Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет,

Питането ми е за кв. Света Троица, гр София.

Знаете ли доставчици, които предлагат интернет без дългосрочен договор? С други думи - безсрочен договор. месец за месец да се плаща. Както са надежда.нет, които нямат покритие за блока ми.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://internet.inbulgaria.info/index.php?action=displaycat&catid=644

аз съм на онлайндирект с безсрочен договор,не съм в св.троица,но не вярвам да има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, sopolin4o написа:

Благодаря ти, ще ги погледна.

преди 16 минути, emil644466 написа:

аз съм на онлайндирект с безсрочен договор,не съм в св.троица,но не вярвам да има разлика.

Благодаря ви, доволен ли сте от тях? В смисъл, отговарят ли на обещаните скорости? Има ли чести прекъсвания на нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами на минималната такса 18 лв. претенции за скоростта нямам.допреди тази година не помня дори кога имаше прекъсване на нета,но тази нещо всеки месец прекъсва,може би ремонтират мрежата си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emil644466 написа:

ами на минималната такса 18 лв. претенции за скоростта нямам.допреди тази година не помня дори кога имаше прекъсване на нета,но тази нещо всеки месец прекъсва,може би ремонтират мрежата си.

Мерси за честното инфо. А прекъсването, колко трае. В смисъл - всеки месец има, но колко време нямаш нет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Zami Dexter написа:

Мерси за честното инфо. А прекъсването, колко трае. В смисъл - всеки месец има, но колко време нямаш нет?

след обаждане до тях повече от 1.5 - 2 часа не е прекъсвал,но и аз не съм чакал пред компа докато тръгне нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, emil644466 написа:

след обаждане до тях повече от 1.5 - 2 часа не е прекъсвал,но и аз не съм чакал пред компа докато тръгне нета.

Това нищо не е - повечето интернет доставчици имат поне едно прекъсване за 1-2-3 часа в месеца.

преди 15 часа, emil644466 написа:

Звънях им сега - нямат покритие в Света Троица. Имат, но съвсеееем малка част от квартала. Нямам късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      По-рано един от «бащите-основатели» на интернет Тим Бърнърс Лий заяви в интервю за списание Vanity Fair, че интернет е претърпял крах, вместо да служит на човечеството. По данни на СМИ, сега екипът на Бърнърс-Лий работи над проект за «алтернативен» децентрализиран интернет с кодово название DWeb.

На третата Децентрализирана уеб среща, която се състоя по-рано в СанФранциско с участието на около 800 специалиста, Бърнърс Лий представи проект за създаване на децентрализирани социалноо приложение Solid (social linked data), разработено в Масачузетския технологически институт, съобщава ИА REX. «В интернет може да съществоува друго общество, ако предоставим на хората анонимност и им върне контрола над данните им. Ние строим цяла екосистема», — казва Бърнърс-Лий.

https://solid.mit.edu/

• от Анита Х. Трифонова
      Ще продължа без теб авторово поезия А.Х.Т .sekirata cekupama
    • от Велико Русанов
      Здравейте
      Взех си рутер, моделът е Netgear N150. Влязъх в настройките на рутера вкараха ip-адресите и mac-адреса и Wi-Fi тръгна. Но проблема е че на компютъра нямам интернет а незнам каква е причината, понеже и не съм много на "ти" с тия работи, ще кача снимка с това какво ми излиза на компютъра. Благодаря! 

• от Bashmachkin
      Здравейте,
      Ще гледам да съм максимално кратък, но мисля, че няма да ми се получи, защото и аз незнам как точно да обясня проблема си. Общо взето тази програма InstallShield Update Service Scheduler  съм я забелязал, че ми работи на background-a от доста време, не ми създаваше проблеми, затова я игнорирах, но от няколко дена насам се случи нещо много сериозно, просто ми спря достъпът до определни уеб-сайтове с грешки от сорта:
      400 Bad Request
      Bad Request
      Your browser sent a request that this server could not understand.
      Също:
      This site can't be reached

Освен това, някой сайтове, които мога вече да отворя - не ми позволява да виждам никакви изображения, само рекламите си стоят и текста, мястото където трябва да има снимка и пр. си стои сивичко..
      Ако изключа гореспоменатата програма, изцяло ми спира нета - имам интернет връзка, но не мога да вляза никъде.
      В опита си да оправя проблема направих следното:
      Отвярям regedit--->Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Mic rosoft\Internet Explorer\Control Panel "Connection Settings" 1--->0 
      След това отидох в Control Panel\Internet Options\Connections и смених LAN settings от use proxy на automat detect. И ето тук се случва това, което ме притеснява, щом затворя прозореца за LAN настойките, последното си се връща както си е било - proxy-to си става тикнато, a аutomat detect - не, пробвах да си ресна компа след смяната 1-0 , но без ефект, забелязах също и, че се е върнала и тази настройка (пак си е на 1)
      Ако трябва да съм честен, не знам какво прави това 1-0, само знам че като е на 0, ми позволява да си отворя LAN настройките, иначе си стои сиво.
      Ще съм благодарен на всички, които ми дадат някакъв съвет относно как да оправя нещата, защото в момента се чувствам наистина в безизходица. Някои от сайтовете, които ми блокирва тази програма са ми важни, а не мога да вляза в тях поради една така глупава причина..
      Благодаря на всички ви предварително.

• от Анита Х. Трифонова
      Без теб - авторово музика текст аранжимент изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...