Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Димитър365

На компютър с I5 3570 с 8GB DDR 3, ако му сложа GTX 1050 Ti 4GB Dual Phoenix добре ли ще е

Препоръчан отговор

Напишете каква точно конфигурация ще използвате, най вече захранването, както и какви игри ще се играят на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи "добре ли ще е "? Сега как е и с каква видеокарта е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за слабо захранване и нова видеокарта 1650 е на същата цена и също не иска допълнително захранване (някой модели); https://www.vario.bg/komponenti-video-karta?32%5B%5D=GTX%201650&orderby=price-asc

Ако захранването е нормално може да погледнеш и тази; https://www.vario.bg/asrock-phantom-gaming-x-radeon-rx-570-4g-oc-90-ga0800-00uanf

п.с. Няма как да е нов компютъра с толкова стар хардуер и предполагам си купувал нещо втора ръка от фирма?

Марковите сглобки обикновено са със слабо захранване а понякога няма място и за видеокарта със стандартна големина.

Трябва да обърнеш внимание на тези неща другото да не те притеснява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като му гледам другите теми, ако компютъра му е HP Elite 8300 i5-3570 SFF  трудно ще намери такава 1050ти или 1650 дето да му пасне

Трябва да е нископрофилна, да е къса за да не опира на охлаждането на процесора и да е икономична, че захранването май беше 240W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно Asus, MSI и Zotac имат нископрофилни модели на 1650 без допълнително захранване друг е въпроса че не ги намирам за продажба у нас.

Със старата 1050TI трябва да е по-лесно намирането; https://www.vario.bg/gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-oc-lp-4g-gv-n105toc-4gl 

Тази май е най-компактната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Здравейте, след като стартирам компютъра той забива и не иска да зареди уйндоуса, опитвам да вляза в биоса, но също не ми дава проста забива на старта, пробвах с ресет на СМОС, но без ефект

• от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Пешеходецът
      Здравейте !
      Искам да попитам за мнение относно качеството на дънните платки произведени от MSI. С какво биха привлекли  купувач в сравнение например с ASUS. Гледал съм класации на лаптопи от марката MSI  и общото мнение, че са на топ ниво, но не знам как стоят нещата с дънните платки.
    • от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• Дарение

• Добави ново...