Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

преди 1 час, Anne написа:

. Имам нужда от целувки, прегръдки, докосване, галене, от............. сещате се. Толкова ли е лошо това?

Не, не е лошо. Това си е човешка необходимост.
Когато аз бех млад и се влюбих в едно девойче, а то ми изръси, че нося дрехи за два лева
и всяка жаба да си знай гьола...болезнено, много болезнено
С това искам да ти кажа, че трябва да си намериш приятел от твоето обкръжение иначе те чака унижение и болка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Anne написа:

:beat:

С тази проява на агресивност сте до никъде ...

Повече даже няма да чета ...

Не става така! Инвалид човек да проявява някакъв вид агресия, а очаквате разбиране и прочие ....

Не сте достатъчно откровени, т.е. инвалидите нямат тайни, а уви ... тук аз усещам, че има някаква тайна, която Вие криете ...

Явно сте инвалид и друга област, а не само физиологически ...

Все пак .... Успех!

п.п. Помислете първо какво говорите и каква емоционалност излъчвате тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие сте инвалиди - емоционални!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Вие сте инвалиди - емоционални!

Вярно е, такава е системата и ако не се съобразяваш с нея, ще те сдъвче и много ще те заболи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, haidukpikaso написа:

тя наистина не е добре, честно, не може да ходи сама, не може да се грижи сама за себе си ама изобщо - тя е едно голямо бебе което дундуркат ми кво да правят, и те се съсипаха родителите й

не излиза никъде без придружител

:(

Не знам дали я познаваш лично или не, не го казвам и да споря с теб ( ти си ми кака), но от това което виждам няма как да се съглася, че е бебе и я дундуркат. Пише и има почерк на голям възрастен човек, който много добре е нясно с това, което го заобикаля. Както и да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Не знам дали я познаваш лично или не, не го казвам и да споря с теб ( ти си ми кака), но от това което виждам няма как да се съглася, че е бебе и я дундуркат. Пише и има почерк на голям възрастен човек, който много добре е нясно с това, което го заобикаля. Както и да е!

Вярно е, питай я - нищо не може да прави сама, нищичко. Не може да готви дори - жена на 35 години да й готви мама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да готвя. Мама опита да ме научи, но ме е страх от бълбукането на водата при варенето на яйцата или от олиото при пърженето. Също така лесно се разсейвам, а и нямам стабилна ръка, веднъж се порязах и едва не останах без пръст при белене на моркови. Да не искате още да се осакатя? Кухнята не е място за мен, не съм виновна, че съм такава. Несръчна съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Не мога да готвя. Мама опита да ме научи, но ме е страх от бълбукането на водата при варенето на яйцата или от олиото при пърженето. Също така лесно се разсейвам, а и нямам стабилна ръка, веднъж се порязах и едва не останах без пръст при белене на моркови. Да не искате още да се осакатя? Кухнята не е място за мен, не съм виновна, че съм такава. Несръчна съм.

Като гледам колко НЕ-та написа, направо нямам думи. Момиче, имаш проблем и той не е че си ИНВАЛИД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това обяснява ли ти всичко, господин специалист по всичко? Аз съм го писала.

https://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/9206-az-sam-s-disleksiya/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ви казвам проблема със секса не е в обществото а в биологията на здравите хора  на тях им е вродено да си търсят здрави патньори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Пак ви казвам проблема със секса не е в обществото а в биологията на здравите хора  на тях им е вродено да си търсят здрави патньори

Ние какво, да развиваме здравословни проблема заради егоизма ви, ли?

Знаете ли какво ми е днес?

Плаках.

Защото майка ми е в болница в София, баща ми тази вечер е на работа, баба ми е стара и не може да се грижи за мен, баща ми забравил да и остави включен телевизора в кухнята (който аз не знам как се включва, тия плазми не ги пипам), сестра ми си има свое семейство, а аз съм сама. Не мога нищо, а имам нужда някой да се грижи за мен и да ме обича.

Писах на майка ми, говорихме, престраших се да и кажа за какво си мисля и как това се отразява н здравето ми,  а тя мрънка, че съм недоволна, че съм била сама. Казва, че си имам дом. аз и писах, че знам, че не с вечни с баща ми, сестра ми си има свое семейство, но аз не искам в дом за хора с увреждания, а искам да има кой да се грижи з мен и малко лично щастие. Не мисля, че искам много.

Значи, здрави, прави и млади кифли като Даниела  имат право да получат любов и грижи, но не и аз, само защото съм с увреждания. Голяма човещина, ням що!

Никой не ни каза на нас, учениците с увреден слух, още в училище, да не очакваме любов и брак. Оставиха ни да мечтаем. А сега сърцето ми е разбито. Защото можех да бъда щастлива и то с човек, когото познавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Защото можех да бъда щастлива и то с човек, когото познавам.

А защо не сте щастливи? Пак ти казвам аз съм горе долу кат теб но нито съм седнал да рева нито нищо, напълно съм си щастлив даже тук се мъча да помагам с каквото мога и гледам хората ме уважават, какъв е проблема с този телевизор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му познавам дистанционното. Моят в стаята е от старичките, истинските телевизори.

ти поне си самостоятелен, лесно ти е, но аз не съм.

Не съм щастлива, защото една ревнива патка обърка всичко,  понеже се притесняваше да не загуби от едно Квазимодо, понеже щеше да е пълно унижение за нея.

И сега това нещо се хили доволно, че е разкарало Квазимодо.

Ако някой е твърде разглезен, то това е тя. С перце са я галили, защото е изгубила майка си.

Имам съученичка, изгубила майка си  на 14, но се държеше достойно. Някои обаче са расли в саксия и всичко са получавали на тепсия.

"Пепи трябва да се грижи за мен, аз си нямам майка и съм самичка"........................Да ти се скъса сърцето направо. Но не беше такава драма куин, като ми прати троянеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Anne написа:

ти поне си самостоятелен, лесно ти е, но аз не съм.

Щом така смяташ, моля те цитирай ме та да ми звъни камбаната, ако ми оикажеш дистанционото ще подкарам тв-то за 5 сек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mimito le написа:

Аз мисля ,че разбирам Anne нямам здравословен проблем( с наднормено тегло съм разбира се може да се оправи ), но светът е много променен (не съм пълнолетна но виждам).Николета Лозанова е пример на това поколение...жената трябва да има еди каква си фигура гърди...и мъжете го харесват това.Може би съм със стари разбирания ...

хубавото тяло е символ на  положен труд

хубавото тяло е символ на здраве

трябва да се уважават такива хора каквито и да са

преди 5 часа, Anne написа:

На 35 съм, времето си тече, а не става по - добре, имам предвид, че съм девствена. Колкото повече чакам, толкова по - болезнено ще бъде.

Толкова ли е лошо, че искам да правя секс, че имам нужда от това,  че изпитвам желание? Вече съм съвсем объркана и нищо не разбирам.

Не съм виновна, че съм с увреждания, а тялото ми е на 35 и не разбира от предразсъдъци.

и аз така

но си представям че  е  напикано месо и ме се отщява

и така съм си  перфектно

тялото ти не разбира предрасъдъци

но мозъкът  ти е пълен с такива

Цитат

но щом затворих учебника и се опитах да я кажа наум, блокирах. 8.2=... и до там. Не можех да се сетя за отговора.

има и друг начин за умножение

учителите ти са за бой 

и да не им дават пенсия

има и друг начин за умножение

8х2 е 8+8

на ръката имаш  10 пръста

към 8 като добавиш 2 става десет

а от 8 като извадиш 2 става  6

следователно  8х2 = 16  без да знаеш таблицата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

да  така е  и аз семислих уж не може да чете и пише  и смята пък набира и тектове по 2 километра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anne написа:

Ние какво, да развиваме здравословни проблема заради егоизма ви, ли?

Знаете ли какво ми е днес?

Плаках.

Защото майка ми е в болница в София, баща ми тази вечер е на работа, баба ми е стара и не може да се грижи за мен, баща ми забравил да и остави включен телевизора в кухнята (който аз не знам как се включва, тия плазми не ги пипам), сестра ми си има свое семейство, а аз съм сама. Не мога нищо, а имам нужда някой да се грижи за мен и да ме обича.

Писах на майка ми, говорихме, престраших се да и кажа за какво си мисля и как това се отразява н здравето ми,  а тя мрънка, че съм недоволна, че съм била сама. Казва, че си имам дом. аз и писах, че знам, че не с вечни с баща ми, сестра ми си има свое семейство, но аз не искам в дом за хора с увреждания, а искам да има кой да се грижи з мен и малко лично щастие. Не мисля, че искам много.

Значи, здрави, прави и млади кифли като Даниела  имат право да получат любов и грижи, но не и аз, само защото съм с увреждания. Голяма човещина, ням що!

Никой не ни каза на нас, учениците с увреден слух, още в училище, да не очакваме любов и брак. Оставиха ни да мечтаем. А сега сърцето ми е разбито. Защото можех да бъда щастлива и то с човек, когото познавам.

Познавам много щастливи хора с увреждания всякакви. Проблема при теб е, че не харесваш себе си и само се оплакваш. Това депресира и отблъсква всеки, който те доближи.

Когато промениш себе си, тогава и светът ще се промени. До тогава ще си останеш самотно и черногледо мрънкало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nikolela написа:

Познавам много щастливи хора с увреждания всякакви. Проблема при теб е, че не харесваш себе си и само се оплакваш. Това депресира и отблъсква всеки, който те доближи.

Когато промениш себе си, тогава и светът ще се промени. До тогава ще си останеш самотно и черногледо мрънкало.

Така е - не обичаш ли себе си - не очаквай другите да те обичат.

Всичко е у главата, у мисленето. Каквато програма зададеш на усещанията си - такива и ще получиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам се, но другите не ме харесват!  Не мога да ги накарам да погледнат отвъд уврежданията ми и това е! Ако не ме гледаха като Квазимодо, нямаше да се оплаквам, че ме мислят за различна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, nikolela написа:

Аз съм един от тези хора и хич не обръщам внимание на здравите хора

преди 1 час, Anne написа:

Харесвам се, но другите не ме харесват!  Не мога да ги накарам да погледнат отвъд уврежданията ми и това е! Ако не ме гледаха като Квазимодо, нямаше да се оплаквам, че ме мислят за различна.

Ане аз имам един такъв лаф "Кат не ме харесвате ей къде е вратата"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Anne написа:

е ей го пак - човек, който обича себе си и се харесва, не се нарича Квазимодо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, haidukpikaso написа:

е ей го пак - човек, който обича себе си и се харесва, не се нарича Квазимодо

Ама другите ме имат и гледат като такава! Не си измислям!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Anne написа:

Ама другите ме имат и гледат като такава! Не си измислям!

И кво ти пука за другите, низши твари някакви си.

Ти си в пъти над тях, защото си много стойностен човек, ерудирана личност, много добра по душа.

Набий си го те това в главата.

Вдигни я тая глава високо и им се навирай постоянно у уж комфортния им мижав животец.

Размажи ги бе !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

И кво ти пука за другите, низши твари някакви си.

Ти си в пъти над тях, защото си много стойностен човек, ерудирана личност, много добра по душа.

Набий си го те това в главата.

Вдигни я тая глава високо и им се навирай постоянно у уж комфортния им мижав животец.

Размажи ги бе !

И как?

Щях да ги размажа, ако бях с Пепи.  Всички момичета в града щяха да позеленеят от яд, че готин тип ходи с момиче тип грозната Бети. Щеше да е страхотно и да ги отрезви за реалността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, haidukpikaso написа:

много добра по душа.

Разбирането ти за добра душа е грешно.

преди 26 минути, Anne написа:

Щях да ги размажа, ако бях с Пепи.  Всички момичета в града щяха да позеленеят от яд, че готин тип ходи с момиче тип грозната Бети. Щеше да е страхотно и да ги отрезви за реалността.

Това не е добра душа  а нещо клонящо към надменност. ако Пепи е с нея, ще се пукне от надувка. Не бих се задържал в нейна компания.

Никакво жалене за Анне. Истината може и да боли, но ако приема упреците като забележка, може и един ден да стане добра душа, или поне по добра компания.

Анне, нищо лично мила, нямам за цел да те обиждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...