Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Взех си тв бокс ,когато се обадих да го поръчам ми предложиха настройка(добавяне на канали в бокса),въпроса ми е мога ли да вкарам тези канали сам и как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Бойко Арабаджиев написа:

Взех си тв бокс ,когато се обадих да го поръчам ми предложиха настройка(добавяне на канали в бокса),въпроса ми е мога ли да вкарам тези канали сам и как?

Вероятно ще инсталират едно "Kodi"..... a колко време ще работят тези канали никой не знае! По принцип, можеш и сам да го инсталираш и настроиш, стига да знаеш от къде да вземеш стабилни стриймове за Коди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, street racer написа:

Вероятно ще инсталират едно "Kodi"..... a колко време ще работят тези канали никой не знае! По принцип, можеш и сам да го инсталираш и настроиш, стига да знаеш от къде да вземеш стабилни стриймове за Коди

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш Kodi + добавката Kodi Popcorntime или директно програмата/приложението Popcorntime или ShowBox , които са за гледане на филми онлайн/стриймване на торенти.

И задължително инсталираш bg хранилището за добавки, като допълнително добавките от него бг субтитри (за стримване на филмите): subs.unacs/subs.sab.bz.

По желание от BG хранилището може да добавиш и Kolibka (за гледане на онлайн научно популярни филми) и FreеBG TVSs (за гледане на основи телевизии).

Ако искаш повече канали намираш си читави  IPTV  BG листи или други (нови) и ги добавяш в KODI в IPTV Simple TV Client

Принципа на инсталиране на добавки от хранилище е същият, ето видео-то

Или ползваш приложението ottplayer.

Като се регистрираш, имаш правото на качване на множество плейлисти (.m3u: m3u8) на множество устройства, като Смарт телевизори, Android  телевизори Android  TV Box и прочие.

Управляваш през компютър, на кое устройство да пускаш или забраняваш дадена листа. Лично на мен ottplayer ми е доста по удобен отколкото IPTV Simple Client в Kodi.

Разгледай и форума за BG добавките на Kodi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, oic написа:

Инсталираш Kodi + добавката Kodi Popcorntime или директно програмата/приложението Popcorntime или ShowBox , които са за гледане на филми онлайн/стриймване на торенти.

И задължително инсталираш bg хранилището за добавки, като допълнително добавките от него бг субтитри (за стримване на филмите): subs.unacs/subs.sab.bz.

По желание от BG хранилището може да добавиш и Kolibka (за гледане на онлайн научно популярни филми) и FreеBG TVSs (за гледане на основи телевизии).

Ако искаш повече канали намираш си читави  IPTV  BG листи или други (нови) и ги добавяш в KODI в IPTV Simple TV Client

Принципа на инсталиране на добавки от хранилище е същият, ето видео-то

Или ползваш приложението ottplayer.

Като се регистрираш, имаш правото на качване на множество плейлисти (.m3u: m3u8) на множество устройства, като Смарт телевизори, Android  телевизори Android  TV Box и прочие.

Управляваш през компютър, на кое устройство да пускаш или забраняваш дадена листа. Лично на мен ottplayer ми е доста по удобен отколкото IPTV Simple Client в Kodi.

Разгледай и форума за BG добавките на Kodi

Може ли да ми кажете вашия m3u8 плейлист, тези които намерих нещо не тръгват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Бойко Арабаджиев написа:

Може ли да ми кажете вашия m3u8 плейлист, тези които намерих нещо не тръгват!

Едва ли някой, ще  ти даде работещи (стабилно) листи!

Ако целта ти е боила, да не си плщаш абонамент ьа тв и да гледаш всичко...трудана работа, да не говорим, кплко е законно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих едно приложение Da Player работи стабилно дори мога да си сменям каналите само с дистанционното!

Омръзна ми да давам на Булсатком по 12.80 всеки месец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Бойко Арабаджиев написа:

Намерих едно приложение Da Player работи стабилно дори мога да си сменям каналите само с дистанционното!

Омръзна ми да давам на Булсатком по 12.80 всеки месец

А забеляза, Най вероятно, че da- то е платено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...