Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

Да, надувка за превзетите тъпи хралупи, дето киснат по цял ден пред огледалото и солариума. Е, и? Те си го просят.

Ти да не си от тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Anne написа:

И как?

Щях да ги размажа, ако бях с Пепи.  Всички момичета в града щяха да позеленеят от яд, че готин тип ходи с момиче тип грозната Бети. Щеше да е страхотно и да ги отрезви за реалността.

Само дето Пепи нямаше да тръгне с Анне та нищо не губи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Само дето Пепи нямаше да тръгне с Анне та нищо не губи....

Не мисля така. Ако ме беше опознал, щеше да ме хареса. На него не му трябва куха хралупа. Като знам какъв характер има, се чудя как Дани още го търпи. Близнашките му настроения са побъркващи. Може да бъде много забавен и приятен, но после може и да те изкара извън кожата си от яд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Не мисля така. Ако ме беше опознал, щеше да ме хареса. На него не му трябва куха хралупа. Като знам какъв характер има, се чудя как Дани още го търпи. Близнашките му настроения са побъркващи. Може да бъде много забавен и приятен, но после може и да те изкара извън кожата си от яд.

Аз също съм Близнаци...  Ане разбери на здравите им, е заложено да са със здрави, другото са твои мечти, намери си някой кат теб да те уважава и обичша и това е,Близнаци сме доста умни и забавни така че не можеш дълго да ни се сърдиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата аз съм несамостоятелна и имам нужда от грижи. Не мога нито да готвя, нито да пазарувам, нито да се грижа за себе си, като съм болна. Някой като мен няма да се справи. Трябва ми здрав човек, който вижда, чува, може да ходи и има житейски опит. Също и сексуален такъв. Аз не знам какво да правя в секса,  голяма част от мъжете с увреждания - също.

Вашето са мечти. Вие не живеете в реалността и отказвате да я погледнете в очите.

Ако имате дъщеря инвалид, с куп заболявания, на някой безпомощен като нея ли ще я поверите?

Аз често боледувам от бронхити, изобщо белодробни проблеми, като част от екстрите към вродената миопатия.  Все ходя по болници. Сама не мога да се оправям. Защо не вземете да го проумеете!

Един глух човек не може да ползва телефон, ако стане нещо спешно!

Предлагам ви вие да си свалите вашите расистки и розови очила и да погледнете истината в очите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎29‎.‎8‎.‎2019‎ г. в 21:02, Anne написа:

Ако не ме гледаха като Квазимодо, нямаше да се оплаквам, че ме мислят за различна.

Преди много години се занимавах с начините на приобщаване на инвалиди (различни видове) към обществото така, че да не чувстват отритнати.

Проблема не е, че изглеждаш като Квазимодо, а че мислиш за себе си като такава и не оставяш другите да ти кажат какво си де факто. Насаждаш им догмата която ти си решила, че си ....

Не може един инвалид да е агресивен, т.е. активен .... приеми физиологията си и осъзнай, че ти си различна. Афиширайки различието си и себе определяйки се като Квазимодо, то единствено по този начин ще се отнасят към теб.

Казвайки, че другия е емоционален инвалид, де факто е признак, че ти си такава.

Принципно в днешно време болшинството са емоционално незадоволени. Не умеят сами да си правят емоции или ако си ги правят, ги правят негативни.

Запомни едно: Ако ти не си направиш положителни емоции и т.н. и чакаш някой друг да ти ги направи, то образно казано ще получиш "греда", т.е. на теб това ти харесва и ни на йота не излъчваш поне малко позитивизъм. Искаш другите да се съобразяват с теб, но ти де факто не се съобразяваш с другите.

И изобщо .... всичко свързано с начина ти на писане в този форум лъха на лъжовност и до известна степен "звучиш" нагласено ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам с какви инвалиди си работила, но явно си като училищната психоложка от училището в София, която опита да ме изкара луда, когато бях разстроена, защото моя съученичка и приятелка от училището не беше добре здравословно. Изкара емоциите ми лудост.

Ти имаш проблем, не аз. Ти не можеш да се поставиш на мястото на другите, ти гледаш на другите като на лабораторни плъхове. Извинявай, не сме ти такива? И нямаш право да искаш от нас да сме силни и да търпим всичко. Съжалявам, но няма да се включа във фалшивото театро  за "силните и усмихнати инвалиди". Това е фалш, пробутвате фалш на обществото.

На мен ми писна. Значи имам право на образование, на достъп до култура, изкуства и наука,  да съм турист, да гласувам,  но нямам право да искам секс, любов и брак.  Това е вече прекалено!

Истината е, че  обществото ни е същото, като нацисткото с евреите. Не искате да се "мешаме" с вас, сакън да не ви съсипем хубавите "арийски гени",  да не ви омърсим! Съвсем същата пропаганда! Представяте ни като лошите инвалиди, които искат да обезчестят здравите, така, както нацистите са пропагандирали, че еврейските мъже искат да обезчестят честните и почтени християнки.

Съжалявам, арийска раса няма! Расовите идеологии водят само до омраза и геноцид!  Ще се наложи да ни приемете и да живеете с нас, искате или не! Ние не сме виновни, че сме се родили такива и не сме го искали!  А вие нямате право да ни държите в изолация?

Фалшива съм била? Не, казвам истината. Лесно ти е на теб, ти нали правиш секс и знаеш какво е. А аз съм на 35 и не съм го правила и не знам какво е, мастурбацията е нещо съвсем различно.

Не знам кой ви е втълпил, че не сме сексуални същества, че сме неспособни на любов и преданост, но знам, че ви е излъгал и въвел в заблуждение!

Искаш да не съм гневна? Няма как да не съм! Гневна съм, защото от малка са ме нарочили за "различна"!  Заради различието си, заради явната дискриминация от страна на учители и съученици  не можах нито да уча желания английски език,  нито да  уча модерен балет, народни танци и да съм мажоретка,  нито мога да бъда с мъж. Да, гневна съм, защото ми писна да се доказвам. Гневна съм, защото още в детската градина не ме искаха и развих анорексия, заради това. Нямаше кой да ме гледа, и трябваше да ходя на детска градина. Втората група  с тези деца ми е най - неприятният спомен. Един ден не издържах на обяд и реших, че повече няма да ям, защото исках да умра! Понеже учителката не ме забелязваше, а децата ме отблъскваха.

Ще спреш да ми вменяваш вина, арийски боклук такъв! Писна ми да съм мила и любезна! Светът не принадлежи на вас, а на нормалните хора!  Препоръчвам ти да посетиш Хадамар в Германия и да видиш какви са ги вършили арийските ти приятелчета с хората с увреждания!

Ако за теб изолация на 35 ти звучи нормално, на мен - не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още нещо да допълня.

Ядосвам се, защото тази изолация ми вреди физически на здравето. От 21 годишна искам секс. И там е работата, че понеже няма как да стане, всеки път като мисля за секс, става така, че нещо тялото ми се обърква физически и имам проблеми с ходенето до тоалетна.

Четох в интернет, че при хора с увреждания, принудени да живеят в целибат, това води до сериозни здравословни проблеми на покочо - половата система.

Крайно време е д приемете, че сме хора като вас, а не извънземни.

Ако стана още по - зле, вината ще е моя, а не на обществото, както винаги.

Днес не можах да спя. Защото само все за секс мисля. Знам че не трябва, но живота ми си мина и замина в опит да угодя на обществото, та да не отнасям критики!

Знам, че не ни искате, но ще се научите да живеете с нас! Времената на Хитлер минаха отдавна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Ако за теб изолация на 35 ти звучи нормално, на мен - не!

Ти се изолираш. Никой не те е изолирал. Само с искане не става! Някъде в София една жена инвалид си намери другар. И той е инвалид. Винаги когато ги срещна се усмихват и поздравяват. Не играят фалш и т.н. Какво сега, да давам имена и т.н. ли, а?!

За глупавите ти сравнения с евреи и прочие .... нямам думи ...

Определено си фалшива ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инвалид не може да се грижи за мен! Ти това не схващаш. С куп здравословни проблеми съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Anne написа:

Инвалид не може да се грижи за мен! Ти това не схващаш. С куп здравословни проблеми съм.

Има процедура за социален асистент и т.н., но искането ти е специфично, което не е свързано с твоето здраве и прочие ...

ТЕЛК-а за инвалидност на колко процента е? Ако е на 100% + придружител, то има начин да получиш необходимите ти грижи, но искането ти не е свързано с въпросните.

Има и друго. Ще ползвам метафора. Искаш да караш автомобил, но не искаш да отидеш на курс, за да изкараш необходимото свидетелство за правоуправление.

И аз искам Ролс-Ройс, но карам Шкода ...

Какво лошо има да си с някой инвалид, а?! Нима другите инвалиди нямат твоето искане, а?!

Лъха фалш и определено намирисва на "гъбаркане" ... Не става така!

п.п. Човек не трябва да спекулира със здравословното си състояние ... Срамота!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ане искаш да те чукат или да се грижат за теб? Първото е БИОЛОГИЯ която няма как да промениш в здравите хора запомни го колкото мъжа ще стане жена и жената мъж толкова ще промениш правилата на БИОЛОГИЯТА за секса, второто го предлалагат от социални, пак ти казвам намери си някой като теб и бъдете шастливи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

Ане искаш да те чукат или да се грижат за теб?

и двете

:D

и да прилича на Пепи ако може

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

и двете

:D

и да прилича на Пепи ако може

И двете няма да стане напълно различни неща са, и Пепи не беше ли женско име?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

И двете няма да стане напълно различни неща са, и Пепи не беше ли женско име?

Пепи е галено от Петър

нейната любов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

Пепи е галено от Петър

нейната любов

Аха но ако този Петър е бил здрав тази любов е била обречена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

несбъдната неизживяна

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

несбъдната неизживяна

:(

Повярвай ми дори и да не бяха й пропречили както тя казва Петър пак щеше да й разбие сърцето, както бях малък и аз  бях кат Анне ама пораснах и разбрах коя обичам и че такава любов между здрав и инвалид е мечта и даже още повече я заобичах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не спекулирам, а обяснявам, че моите проблеми са такива,  че инвалид не може да се погрижи адекватно за мен.

ТЕЛК - а за инвалидност скоро не съм го поглеждала, защото не е на 100 % по усмотрение на лекарите, а и вече се изнервям и съм като бик на червено, чуя ли тази абревиатура. Просто не ми се говори как тая институция изнервя нашите..............

Така, не спекулирам, а ти обяснявам като за бавно развиваща се,  дно го схванеш:

1.Имам вродена миопатия. Вземи прочети какво заболяване е това. Заради тази болест вече не мога да изкачвам стълби, не, че и преди много можех, но вече се задъхвам, а мускулите на краката после ме болят дълго,  болката не е чак непосилна, но е ужасна. А нощем понякога имам крампи на краката, които не са повече от 5 минути, но са зверски болезнени, будя се посред нощ с ужасна болка и едва успявам да си мръдна краката. Не знам дали след някоя и друг година няма да ми трябва инвалидна количка.

И не, не мога да ползвам асансьор, защото живеем в семеен апартамент, който е без такава екстра, на втория етаж съм. Не звучи много, но се задъхвам зверски след всяко едно изкачване. Сам не мога да се качвам вече и трябва да се държа за някого, за да не падна.

2. С увреден слух съм от 5 - годишна. Напълно не чувам с дясното ухо и слабо с лявото. Нося слухов апарат, но не чувам зад гърба ми и по тази причина не излизам сам навън, за да не ме прегазят. Не живея на тиха улица, а на самия център. Със страхотната екстра улични помияри и откачени фенове на моторите. Телефон не използвам.

3. Имам сколиоза, една от екстрите на вродената миопатия, както научих наскоро,  която получих на 14  - годишна възраст. Заради нея изкачвам стълбите прегърбена. Трябваше да нося корсети, но припаднах, когато ми взимаха мерки, едва не се задуших, имам и белодробни проблеми и отказах. Една година имах зверски болки в гърба.

4. Правиха ми две операции от сплетени черва като бях на 21 и 22 години. Имам белези от тях. След тези операции ми забраниха да вдигам тежки неща и да върша физическа работа. Най - тежкото, което првя, е да разчиствам библиотеката и да подреждам наново книгите.

5. От малка имам белодробни проблеми, карам бронхити, които с годините ги изкарвам по - дълго и по - тежко. Не мога да повръщам и храчките си стоят в дробовете ми,  карам на антибиотици, тоя ужас продължава почти месец, а кашлиците ми са оглушителни и изнервят всички.

6. Имах и бъбречна криза, за която лежах в болница. Само това не бях очаквал да ми се случи, беше ужас.

7. Имам кривогледство и късогледство (не виждам добре надалеч) и от 17 - я ми рожден ден нося очила. Трябваше по - отпреди да ги нося, но не исках да ме подиграват. Което не, че не стана.  Момчетата ме подиграваха на "бабичка" заради рамката за очилат ми. За кривогледството нямам вин - от малка не мога да гледам с две очи едновременно, просто не става.

8. Имам и упорити гъбички на ноктите на пръстите.

9. Заради увредения ми слух, не говоря правилно, не мога да произнасям имена и думи с ударения. Заради това и не наричам племенницата ми по име, (казва се София) а я наричам с разни умалителни, което сигурно е дразнещо, защото е на 15, ама..............просто никога не съм използвала това име, не съм имала съученички или приятелки с това име. Така ми се е случило, че съм имал само съученици и приятели с имена без ударения, учители - също.

В онзи линк обясних защо не съм самостоятелна, а сега да ти кажа какво не мога и защо:

не мога да се къпя сама  - защото краката не ме държат дълго права, банята ни е малка и нямаме вана и всъщност се къпя в корито. Не мога като другите да си държа очите отворени под вода и сапун, не знм как очаквате да се оправям сама, без нещо да не объркам. Не мога и сама д смесвам водата. Бойлер не пипам, а и е високо,  аз съм с нисък ръст.

като споменах ниския ми ръст - няма начин да се оправям в кухнята, кухненските шкафове са ужасно високо,  а вече трудно дърпам столове и се катеря по тях (за да си взема кутията с "Нескуик" напремер). Детинско е, ама като си дребси, нямаш друг избор.

не мога да готвя - нито знам рецепти, нито разбирам от печки, а ножове не пипам, че гарантирано ще остана без някой пръст, каквато съм ужасно несръчна. Веднъж се порязах, и то болезнено, докато белех моркови с белачката. Пак добре, че не беше с нож. Не припарвам до врящи предмети, за да не се изгоря. Изобщо - готвенето не е за мен и гарантирано ще направя някоя беля. Мога само да си притоплям ядене и пиене на микровълновата, но не знам кое на колко се топли и ми се налага да питам. Трудно запомням битови неща изобщо.

препарати не пипам - имам страх от тях, да не се отровя. Добре, че не съм имала часове с опити по химия. Стига ми, че съм чела за един куп опасни елементи..............

с ниския ми ръст не мога също и да простирам пране. Простора е на терасата и е твърде висок. 1.50 и нещо съм.

нищо не разбирам от техника, дори не сменям крушки, електричество не пипам, не искам да ме хване тока. С дистанционното без да искам съм обърквала нещо и трябваше баща ми да ми оправя проблемите. Затова и не ги пипам другите телевизори. А в училище нямахме истински часове по информатика и по тази причина дълго време не знаех какво е операционна система и какво - браузър. Училището ни нямаше интернет и вместо това играехме на игри. з играех на "Стани богат" и рисувах на пейнта.

не мога да смятам - и по тази причина сама не пазарувам, само гледането на цените ме обърква.

нищо не разбирам от документи и сама с тия неща не се оправям. Като ме пратиха веднъж в училището в канцеларията, да занеса нещо на учителката, се спекох и притесних зверски. Добре, че не обърках нещо.

даже сама не мога да си избирам дрехи, не си знам размерите. Аз само си харесвам, а мама казва дали ми става.

на лекар не ходя сама, защото не мога добре да обяснявам, нито разбирам от документи...........

даже не умея да се ориентирам - тъпо, ама............познавам само центъра в града и пътя до училищата ми, до музеи, местности и къде живеят роднини и приятели. А в спагетника София сама изобщо не бих се оправила. Единствено ходех сама само до будката за вестници, като учех в София. В София познавам известни сгради и забележителности, но не и как се стига до тях (с изключение на пътя ми до училище, който сме минавали с баща ми и колата всеки божи понеделник в продължение на 4 години)

не умея д си връзвам връзките на обувките - ами трудно е, несръчна съм и така.

Иначе от ТЕЛК имам забрана за физически труд изобщо, мога да върша такъв само интелектуален.

преди 27 минути, haidukpikaso написа:

Пепи е галено от Петър

нейната любов

Целият клас му казваше така, не съм го измислила аз. Даже не знаех, че е женско?:no-no:

Но пък ми беше странно, че за разлика от другите момчета, той носеше розови ботуши зимата. Не е като да не помня, че тогава нямаше особен избор на ботуши, но момче да носи розово.............Чак го съжалявах, едва ли е било негов избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

Така, не спекулирам, а ти обяснявам като за бавно развиваща се,  дно го схванеш:

А сега си представи инвалид с детска церебрална парализа. ... Спирам до тук, защото другото е някакъв вид етика ...

преди 4 часа, Anne написа:

8. Имам и упорити гъбички на ноктите на пръстите.

С това определено "изтрепа"  съмнението за реалност.

Всяко едно от изброените заболявания се лекува или има начини за облекчаването на състоянието ти.

Само да попитам, (рано или късно този момент ще дойде...) когато настъпи кончината на родителите ти как си представяш живота си, а?!

Мислиш ли, че някой "нормален" ще те заобича заради интелекта ти, който към момента не е на ниво, а?!

След като считаш себе си за интелект, то досега да си се преборила сама с въпросните заболявания, т.е. би прочела и т.н. всичко за какво да правиш, за да облекчиш болките от 1. и прочие и прочие и най-малко да елиминираш осем.

Проблема ти пак повтарям не е в здравословното ти състояние, а начина на мисленето ти към въпросното, и другото - не считай нормалните за бавноразвиващи се ...

Предостатъчно "слушатели" "навърза" тук .... и пак не разбираш какво ти казваме: Намери си някой който е подобен на теб и си живейте спрямо Вашите си критерии, а не по критериите на нормалните. Те, нормалните не са чак толкова нормални колкото ги смяташ, но се оправят дори с по-нисък интелект от твоя.

И за последно: Не търси във форуми и т.н. допълнението си в живота. Особено в технически сайт. Има и други сайтове....

Разбираш ли сега ти, защо мислим, че се "гъбаркаш", а?! Тоест, че спекулираш с определени здравословни проблеми ...

п.п. Поне за малко включи своя интелект... разсъждавай и т.н.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото кухите  хралупи кифлите блестят от интелект................Една Даниела зверски се изложи, не можа да разбере, че има различни видове слухово увреждане. Пита ме как слушам музика, след като не чувам, пък телефон не ползвам. Елементарно - музиката може да се усилва.

А на вас като общество дотам ви стигат състраданието и човещината - да правите разни там кампании, хубави песни и филми, ама ако може, такива като нас да не са ви в къщата и някой друг да се занимава с нас.  Грижата за хората с увреждания била тежест. Големи сте човеци, няма що. Учите децата си на дискриминация, да си търсят здрави партньори, ама иначе се пишете големите хуманисти.

Прочела съм повече книги и от Даниела, имам разнообразни интереси, не съм като повечето кифли, за които четенето се ограничава до "Космополитън" и чиклитите,  и за които най - важното нещо е да киснат с часове пред огледалото и да се чудят какъв моден парцал да си купят.

Моите интереси са много повече - интересувам се от астрономия (и отскоро си имам телескоп), история ( първите хора, Древен Египет, Втората  световна война, научните открития на 20 век), обожавам детските,  любовните романи, енциклопедиите и книгите за история, обичам да пътувам,  фотографията ми е хоби и правя страхотни снимки, на екскурзиите ходя главно по исторически и културни места - музеи и къщи - музеи, етнографски комплекси,  също не пропускам и посещения в планетариуми,  разходки в зоологически градини и паркове, църкви и манастири,  да се снимам пред паметници............. Интересувам се също от политика, особено какво става във сферата на образованието, науката, културата, опазването на околната среда, обичам да ходя на културни събития и да гледам театър. Не пропускам да гледам летни и зимни олимпийски игри и европейски и световни първенства по футбол, даже си имам албуми с лепенки. Също така събирам картички, магнити и сувенири, както и сувенирни монети,  чета сериозни вестници и не съм по клюките и жълтите сайтове и вестници. Обичам да гледам хубави, стойностни филми, както и документални филми,  не обичам клюките, не обсъждам другите  и не гледам в чуждите панички.

В момент не говорим за хората с други увреждания, а за мен конкретно. Иначе знам, че има и по - тежки случаи.

Съжалявам, ама проблема с гъбичките е такъв, че...............просто не ми се говори. Втори път няма да се подложа на тоя гестаповски метод да ми вадят така убийствено болезнено ноктите. Имам нисък праг на болка, втори път просто ням да издържа. А от всичко най - много ненавиждам лекарите касапи, които се отнасят с теб като с парче месо. Не ги е грижа дали те боли и само знаят да говорят глупости за разглезване. Затова и не ходя и на зъболекар.

Знам, че при моето заболяване упойките може да са фатални, но просто не понасям болка. Един път гестаповско мъчение ми стига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Щото кухите  хралупи кифлите блестят от интелект................Една Даниела зверски се изложи, не можа да разбере, че има различни видове слухово увреждане. Пита ме как слушам музика, след като не чувам, пък телефон не ползвам. Елементарно - музиката може да се усилва.

Телефона също се усилва, като се свърже с хенсфри. Звукът минава през усилвател и звука се чува на колоните. Става същото като да слушаш музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

Телефона също се усилва, като се свърже с хенсфри. Звукът минава през усилвател и звука се чува на колоните. Става същото като да слушаш музика.

Говорим за разговор от 2007 в България. тази технология тогава не съществуваше, а и е за шофьори, аз не съм и такъв. Мобилен телефон никога не съм ползвала, само стационарен и то когато чувах малко повече. Разговорът беше текстов, по скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ДиоиД написа:

Разбираш ли сега ти, защо мислим, че се "гъбаркаш", а?! Тоест, че спекулираш с определени здравословни проблеми ...

п.п. Поне за малко включи своя интелект... разсъждавай и т.н.  

Може да е развила някакво психосоматично разстройство или де да знам, изобщо да и случва нещо в главата което не и позволява да вижда нещата както изглеждат от страни за част от нас читателите.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Anne написа:

А на вас като общество дотам ви стигат състраданието и човещината

След това изречение спрях.  Твърде тривиално звучиш ...

Жена ми е инвалид ... хм ... и даже не знаеш какъв инвалид съм аз ...

За теб е важна твоята инвалидност ... хм ... и даже се чудя, зщото модераторите не са я преместели в друг раздел ...

Ти определено имаш психически проблем, а не физиологически ...

Та, твоята тема е са някъде другаде, но има модератори и прочиие и пак виждам твоето не благо родждение ...

Запомни от мен: В природата всички "слаби" стават жертва на силните!

Уви ... това си ти: Жертва! Приеми този факт! Инвалид си и следователно ще "загинеш" без да разбереш какво е ласка и прочие ...

Днеска гледах как "моята" котка разкъсва едно прекрасно птиче ... Това е животота, т.е. слабите стават жертва на хищниците ....

А тук вси сме "хищници" ... разбере, проеви поне малко чувство на само съхранение ... за да разбереш какво е живот ....

Само и единствено виждам наглост в твоите слова. За такива милост не храня в моето сърце! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...