Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dalaidido Lama

Има ли начин да влюча блутут джаджа и тя да пръска звука в тонколони в магазина ?

Препоръчан отговор

Здравейте калДаци , 
Има ли начин , да включа някаква джаджа ( блутут или нещо такова ) , 
която да излъчва САМО звук//а , 
а тонколоните в магазина да ги пръсна на 5-6 места 
( + и на 2-я етаж ) 
и те да приемат и да свирят ? 
Идеята ми е безжично и да не е от телевона а от кома или лаптопа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BT го дават в рамките на 10-30 метра, но ако имаш препятствия и мръсен ефир нещата стават трагични.

Тези тонколони имат ли си вграден BT?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не , аз питам има ли такъв вариант 
но да , сега като ми подсети , 
че блутута трябва да има пряк ефир 
и да е до 10...15 метра ..... 
като че ли няма да се получи 
и най-добре ще е една уредба FENDA 1+2 или 1+4 
и КАБЕЛИ , което си е класика ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.daraz.pk/products/usb-to-35mm-bluetooth-receiver-aux-audio-bt-music-adapter-system-for-laptopcar-and-home-speakers-i100994220-s1246546910.html  Ето аз ползвам това.има добър обхват. Включвам го към усилватела ,има такива разклонители с усб порт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползваш ключова дума "multi room audio", ще имаш по-голям успех с търсенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, нушо написа:

https://www.daraz.pk/products/usb-to-35mm-bluetooth-receiver-aux-audio-bt-music-adapter-system-for-laptopcar-and-home-speakers-i100994220-s1246546910.html  Ето аз ползвам това.има добър обхват. Включвам го към усилватела ,има такива разклонители с усб порт.

ааааооУУуу .... тези измислици фалшификати колкото искаш 
Ще поръчвам от Китай , я дойде точно това което искам , я не 
я бачка , я не , колко ще бачка , никой не знае .......... 
гаранция на майната си .................... 
една FENDA 1+2 ..... 1+4 ....... КАБЕЛА и да си знам сигура работата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може, ако не е баш блутут и освен това да отнесете глоба, за това че просвирвате на клиентите си музика с авторски права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Dalaidido Lama написа:

Ще поръчвам от Китай , я дойде точно това което искам , я не

И в България се намира и струва 7.8 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави го това с блутут-а. В друга стая на повече от 4-5 метра най-вероятно ще прекъсва, за през стени да не говорим, че изобщо няма да мине. Кабели или някакъв stream през wifi в най-добрия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Да може, ако не е баш блутут и освен това да отнесете глоба, за това че просвирвате на клиентите си музика с авторски права.

То щото интернет не е пълен с Royalty Free Music и няма какво подходящо да си избере да пуска без да го глобяват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

То щото интернет не е пълен с Royalty Free Music и няма какво подходящо да си избере да пуска без да го глобяват

Аз не го виждам да прави баш така, разбира се, ако те прочете теб и мен и си помисли и потърси инфо по въпроса, вероятно така ще направи...Ама да не се окаже, че нещо което е фрий тук, не е фрий на други места и че е фрий, ако само и единствено той си го слуша, но не и ако го пуска на всеослушание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...