Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Барабой

Безумна американофобия и еврофобия

Препоръчан отговор

Здравейте, вероятно има и други хора, които са забелязали безумната американофобия и еврофобия, която се вихри във форума и в публичното пространство! За това, и тъй като останах потресен с каква скорост бях налазен от индивиди виждащи навсякъде заговора на краварите(американците), евреите, неолибералите, ЕС и т.н. отварям тази тема за всеки който иска да пише по този проблем в публичното пространство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разни хора, разни фобии.

Аз не страдам от фобии, но съм върл родолюбец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Разни хора, разни фобии.

Разбира се затова е и темата!

преди 3 минути, Мойра написа:

Може и така да е, но не знам защо чувстваш необходимост точно това да кажеш в точно тази тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

Разни хора, разни фобии.

Ти ли бре :)  Която цитираш изключително и само медии с такава насоченост ? ?

И си "родолюбец" който пак цитира изключително и само путинистки и червени сайтове ??

Странна работа... Та точно те са антибългарските , продажни медии.

Да го кажа в сравнение - Толкова си "родолюбка" , колкото и рубладжията Сидерович, който по принцип се пише и той такъв.

Еднакви сте. Принципно.

В безпринципието си .

преди 1 минута, Барабой написа:

но не знам защо чувстваш необходимост точно това да кажеш в точно тази тема...

гузен негонен бяга....

Защото много добре подозирам че разбира каква е, но да си каже.. че не е такава :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Барабой написа:

Разбира се затова е и темата!

Може и така да е, но не знам защо чувстваш необходимост точно това да кажеш в точно тази тема...

Защото става въпрос за фобии, затова, освен това забелязах, че си русофоб. :)

Не мога да разбера, как могат да се мразят държави и народи, след като вината е в политиците им?

А историята си е история и не може да бъде променена, колкото и да се опитват да го направят.

От миналото се вадят поуки и толкова.

преди 3 минути, miro20 написа:

Ти ли бре :)  Която цитираш изключително и само медии с такава насоченост ? ?

И си "родолюбец" който пак цитира изключително и само путинистки и червени сайтове ??

Странна работа... Та точно те са антибългарските , продажни медии.

Да го кажа в сравнение - Толкова си "родолюбка" , колкото и рубладжията Сидерович, който по принцип се пише и той такъв.

Еднакви сте. Принципно.

В безпринципието си .

гузен негонен бяга....

Защото много добре подозирам че разбира каква е, но да си каже.. че не е такава :) 

Типично в тролски стил!

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Барабой написа:

Здравейте, вероятно има и други хора, които са забелязали безумната американофобия и еврофобия, която се вихри във форума и в публичното пространство! За това, и тъй като останах потресен с каква скорост бях налазен от индивиди виждащи навсякъде заговора на краварите(американците), евреите, неолибералите, ЕС и т.н. отварям тази тема за всеки който иска да пише по този проблем в публичното пространство.

Абе пичага ти на кой свят живееш?
Новини гледаш ли, слушаш ли, четеш ли?

Е да има сигурно и такива с фобия, но ще ти кажа, аз фобии нямам нито пък филии, гледам през призмата на това което научавам като събития ежедневно а то какво е?

САЩ искат това в Европа, САЩ искат онова в Азия, САЩ искат нещоси в Африка, САЩ искат, САЩ искат, САЩ искат...
САЩ налагат санкции на този щото не им върви по свирката, САЩ налагат санкции и притискат оня щото не станало както САЩ иска, САЩ бомбардира Сърбия щото Сърбия си пази Територията и не позволява на албанците да вземат Косово, САЩ удрят Ирак и трепят Саддам щото им показал среден пръст за петрола, САЩ подкрепя детеубииците в Украйна които изпотрепаха сума цивилен народ сред които жертви има и много ДЕЦА, САЩ искат, САЩ санкционират, САЩ си завират носа тук, САЩ си звират носа там...

ОТ КАДЯ НА КАДЯ? кФи са тия да се звират навсякде? М?

Не е фобия пич, това са ФАКТИ и ако ти си твърде малък за да си видял повечето от нещата които споменавам аз съм ги видял, не че съм престарял, ама ги помня добре.
Та така че вместо да се чудиш що хората все повече говорят за кравари и не понасят така наречените американци, вземи залягай над уроците, та така тъкмо ще разбереш и зашо хората не обичат евреите и що дедо ти Адолф е искал да изчисти света от тях.
И преди да ме наречеш расист - Ами не съм, нямам нищо против нито една раса, ама това евреина е специален вид животно...
...порочети и сам ще разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Защото става въпрос за фобии, затова, освен това забелязах, че си русофоб. :)

Не мога да разбера, как могат да се мразят държави и народи, след като вината е в политиците им?

А историята си е история и не може да бъде променена, колкото и да се опитват да го направят.

Темата не е за теб. Ама както казаха вече - гузен негонен бяга. Темата не и за мен и за русофобите! А това, че съм писал в друга тема директно историческата истина не ме прави русофоб!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Е именно де. Защо тогава си толкова пристрастна, и се влияеш изцяло от червени политици и сайтове , че и имаш наглостта да го представяш като "интереси на България".

По точно .. това което ти наливат от тези медии, това и цитираш , това става и твоето "мнение"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

Абе пичага ти на кой свят живееш?
Новини гледаш ли, слушаш ли, четеш ли?

Е да има сигурно и такива с фобия, но ще ти кажа, аз фобии нямам нито пък филии, гледам през призмата на това което научавам като събития ежедневно а то какво е?

САЩ искат това в Европа, САЩ искат онова в Азия, САЩ искат нещоси в Африка, САЩ искат, САЩ искат, САЩ искат...
САЩ налагат санкции на този щото не им върви по свирката, САЩ налагат санкции и притискат оня щото не станало както САЩ иска, САЩ бомбардира Сърбия щото Сърбия си пази Територията и не позволява на албанците да вземат Косово, САЩ удрят Ирак и трепят Саддам щото им показал среден пръст за петрола, САЩ подкрепя детеубииците в Украйна които изпотрепаха сума цивилен народ сред които жертви има и много ДЕЦА, САЩ искат, САЩ санкционират, САЩ си завират носа тук, САЩ си звират носа там...

ОТ КАДЯ НА КАДЯ? кФи са тия да се звират навсякде? М?

Не е фобия пич, това са ФАКТИ и ако ти си твърде малък за да си видял повечето от нещата които споменавам аз съм ги видял, не че съм престарял, ама ги помня добре.
Та така че вместо да се чудиш що хората все повече говорят за кравари и не понасят така наречените американци, вземи залягай над уроците, та така тъкмо ще разбереш и зашо хората не обичат евреите и що дедо ти Адолф е искал да изчисти света от тях.
И преди да ме наречеш расист - Ами не съм, нямам нищо против нито една раса, ама това евреина е специален вид животно...
...порочети и сам ще разбереш.

Айде още един с нуждата да осведоми, че не е фоб. 

Мисля, че достатъчно ясно съм формулирал темата за какво e! За всичко друго си има тема или може да си отворите, ако няма, не е нужно в тази дежурни НЕфоби да отварят очите на мен или на други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Барабой написа:

Темата не е за теб. Ама както казаха вече - гузен негонен бяга. Темата не и за мен и за русофобите! А това, че съм писал в друга тема директно историческата истина не ме прави русофоб!  

Ако следвам твоята логика, би трябвало и аз да забраня на няколко човека да пишете в темите, които съм пуснала, но няма да го направя, защото не мисля, че е редно.

Излагайте се, не ми пречите!

Приятно злобеене! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Ако следвам твоята логика, би трябвало и аз да забраня на няколко човека да ишете в темите, които съм пуснала, но няма да го направя, защото не мисля, че е редно.

Излагайте се, не ми пречите!

Приятно злобеене! :)

Не ти забранявам нищо(и кой съм, че да ти забранявам?), но пак казвам, мисля, ясно съм формулирал темата за какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Барабой написа:

Айде още един с нуждата да осведоми, че не е фоб. 

Мисля, че достатъчно ясно съм формулирал темата за какво e! За всичко друго си има тема или може да си отворите, ако няма, не е нужно в тази дежурни НЕфоби да отварят очите на мен или на други.

Я вземи първо се изясни каква ти е целта на темата.

Задал си въпрос, отговарям ти с ФАКТИ на въпроса който си задал, значи или ти не си се формолирал като хората или изобщо не знаеш какво искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Я вземи първо се изясни каква ти е целта на темата.

Задал си въпрос, отговарям ти с ФАКТИ на въпроса който си задал, значи или ти не си се формолирал като хората или изобщо не знаеш какво искаш.

Големи факти, особено този "подкрепят детеубииците в Украйна които изпотрепаха сума цивилен народ сред които жертви има и много ДЕЦА,"  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Барабой написа:

Големи факти, особено този "подкрепят детеубииците в Украйна които изпотрепаха сума цивилен народ сред които жертви има и много ДЕЦА,"  

Ами след като а ги въоръжили и им оказват политическа подкрепа, това какво е?
Ааааа чакай това според теб не е вярно нали? Ми как да е вярно като ти самия си ФОБ?
И какво излиза ся? Автора ФОБ се чуди що има фобия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Bubbles написа:

Ами след като а ги въоръжили и им оказват политическа подкрепа, това какво е?
Ааааа чакай това според теб не е вярно нали? Ми как да е вярно като ти самия си ФОБ?
И какво излиза ся? Автора ФОБ се чуди що има фобия?

Ясно, за теб американците са все от виновната страна независимо дали подкрепят украинското правителство срещу сепаратистите в източна Украйна или подкрепят сепаратистите в западна Сърбия срещу сръбското правителство. Още по ясно е че руснаците ще са от невинната и правилна страна която и при двата случая  "съвсем случайно" е противоположната.  Давай набързо в един коментар навсякъде където се сблъскват САЩ и Русия кой правия и кой кривия, че да знаеш, че си си го казал. А то не че не ясно кой ще е правия...

преди 18 минути, Mediterranean написа:

Елате в Турция! Турция е вашата майка, вашия покровител. Има място и за вас.

Това го напиши в съседната тема или на ЛС на Мойра, че тя проявяваше възторг от Турция и Ердоган! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Барабой написа:

Това го напиши в съседната тема или на ЛС на Мойра, че тя проявяваше възторг от Турция и Ердоган! 

Възторг не, просто го сравних с Боко, а това те жегна кой знае защо...

Добре ли плаща шефа?

Дерзайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Възторг не, просто го сравних с Боко, а това те жегна кой знае защо...

Добре ли плаща шефа?

Дерзайте!

А жегна, опитах се да ти подскажа, че възторга ти по вожда Ердоган всъщност може да оневини всевъзможни глупости на вожда Боко.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Барабой написа:

А жегна, опитах се да ти подскажа, че възторга ти по вожда Ердоган всъщност може да оневини всевъзможни глупости на вожда Боко.  

Приписваш на потребителите, включително и на мен неща, които не са истина.

Трол си!

Не ме цитирай повече, моля.

Пиши си с другарчетата, не сте малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Мойра написа:

Трол си!

Нали се сещаш, че всеки може да прочете писанията ти. 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Барабой написа:

Ясно, за теб американците са все от виновната страна независимо дали подкрепят украинското правителство срещу сепаратистите в източна Украйна или подкрепят сепаратистите в западна Сърбия срещу сръбското правителство. Още по ясно е че руснаците ще са от невинната и правилна страна която и при двата случая  "съвсем случайно" е противоположната.  Давай набързо в един коментар навсякъде където се сблъскват САЩ и Русия кой правия и кой кривия, че да знаеш, че си си го казал. А то не че не ясно кой ще е правия...

Аз говоря с ФАКТИ, мен не ме интересува дали става дума за Русия, САЩ или Зимбабве, само че САЩ си завират носа навсякъде и искат да си налагат интересите навсякъде дори това да е с цената на правата и свободите на цели народи, никой АБСОЛЮТНО НИКОЙ друг на света не си позовлява подобни волности, това е причината света бавно и полека да се обръща срещу САЩ. Още преди години го казах че ще се случи, в момента процеса тече, въпрос на време е да бъдат отхвърлени от света заедно с цялата плява която леят по всичко и всеки, хубаво е дечица като теб това да го разберат, защото то е неизбежно.
Ето ще ти дам оше един ФАКТ - В историята на човечеството има САМО ЕДНА държава която си е позволявала да използва ядрено оръжие и то срещу цивилно население, а познай коя е тая държава!?

преди 24 минути, Мойра написа:

Трол си!

Е то е очевАдно че е трол, та той милия дори не знае какво точно иска с тая тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Bubbles написа:

само че САЩ си завират носа навсякъде и искат да си налагат интересите навсякъде дори това да е с цената на правата и свободите на цели народи, никой АБСОЛЮТНО НИКОЙ друг на света не си позовлява подобни волности, това е причината света бавно и полека да се обръща срещу САЩ.

Цитат

Лидерите на най-развитите страни в света не успяха да се противопоставят успешно на американския президент Доналд Тръмп на срещата си в Канада. В края на трудните преговори те подписаха компромисен текст за търговията, който обаче не урежда конфликта с митата между САЩ и шестте им партньори, предаде AFP. Нещо повече – след като напусна срещата, американският президент оттегли подписа на страната под документа, като обвини канадския премиер Трюдо за действията си.

https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/sviat/2018/06/10/3197574_sreshtata_na_g-7_ne_uspia_da_se_protivopostavi_na_trump/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Bubbles написа:

Аз говоря с ФАКТИ, мен не ме интересува дали става дума за Русия, САЩ или Зимбабве, само че САЩ си завират носа навсякъде и искат да си налагат интересите навсякъде дори това да е с цената на правата и свободите на цели народи, никой АБСОЛЮТНО НИКОЙ друг на света не си позовлява подобни волности, това е причината света бавно и полека да се обръща срещу САЩ. Още преди години го казах че ще се случи, в момента процеса тече, въпрос на време е да бъдат отхвърлени от света заедно с цялата плява която леят по всичко и всеки, хубаво е дечица като теб това да го разберат, защото то е неизбежно.
Ето ще ти дам оше един ФАКТ - В историята на човечеството има САМО ЕДНА държава която си е позволявала да използва ядрено оръжие и то срещу цивилно население, а познай коя е тая държава!?

Единственият Факт до тук е, че за теб САЩ са виновни за всичко и навсякъде независимо от обстоятелства и, че се правиш на ударен за намесата на руснаците по света и износа им на комунизъм от които някои държави и до ден днешен страдат включително и ние/източна Европа. А затова си има дума - фоб! Ако искаш да представяш някакви факти бъди така добър да ги представяш обективно. А не като промит трол от типа на - гадните американци убиват деца в Украйна.  

Хвърли един поглед какво е писала Мойра по-горе, нищо че беше към мен, "русофобът". Очаквам и теб да те нахрани със същото...

преди 2 часа, Мойра написа:

Типично в тролски стил!

преди 11 минути, nikssi написа:

Тука САЩ с какво са виновни? Че си устояват интересите като независима и суверенна държава? Ми то за това се бори всяка държава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikssi написа:

преди 7 часа, Барабой написа:

Тука САЩ с какво са виновни? Че си устояват интересите като независима и суверенна държава? Ми то за това се бори всяка държава. 

Да, всяка държава трябва да отстоява интересите си, но България не го прави, благодарение на управляващите, които помагат на чужди държави да реализират интересите си за нейна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...