Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

thetanaz

Редовни наркосделки под терасата ми. Как да постъпя?

Препоръчан отговор

Извинявам се ако не е тук мястото за тази тема. Първо искам да поясня,че живея на първи етаж в краен вход и местоположението на терасата ми е сравнително скрито, защото срещу нея има и ел.трафопост.

Преди около 3 месеца чух необичайни шумове, излязох на терасата и какво да видя :

2ма души разговарят, единият видимо неадекватен (клиента) ,а другият видимо вбесен (дилъра). Въпросният дилър държеше торбичка от чипс/кубети, от която извади спринцовка и малка бутилка,от типа които имат алуминиево капаче в което директно се боде игла. Клиентът даде неопределена сума пари на дилъра и двамата се разделиха за секунди. Нямаше кой знае какъв начин да реагирам,тъй като цялата транзакция стана за секунди.

Днес обаче беше върхът на наглостта. Двамата глупаци се срещнаха пак и този път дилъра беше още по гневен, а клиента му напълно неадекватен. Започнаха да се карат за пари, при което дилъра започна да бие клиента си докато не получи 20-те си лева за метадон ( по негови думи). Интеракцията между двамата продължи с минути и бях свидетел на всичко това. Проблема е, че е трудно да се снима с телефон,защото терасата ми е остъклена и трябваше да отворя комарника,който се отваря навън за да успея да получа добри кадри, при което щях неминуемо да бъда забелязан. След края на транзакцията клиента се прибра ПОД ТЕРАСАТА МИ и се надруса. Дори опаковката на спринцовката е на земята под терасата.

Въпросът ми е: ако направя клип , в който лицата  и на двамата въпросни индивиди се виждат, ще има ли тежест този клип в евентуално полицейско разследване. "Дилъра" е от моят блок, виждам го поне по 2 пъти на ден да си разхожда кучето и до колкото знам работи във фармацевтичната индустрия. И другият ми въпрос е дали ако направя такъв клип самоличността ми ще бъде запазена, или клипа ще бъде показан на дилъра ( което и ще издаде от къде е сниман) . Като цяло струва ли си да предприемам мерки, защото това е втори път, в който ги засичам, но съм обеден че е нещо, което се случва редовно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента в който ги усетиш и видиш - незабавно се обаждаш на ченгетата и им съобщаваш - от там нататък те си знаят работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Тия много евтини!! 20 лева за метадон!!

"20 лева за 10 кубика" беше първата реплика, а след това като тръгна да го бие каза " разсипах си метадона заради тебе боклук" . Сега дали това, което му е продал е било метадон или просто е имал И метадон в себе си не мога да кажа, разбирач не съм.

преди 3 часа, grizly написа:

В момента в който ги усетиш и видиш - незабавно се обаждаш на ченгетата и им съобщаваш - от там нататък те си знаят работата.

Притеснява ме факта, че докато дойдат най-много да намерят опаковката от спринцовката. От там ще си навлека сам проблеми да давам показания и да се обяснявам. Ако има ефект да ще го направя , но мисълта ми беше да набера някакви амуниции от към доказателства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, thetanaz написа:

"20 лева за 10 кубика" беше първата реплика, а след това като тръгна да го бие каза " разсипах си метадона заради тебе боклук" . Сега дали това, което му е продал е било метадон или просто е имал И метадон в себе си не мога да кажа, разбирач не съм.

Не, че ти се подигравам, но наистина си е доста евтино. Откъде знам не ме питай. Преди време работех в едно заведение та едва се оправихме с наркоманчетата. Ще те посъвевтвам само едно. Порадай анонимен сигнал не от товя телефон, а от уличен и не си казвай фамилията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че ти се подигравам, но наистина си е доста евтино. Откъде знам не ме питай. Преди време работех в едно заведение та едва се оправихме с наркоманчетата. Ще те посъвевтвам само едно. Порадай анонимен сигнал не от товя телефон, а от уличен и не си казвай фамилията.

Той може да твърди ,че е метадон и да го меши със каквото си поиска. Клиентът му не беше в състояние да брои до 20, да не говорим да идентифицира качеството на продукта. Съвета е добър, проблемът е че няма уличен телефон в близкия километър поне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, thetanaz написа:

Той може да твърди ,че е метадон и да го меши със каквото си поиска. Клиентът му не беше в състояние да брои до 20, да не говорим да идентифицира качеството на продукта. Съвета е добър, проблемът е че няма уличен телефон в близкия километър поне.

Един съвет от мен. Ако не ти пречат не се занимавай. Ако ти е проблем пусни анонимен сигнал. И въобще не се стягай от реплики, ама точно заради такова мислене сме на това дередже. Хванат ли те за свидетел ще ти се разкатае фамилията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не можеш да направиш,това е бъдещето.Около 60-70 % вземат всеки ден упойващи вещества (Според законите в цял свят това са алкохол и наркотици) та идеята полицията да не прави нищо е това,че политиците са много доволни от това ,даже ако може и 90 % от народа да е упоен още по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, KoiAzLiWe написа:

Нищо не можеш да направиш,това е бъдещето.Около 60-70 % вземат всеки ден упойващи вещества (Според законите в цял свят това са алкохол и наркотици) та идеята полицията да не прави нищо е това,че политиците са много доволни от това ,даже ако може и 90 % от народа да е упоен още по-добре.

БРАВО! Сега го обясни на нввярващите, защото аз съм го видял с очите си многократно!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен. Ако не ти пречат не се занимавай. Ако ти е проблем пусни анонимен сигнал. И въобще не се стягай от реплики, ама точно заради такова мислене сме на това дередже. Хванат ли те за свидетел ще ти се разкатае фамилията. 

За пречене не ми пречат. Нали все се говори за липса на граждански дълг и прочие. Въпроса е кой ще ме защити, когато изпълня гражданския си дълг , и " Гошу дилъра" реши да дойде с един камък и да ми начупи всички прозорци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, thetanaz написа:

За пречене не ми пречат. Нали все се говори за липса на граждански дълг и прочие. Въпроса е кой ще ме защити, когато изпълня гражданския си дълг , и " Гошу дилъра" реши да дойде с един камък и да ми начупи всички прозорци.

НИКОЙ!! Просто не се занимавай, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не се занимавай.Вероятно полицаят които ще дойде евентуално да провери взема процент от сделките и няма как да останеш анонимен,че даже може и бой от полицая да ядеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НИКОЙ!! Просто не се занимавай, 

Така си и мислех. Не съм врял и кипял достатъчно явно (24г.) и все още наивно вярвам в системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, thetanaz написа:

Така си и мислех. Не съм врял и кипял достатъчно явно (24г.) и все още наивно вярвам в системата.

Не, че искам да те плаша, но може да се пробваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно видео да видиш,че на моменти полицаите крадат даже повече 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, KoiAzLiWe написа:

Ето едно видео да видиш,че на моменти полицаите крадат даже повече 

Значи ако аз бях дилъра, имах много по-голям шанс да се спогодя с ченгетата хахаха. Кофти тръпка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, thetanaz написа:

Извинявам се ако не е тук мястото за тази тема. Първо искам да поясня,че живея на първи етаж в краен вход и местоположението на терасата ми е сравнително скрито, защото срещу нея има и ел.трафопост.

Преди около 3 месеца чух необичайни шумове, излязох на терасата и какво да видя :

2ма души разговарят, единият видимо неадекватен (клиента) ,а другият видимо вбесен (дилъра). Въпросният дилър държеше торбичка от чипс/кубети, от която извади спринцовка и малка бутилка,от типа които имат алуминиево капаче в което директно се боде игла. Клиентът даде неопределена сума пари на дилъра и двамата се разделиха за секунди. Нямаше кой знае какъв начин да реагирам,тъй като цялата транзакция стана за секунди.

Днес обаче беше върхът на наглостта. Двамата глупаци се срещнаха пак и този път дилъра беше още по гневен, а клиента му напълно неадекватен. Започнаха да се карат за пари, при което дилъра започна да бие клиента си докато не получи 20-те си лева за метадон ( по негови думи). Интеракцията между двамата продължи с минути и бях свидетел на всичко това. Проблема е, че е трудно да се снима с телефон,защото терасата ми е остъклена и трябваше да отворя комарника,който се отваря навън за да успея да получа добри кадри, при което щях неминуемо да бъда забелязан. След края на транзакцията клиента се прибра ПОД ТЕРАСАТА МИ и се надруса. Дори опаковката на спринцовката е на земята под терасата.

Въпросът ми е: ако направя клип , в който лицата  и на двамата въпросни индивиди се виждат, ще има ли тежест този клип в евентуално полицейско разследване. "Дилъра" е от моят блок, виждам го поне по 2 пъти на ден да си разхожда кучето и до колкото знам работи във фармацевтичната индустрия. И другият ми въпрос е дали ако направя такъв клип самоличността ми ще бъде запазена, или клипа ще бъде показан на дилъра ( което и ще издаде от къде е сниман) . Като цяло струва ли си да предприемам мерки, защото това е втори път, в който ги засичам, но съм обеден че е нещо, което се случва редовно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искай им процент или да се махат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже съм от Търново и ги знам всичките - моя съвет е да не се набъркваш, че черния и мартин от скоро са навън, и ако това е техен човек ще си имаш големи неприятности. Зад гърбовете им са прокурори и депутати, тъй че тези неща в Търново са дебели - кой каквото ще да ти казва от мен имай предвид, че още същия ден ще узнаят кой си, в което съм напълно сигурен и, ако те нарочат нема оправия.

Най- много да помолиш дилъра да не се срещат под терасата ти - повече от това, ако не си тежък връзкар силно ти препоръчвам да не си позволяваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Понеже съм от Търново и ги знам всичките - моя съвет е да не се набъркваш, че черния и мартин от скоро са навън, и ако това е техен човек ще си имаш големи неприятности. Зад гърбовете им са прокурори и депутати, тъй че тези неща в Търново са дебели - кой каквото ще да ти казва от мен имай предвид, че още същия ден ще узнаят кой си, в което съм напълно сигурен и, ако те нарочат нема оправия.

Най- много да помолиш дилъра да не се срещат под терасата ти - повече от това, ако не си тежък връзкар силно ти препоръчвам да не си позволяваш.

Това пък дори не ми беше идвало на ум. В крайна сметка се радвам, че писах тук, защото наистина можех да си навлека доста проблеми от незаконови и законови "органи" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:emoji_smiley-23:

Ривъ! Саунде, къде си удари главата пак бе майна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Радул написа:

....

Не просто тъпо, ами опасно тъпо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, insec написа:

Не просто тъпо, ами опасно тъпо!

KAжи бе мафиоте. 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Радул написа:

....

Вече става селяндурско тъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Вече става селяндурско тъпо.

Тъпото е неколко поста нагоре и затова те попитах, къде си си шибнал главата. Прокурори и депутати ще се занимават с дилърчета, продаващи спринцовки за 20 лева под терасата. В смисъл да ги пазят. Тва и по филмите го няма бе майна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...