Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Барабой

Безумна американофобия и еврофобия

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Мойра написа:

благодарение на управляващите, които помагат на чужди държави да реализират интересите си за нейна сметка.

Не винаги е благодарение на управляващите.

Сещаш ли се как бе проучен, предложен и избран любимия ни вожд-пРезидент ?  От кого, чрез кого и т.н. ?

Не е от управляващите  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Да, всяка държава трябва да отстоява интересите си, но България не го прави, благодарение на управляващите, които помагат на чужди държави да реализират интересите си за нейна сметка.

Сега обясни, ако не си някой тотално сдухан русофил, защо когато пиша за управляващите комунистически безродници извършили безброй гнусотии под диктовката на руснаците, като поробването на България и избиването на десетки хиляди българи вътре в страната,  унищожаването на българската самолетостроителна индустрия, за сметка на руската и купуването от руснаците на безумни количества самолети и т.н., че простотиите са им безброй както казах, бивам наричан русофоб(включително от теб) набеждаван за едва ли не за агент на американците и евреите и забележи - един и същи индивид едновременно се пробва да ме набеди за неолиберал и расист(вероятно ще съм първия в историята). Защо съм русофоб като пиша същото като тебе, но с повече думи и директност? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Барабой написа:

Сега обясни, ако не си някой тотално сдухан русофил, защо когато пиша за управляващите комунистически безродници извършили безброй гнусотии под диктовката на руснаците, като поробването на България и избиването на десетки хиляди българи вътре в страната,  унищожаването на българската самолетостроителна индустрия, за сметка на руската и купуването от руснаците на безумни количества самолети и т.н., че простотиите са им безброй както казах, бивам наричан русофоб(включително от теб) набеждаван за едва ли не за агент на американците и евреите и забележи - един и същи индивид едновременно се пробва да ме набеди за неолиберал и расист(вероятно ще съм първия в историята). Защо съм русофоб като пиша същото като тебе, но с повече думи и дискретност? 

Няма да си губя повече времето, защото явно говорим на различни езици.

Приятно писане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Барабой написа:

Здравейте, вероятно има и други хора, които са забелязали безумната американофобия и еврофобия, която се вихри във форума и в публичното пространство! За това, и тъй като останах потресен с каква скорост бях налазен от индивиди виждащи навсякъде заговора на краварите(американците), евреите, неолибералите, ЕС и т.н. отварям тази тема за всеки който иска да пише по този проблем в публичното пространство.

Ако си мислиш, че американофобията е само във форума значи отдавна не си в час. По-добре свиквай.

Американците са най-мразената нация в света. Не знам някой да ги обича. Политиката им се свежда до разпалване на войни, конфликти и ограбване на природните богатства, ресурси и суровини на други държави. Т.нар кравари със заплахи, войни, измами и подли действия ограбват богатствата на по-слабите за да живеят на гърба на другите в лукс и разкош...

САЩ може да наложат санкции на "Булгартрансгаз" заради "Турски поток"

Американският посланик в Германия обяви, че компаниите, които се занимават с руски газопроводи, са изложени на риск от санкции

Плановете на българското правителство да изгради транзитен газопровод като продължение на руския "Турски поток" до сръбската граница не се одобряват от САЩ и може да доведат до санкции срещу газопреносния оператор "Булгартрансгаз". Това става ясно от изпратено в края на миналата седмица писмо от американския посланик в Германия Ричард Гренел до ръководството на компаниите BASF и Uniper, които работят по проекта "Северен поток"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Няма да си губя повече времето, защото явно говорим на различни езици.

Приятно писане!

Ами не, на един говорим, но не ти отърва, защо, вярвам е ясно на всеки който като мен е поне от 3 - 4 дена в този под форум. Но няма проблем прави се на ощипана мома, твое право си e!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, gagodrago написа:

Американският посланик в Германия обяви, че компаниите, които се занимават с руски газопроводи, са изложени на риск от санкции

Плановете на българското правителство да изгради транзитен газопровод като продължение на руския "Турски поток" до сръбската граница не се одобряват от САЩ и може да доведат до санкции срещу газопреносния оператор "Булгартрансгаз". Това става ясно от изпратено в края на миналата седмица писмо от американския посланик в Германия Ричард Гренел до ръководството на компаниите BASF и Uniper, които работят по проекта "Северен поток"

И това ако не е намеса във вътрешните работи на независима и суверенна държава, каквато се води България!

Премиерът е бил длъжен да реагира незабавно и твърдо да заяви, че България ще постъпи така, както е изгодно за нея, но не го е направил.

Ето и линка към статията https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2019/01/20/3377073_sasht_mogat_da_nalojat_sankcii_na_bulgartransgaz/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, gagodrago написа:

Ако си мислиш, че американофобията е само във форума значи отдавна не си в час. По-добре свиквай.

Американците са най-мразената нация в света. Не знам някой да ги обича. Политиката им се свежда до разпалване на войни, конфликти и ограбване на природните богатства, ресурси и суровини на други държави. Т.нар кравари със заплахи, войни, измами и подли действия ограбват богатствата на по-слабите за да живеят на гърба на другите в лукс и разкош...

Повтарям по различен начин.

Същата е политиката и на още един куп държави включително Русия, но ако някой пише нещо за Русия веднага биван набеждаван за русофоб от същите дежурни които обясняват колко са лоши американците и евреите! 

САЩ са независима и суверенна държава и като такава си имат правото да налагат каквито и да било санкции на когото и да било. Съответно, получелите санкции имат правото да ги изпълняват или не! Както аз имам правото да казвам кои да влиза или да не влиза у дома и съответно всеки има правото да реши дали да изпълнява или не. Капиш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Барабой написа:

Повтарям по различен начин.

Същата е политиката и на още един куп държави включително Русия, но ако някой пише нещо за Русия веднага биван набеждаван за русофоб от същите дежурни които обясняват колко са лоши американците и евреите! 

САЩ са независима и суверенна държава и като такава си имат правото да налагат каквито и да било санкции на когото и да било. Съответно, получелите санкции имат правото да ги изпълняват или не! Както аз имам правото да казвам кои да влиза или да не влиза у дома и съответно всеки има правото да реши дали да изпълнява или не. Капиш? 

Повече от ясно е, че е така.

Безпокои ме това, че нашият премиер, в чиито ръце е цялата власт, вместо да защити националните ни интереси, винаги се поддава на външен натиск, а този натиск идва най-вече от САЩ, които не се свенят да упражняват натиск и върху ЕС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

Повече от ясно е, че е така.

Безпокои ме това, че нашият премиер, в чиито ръце е цялата власт, вместо да защити националните ни интереси, винаги се поддава на външен натиск, а този натиск идва най-вече от САЩ, които не се свенят да упражняват натиск и върху ЕС.

Че той Боко даже не се и крие, че го играе марионетка и на руснаци и на американците и се старае да им угажда. Признавал си го е публично не веднъж! Типичен късен бай Тошо от 80-те е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Барабой написа:

Че той Боко даже не се и крие, че го играе марионетка и на руснаци и на американците и се старае да им угажда. Признавал си го е публично не веднъж! Типичен късен бай Тошо от 80-те е.

Боко прилича на бай Тошо само по това, че е недообразован хитрец.

Бай Тошо използваше хитростта си за благото на България, докато Боко я използва за облагодетелстване на определен кръг от хора, които гарантират оставането му на власт едва ли не доживот.

За бай Тошо от 80-те - перестройката нанесе огромни щети върху България, които беше невъзможно да се възстановят, въпреки опитите на Тато, който беше вече стар, болен и паднал духом от личните трагедии, които беше преживял.

Всичко, което беше направено по времето на бай Тошо беше присвоено от новите управляващи след 10.11. 1989г.

Знае се кои са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният тъп трол. Лично аз няма да си губя времето с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Мойра написа:

Боко прилича на бай Тошо само по това, че е недообразован хитрец.

Бай Тошо използваше хитростта си за благото на България, докато Боко я използва за облагодетелстване на определен кръг от хора, които гарантират оставането му на власт едва ли не доживот.

За бай Тошо от 80-те - перестройката нанесе огромни щети върху България, които беше невъзможно да се възстановят, въпреки опитите на Тато, който беше вече стар, болен и паднал духом от личните трагедии, които беше преживял.

Всичко, което беше направено по времето на бай Тошо беше присвоено от новите управляващи след 10.11. 1989г.

Знае се кои са.

Ти четеш ли какви простотии пишеш и то в едни коментар?  Ако не друго вземи поне малко да се образоваш по 'история на социализма',  за себе си, че това където си го написала и някой от БСП да го прочете ще се задави от смях. Какво остава за нормален човек. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да им се радвам на пиндосите? Те са дошли да откраднат от нас, не да ни дадат или помогнат с нещо. Да ни ползват базите за без пари, да държат на наша територия нападателно оръжие, вкл. и за съседни страни. И да се ползват за ядрени, химически и биологически опити. Нещо не виждам на нашите кратуни (начело с най-дебелата) да им пука. Поне за интересите на народа и държавата му. Евробюрократите и те същите.

Аз от руснаците лошо не съм видял. Построиха ни бая неща, вкл. ядрена централа. И бай Тошо бая измъкна, вкл. и препродаваше.  Е, вървяха си с някои идеологически дивотии, но как пък нашите хайдуци научиха само болшевизма? С "който не е с нас, е против нас" - на най-известния сифилистик на планетата?

Да припомням ли какво съм писал? Когато бях студент асистент по политикономия беше иван костов. Преподаваше едновременно във ВИИ "Карл Маркс" и ВМЕИ "Ленин"  за да си заптълни хорариума. И обитаваше един и същ кабинет с ренета инджова, която ми беше на мен асистент по същата политикономия. Нея пък съм я запомнил с това, че беше единственият преподавател, който пушеше в час пред студентите. Другите поне ходеха до тоалетната за 10 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, ncl написа:

Поредният тъп трол. Лично аз няма да си губя времето с него.

И си напълно прав.

Няма смисъл човек да си губи времето с хора, които са тук, за да пропагандират и да внушават на четящите небивалици.

Падение човешко...:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Филипов написа:

Какво да им се радвам на пиндосите? Те са дошли да откраднат от нас, не да ни дадат или помогнат с нещо. Да ни ползват базите за без пари, да държат на наша територия нападателно оръжие, вкл. и за съседни страни. И да се ползват за ядрени, химически и биологически опити. Нещо не виждам на нашите кратуни (начело с най-дебелата) да им пука. Поне за интересите на народа и държавата му. Евробюрократите и те същите.

Аз от руснаците лошо не съм видял. Построиха ни бая неща, вкл. ядрена централа. И бай Тошо бая измъкна, вкл. и препродаваше.  Е, вървяха си с някои идеологически дивотии, но как пък нашите хайдуци научиха само болшевизма? С "който не е с нас, е против нас" - на най-известния сифилистик на планетата?

Да припомням ли какво съм писал? Когато бях студент асистент по политикономия беше иван костов. Преподаваше едновременно във ВИИ "Карл Маркс" и ВМЕИ "Ленин"  за да си заптълни хорариума. И обитаваше един и същ кабинет с ренета инджова, която ми беше на мен асистент по същата политикономия. Нея пък съм я запомнил с това, че беше единственият преподавател, който пушеше в час пред студентите. Другите поне ходеха до тоалетната за 10 минути.

Айде, поредния параноик. По този и биологични опити са правили. Не бил видял нищо лошо от руснаците... като се замисля такива безродни душици и през османско робство така са мислели, що пък и през руско робство да не са го мислели... 

преди 3 минути, Мойра написа:

И си напълно прав.

Няма смисъл човек да си губи времето с хора, които са тук, за да пропагандират и да внушават на четящите небивалици.

Падение човешко...:(

Сложи си някакъв ограничител на това за губенето на време, че вече взе да го изтъркваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пиндосите си го пишат по техните сайтове. В които сами си пишат за над 800 техни бази по целия свят.

Има бутон за отговор, не цитирай цялостно последен пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Филипов написа:

Ами пиндосите си го пишат по техните сайтове. В които сами си пишат за над 800 техни бази по целия свят.

Ами пиши им да се оплачеш, че като ви чета смятам доста са прекалили с биологичните опити и да вземат да спират, че с тия темпове ще стане страшно(за под форума вече е късно).

преди 11 минути, Филипов написа:

Има бутон за отговор, не цитирай цялостно последен пост.

Когато е възможно ще го правя, когато не е, няма, защото няма как да се разбере на кого пиша когато в един коментар се обръщам към двама. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Барабой написа:

Сега обясни, ако не си някой тотално сдухан русофил, защо когато пиша за управляващите комунистически безродници извършили безброй гнусотии под диктовката на руснаците, като поробването на България и избиването на десетки хиляди българи вътре в страната,  унищожаването на българската самолетостроителна индустрия, за сметка на руската и купуването от руснаците на безумни количества самолети и т.н., че простотиите са им безброй както казах, бивам наричан русофоб(включително от теб) набеждаван за едва ли не за агент на американците и евреите и забележи - един и същи индивид едновременно се пробва да ме набеди за неолиберал и расист(вероятно ще съм първия в историята). Защо съм русофоб като пиша същото като тебе, но с повече думи и директност? 

Май си забравил да си пиеш лекарството а?

Имам чувството че всички лумпени подобни на теб си го държите тоя текст плюс още няколко подобни някъде готов написан и само копи-пейст баце...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, изкарай си главата от там където си я заврял, защото това да се мъчиш индиректно да оправдаеш свинщините на руснаците в Българи е направо гнусно. И същевременно да ми обясняваш, че американците били много лоши защото правили еди какво си в Сърбия и Украйна и то виновни в двата случая, като и в двата от другата страна участва Русия. И с цялата си наглост казваш, че не си бил фоб. Сериозно? Ами че то не само си американофоб, което е иде дойде, ама си и българофоб, което е жалко, жалко е, че има хора способни да оправдая руските зверство срещу българския народ.       

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Барабой написа:

Човек, изкарай си главата от там където си я заврял, защото това да се мъчиш индиректно да оправдаеш свинщините на руснаците в Българи е направо гнусно. И същевременно да ми обясняваш, че американците били много лоши защото правили еди какво си в Сърбия и Украйна и то виновни в двата случая, като и в двата от другата страна участва Русия. И с цялата си наглост казваш, че не си бил фоб. Сериозно? Ами че то не само си американофоб, което е иде дойде, ама си и българофоб, което е жалко, жалко е, че има хора способни да оправдая руските зверство срещу българския народ.       

george_facepalm_seinfeld.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, разбирам те, тука сте си оформили едно малко племе  "нефоби",  които от години си пишете и си харесвате нещата и до толкова сте се самозомбира ли, че дори не осъзнавате какви "нефоби" сте.  Вярвате си и си харесвате "нефобските" коментари и си мислите, че със всички е така. Двамата с Мойра  сте типични примери. Ти поне редуваш коментарите, ама тя даже и това не прави. Способността и да изпада в когнитивен дисонанс даже и в един коментар е направо потресаваща. 

П.П. И не се сърдете на "трола"! Аз зададох един въпрос в друга тема с който участието ми в този под форум щеше да приключи, но  sliderum  реши да ме светва как седят неща и така ме светна, че отиде и се не видя. Та, ако искате да се сърдите на някой - сърдете се на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен Сащ винаги ми е била, като родна страна въпреки, че съм роден в България. Забелязъл съм че ако един човек е рософил той често е и америкатофоб и еврофоб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тук просто има малка групичка нормални и се дразним когато няколко трола, които я от глупост, я от неориентираност, я подхранени от партийно-соросоидна хранилка (с нашите пари) пишат откровени лъжи и дезинформации. Без източници, наготово от сурат-тефтер профили или откровени фейкомети.

Да ръкопляскам на нашите управляващи кретени как ни крадат и пръскат парите за глупости? Тия корита, които уж платихме (но не закъсняха да изтеглят и нов заем) без съответно многоцелево въоръжение стават единствено за паради по гергьовден. Ако могат да излетят. Защото им трябва идеално "излизана" писта и хангари за още толкова пари. Турците понеже са "по-прости" си купиха С-400 и си решиха проблема с въздушната защита срещу многократно по-малко пари. Но ние сме богати и ще спонсорираме пиндосите. Че имали "национални" интереси по целия свят. И трябва да откраднат ресурсите на всички.

@sky1 - Интересно ми е България какво е за теб? Ако оттатък океана ти е като родно - бягай при краварите. Няма за какво да харесвам крадци от нашата страна. И подкрепящата ги шайка ОПГ начело с мутра-пожарникар, правещи това възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Барабой написа:

САЩ са независима и суверенна държава и като такава си имат правото да налагат каквито и да било санкции на когото и да било.

Ахам - щатите по презумция имали правото да правят каквото си искат, ма инак безумната американофобия, мда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Филипов написа:

Ами тук просто има малка групичка нормални и се дразним когато няколко трола, които я от глупост, я от неориентираност, я подхранени от партийно-соросоидна хранилка (с нашите пари) пишат откровени лъжи и дезинформации. Без източници, наготово от сурат-тефтер профили или откровени фейкомети.

Да ръкопляскам на нашите управляващи кретени как ни крадат и пръскат парите за глупости? Тия корита, които уж платихме (но не закъсняха да изтеглят и нов заем) без съответно многоцелево въоръжение стават единствено за паради по гергьовден. Ако могат да излетят. Защото им трябва идеално "излизана" писта и хангари за още толкова пари. Турците понеже са "по-прости" си купиха С-400 и си решиха проблема с въздушната защита срещу многократно по-малко пари. Но ние сме богати и ще спонсорираме пиндосите. Че имали "национални" интереси по целия свят. И трябва да откраднат ресурсите на всички.

@sky1 - Интересно ми е България какво е за теб? Ако оттатък океана ти е като родно - бягай при краварите. Няма за какво да харесвам крадци от нашата страна. И подкрепящата ги шайка ОПГ начело с мутра-пожарникар, правещи това възможно.

За мен България е една територия съставена от хора гледащи да те прецакат,  хора които рядко се усмихват, хора, които си мислят, че трябва да се празнуват само бг празниците и се обявяват срещу празнуването на чуждестранните празници вместо да обогатят културата си.  Съдебната ни система е на дъното и дори да осъдиш общината или някоя фирма няма как да вземеш няколко милиона. Отделно и разни хора всеки ден прегазват някой на пътя и после тези хора получават някаква минимална присъда понеже са си признали. Обществения транспорт е на дъното и голяма част от автобусите са втора употреба, които се повреждат а в най-лошия случай са опасни за пътниците. Има тарикати продаващи неща и неиздаващи касови бележки и те продават в продължение на дълги години.  Хора с фалшиви телкове ощетяват здравната каса и после народа трябва да дарява за лечение на някой  и др. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...