Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо организмът ми така се обърква?

Препоръчан отговор

току-що, haidukpikaso написа:

Минаха ли ти годинките по въздишки по Пепи - минаха ти нали

И другите така си ги оползотвори твоя воля

Добре де няма ли начин да й помогнем на Ане? Разбрахме че иска секс ама  не знае как да си поиска

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Минаха ли ти годинките по въздишки по Пепи - минаха ти нали

И другите така си ги оползотвори твоя воля

Пепи е здрав прав корав ама женен

Не иска никого, само Пепи си иска

Дори да не беше женен пак нямаше да я иска освен за приятелка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 441
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Първо, не знаеш дали този когото примерно ще харесаш и допуснеш до себе си, ще иска да прави такива лоши неща, които ти си представяш в твоето въображение. Второ, ако наистина желаеш да имаш връз

С един чувал болести си, какво ти пречи още една? Погледни и от страната на мъжа. Жена с един чувал болести, кой знае какво ще хване той от тебе? Една здрава шушонка имаш и я вардиш. Ама тог

Още ли го борите този организъм? Вече професори ще станете

Знаете ли колко време ще ми отнеме да опозная някой непознат? Защото не искам да попадна на някой психопат, а не умея да преценявам добре мъжете.

А и винаги ще ги сравнявам с него.

Бени, ако беше преживял това, което преживях, щеше да разбереш защо ми е толкова трудно без него.

Той дори не знае, не можах да му кажа защо го харесвам толкова и колко ми е повлиял.

преди 6 минути, petie1 написа:

Добре де няма ли начин да й помогнем на Ане? Разбрахме че иска секс ама  не знае как да си поиска

Дори да не беше женен пак нямаше да я иска освен за приятелка

Откъде си толкова сигурен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Откъде си толкова сигурен?

Както казах, като теб съм та знам как мислят здравите мъже

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Както казах, като теб съм та знам как мислят здравите мъже

Само че с тази разлика, че сме учили заедно и не е като да не знае за здравословните ми проблеми.

По - скоро проблемът му е, че се влияе от другите, както и че такива като Дани му замайват главата. Готини, ама прости. Не му трябва това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anne написа:

Само че с тази разлика, че сме учили заедно и не е като да не знае за здравословните ми проблеми.

Хубаво сама си отговаряш на въпросите и после плюеш обществото че за теб няма секс а ти отде си сигурна че Пепи не е те е отрязал именно защото си с един чувал болеети?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

иска секс ама с Пепи и само с него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

иска секс ама с Пепи и само с него

Мисия невъзможна хехе а Пепи дали ще иска с нея?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Бени, ако беше преживял това, което преживях, щеше да разбереш защо ми е толкова трудно без него.

Преживяла съм го, знам за какво иде реч, имала съм своята несбъдната любов.

И сравнявайки други с него пропуснах много шансове... Времето си мина. И това ми е за урок.

Затова защото съм го преживяла - моля те, пусни го от Душата си - сега, пусни го най-после.

За да полетиш свободна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, haidukpikaso написа:

Преживяла съм го, знам за какво иде реч, имала съм своята несбъдната любов.

И сравнявайки други с него пропуснах много шансове... Времето си мина. И това ми е за урок.

Затова защото съм го преживяла - моля те, пусни го от Душата си - сега, пусни го най-после.

За да полетиш свободна.

Май и това е вариант

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ Е ВЯРНО!:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Anne написа:

НЕ Е ВЯРНО!:angry:

За съжаление е вярно че сама си се ограничила

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, <------------------ написа:

:popcorn2:

Верно че цялата тема май стана латино сериал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Верно че цялата тема май стана латино сериал

9 страници писане. Дори не смея да ги прочета. Страх ме е !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

9 страници писане. Дори не смея да ги прочета. Страх ме е !!!

Ми то си е за страх особенно 1 и 5 и 8

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ми то си е за страх особенно 1 и 5 и 8

Няма да ги чета нещата повярвай ми. Анне няма да се оправи щото не иска. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ги прочетах.Това което ми стана интересно е как искаш нещо без даже да знаеш какво е вярно физиология ама 🤷🏻‍♀️ И как искаш да се ч**** а не знаеш как да си пуснеш телевизора? Иначе много интересна тема-made my day 😂😂😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, <------------------ написа:

Аз ги прочетах.Това което ми стана интересно е как искаш нещо без даже да знаеш какво е вярно физиология ама 🤷🏻‍♀️ И как искаш да се ч**** а не знаеш как да си пуснеш телевизора? Иначе много интересна тема-made my day 😂😂😂

Е нали това й пиша и аз... Още се смея кат се сетя за телевизора, милата не може да свърши задача за шимпанзе ама си иска чук чук

преди 18 минути, Емил Костов написа:

Няма да ги чета нещата повярвай ми. Анне няма да се оправи щото не иска. 

Абе мани още се смея за телевизора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е нали това й пиша и аз... Още се смея кат се сетя за телевизора, милата не може да свърши задача за шимпанзе ама си иска чук чук

Анне няма проблеми. Просто родителите и я убиват и са и втълпили, че е дефектна. Лошото е, че когато тях ги няма или вече не са водеща сила ще се чуди какво да прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Анне няма проблеми. Просто родителите и я убиват и са и втълпили, че е дефектна. Лошото е, че когато тях ги няма или вече не са водеща сила ще се чуди какво да прави.

Ами нали и аз тва се опитвам да я убедя да се стегне малко и да се бори повече и тогава ще има и чук чук и всичко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ами нали и аз тва се опитвам да я убедя да се стегне малко и да се бори повече и тогава ще има и чук чук и всичко

Недей, няма смисъл. Аз колко пъти се опитвах вече. Това е може би двадесета и тема, където пише само глупости!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей, няма смисъл. Аз колко пъти се опитвах вече. Това е може би двадесета и тема, където пише само глупости!

Ами аз в темата съм й дал пример със себе си ако ме послуша ще бъде по добре защото съм подобен случай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ами аз в темата съм й дал пример със себе си ако ме послуша ще бъде по добре защото съм подобен случай

Че то и аз съм подобен случай. Ако тя име моя дефект ще се самоубие на секундата, но както и да е. Всеки сам си избира пътя и начина на живот!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то и аз съм подобен случай. Ако тя име моя дефект ще се самоубие на секундата, но както и да е. Всеки сам си избира пътя и начина на живот!!

Наистина ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване