вече, да не се повтарям пак - по дискотеки не ходя, нито ги харесвам, нито мога сама да се защитавам,  а приятели нямам. Не искам да ми се случи същото като на сестра ми - да ме изнасилят.

Места на които се срещат хора не са само дискотеки и кръчми, иди в парка/градинка, в някое открито кафе, сега е лято. Намери си приятели около теб с които да излизаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Казвам точно обратното, че проблема не е в нейното желание за секс, а в евентуалния човек, който би изпитал сексуално влечение към такива хора. От която и страна да се погледне, все на единия от двамата нещо трябва да му е "сбъркано" - в случая това е потенциалният "мераклия". 

ами трябва да е като нея тогава, но тя такъв не иска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...