Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Барабой

Безумна американофобия и еврофобия

Препоръчан отговор

преди 1 час, Филипов написа:

Ами тук просто има малка групичка нормални и се дразним когато няколко трола, които я от глупост, я от неориентираност, я подхранени от партийно-соросоидна хранилка (с нашите пари) пишат откровени лъжи и дезинформации. Без източници, наготово от сурат-тефтер профили или откровени фейкомети.

Да ръкопляскам на нашите управляващи кретени как ни крадат и пръскат парите за глупости? Тия корита, които уж платихме (но не закъсняха да изтеглят и нов заем) без съответно многоцелево въоръжение стават единствено за паради по гергьовден. Ако могат да излетят. Защото им трябва идеално "излизана" писта и хангари за още толкова пари. Турците понеже са "по-прости" си купиха С-400 и си решиха проблема с въздушната защита срещу многократно по-малко пари. Но ние сме богати и ще спонсорираме пиндосите. Че имали "национални" интереси по целия свят. И трябва да откраднат ресурсите на всички.

@sky1 - Интересно ми е България какво е за теб? Ако оттатък океана ти е като родно - бягай при краварите. Няма за какво да харесвам крадци от нашата страна. И подкрепящата ги шайка ОПГ начело с мутра-пожарникар, правещи това възможно.

Оффф ще се намери ли поне един нормален които да пише без да го дебнат соросоиди, евреи и целия заговор?  Без да хвали турците и ако може поне малко да разбира от това което пише.  Примерно, като пише за защита на въздушното пространство. Както и преди да пльосва нещо да проверя колко еФтини са боклуците които ги пробутва за еФтини и доказали се до сега само със свалянето на един цивилен и един собствен самолет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що да празнувам на краварите празниците? Примерно да уважавам техните вещици вместо нашите народни будители. Да оскотеят хората и да не се усмихват вина имат и нашите кратуни, които ни докараха до просешка тояга. Преди месец по медиите цитираха някакви заплати, които предизвикват учудване. Пък то било да натъманят поредното вдигане на заплатите на 240 дървени кратуни за нищоправене или откровено вредителство. Ами пуснали сме ги да се самовъзпроизвеждат. Щото сме единствената некорумпирана държава в света. При комшиите десетки висши са в затвора, тук няма корумпирани. И ако някой много се осере, го пращат надалеч да се се мотка. В мое село заплатите са около минималните. Без значение дали в завода за автомобилни инсталации или шивашка фабрика. Такива са и в сайтовете с обяви за работа. Да ти изкопая ли обява за началник-отдел контрол на течните горива в метрологията? С минимална заплата да проверяваш бензиностанциите в окръга?

Не ти е проблемът в касовите бележки и рекета през няколко години да сменяме касови апарати. Примерно 16 милиарда са откраднато ДДС. За което прокуратурата е сключила споразумение за неплащане и отписване. И което няма как да стане без митничар + началникът му да подпечатат фиктивния износ. И подходящия екип данъчни и шефът им, които ги разпределя да одобрят ревизията и подпишат връщането. Фалшивите телкове са на база неистински документи, подписани от лекари срещу корупция.

Така че предлагам да спрем с офтопиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, insec написа:

Ахам - щатите по презумция имали правото да правят каквото си искат, ма инак безумната американофобия, мда.

Лелченце, пак ли си в търсене на биберон под магарето? Да, в контекста на санкциите имат право да правят каквото си искат, това e суверенно право на всяка държава включително и на НАС като суверенна държава. Също така всяка държава има правото да въведе контра санкции или изобщо да избере дали да се съобразява или не със съответни санкции.  

преди 6 минути, Филипов написа:

Така че предлагам да спрем с офтопиците.

Или преместете дискусията в подходящата тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Барабой написа:

Тука САЩ с какво са виновни? Че си устояват интересите като независима и суверенна държава? Ми то за това се бори всяка държава. 

Например,че изнудва други държави с дрънкане на оръжие. Не,че нещо ама много политизирани ми се струвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikssi написа:

Например,че изнудва други държави с дрънкане на оръжие. Не,че нещо ама много политизирани ми се струвате.

Заплаши ли са с оръжие Г7/6 или в частност Канада? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Барабой написа:

Заплаши ли са с оръжие Г7/6 или в частност Канада? 

Все едно не знаеш ,че от 200 години са все във война с някого. Айде няма нужда. Американците , както и бледоликите  са гадове и си играят своите игрички. В случая обаче САЩ са влезли във война с целия свят. Търговска война. Горещи войни в различни части на планетата.  Това да не би да е малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Филипов написа:

Аз от руснаците лошо не съм видял.

И аз. Но това е мислене на животно в клетка , което го хранят периодично и то си мисли - брей че хубави хора - хранят ме, поят ме.... кво като съм в клетка.. аз лошо не съм видяло :) 

преди 1 час, Филипов написа:

Ами тук просто има малка групичка нормални и се дразним когато няколко трола, които я от глупост, я от неориентираност, я подхранени от партийно-соросоидна хранилка (с нашите пари) пишат откровени лъжи и дезинформации. Без източници, наготово от сурат-тефтер профили или откровени фейкомети.

Хубаво е тези неща да ги подкрепяш с конкретни имена с приложен цитат. Иначе отиваш в същата група с анонимните измишльотини, която описваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nikssi написа:

Все едно не знаеш ,че от 200 години са все във война с някого. Айде няма нужда. Американците , както и бледоликите  са гадове и си играят своите игрички. В случая обаче САЩ са влезли във война с целия свят. Търговска война. Горещи войни в различни части на планетата.  Това да не би да е малко.

Първо - това какво общо има с предния линк? Или просто това си те сърби и реши да ни осведомиш?

Второ - какво от това. Да не мислиш, че Русия е стигнала до Япония със знамето на мира? Или, че ние сме владели в различни периоди целите балкани те така по даденост. Или която и да вземеш голяма държава е станала каквато е със свалени гащи и усмивка?

Трето - като е влезнала в търговска война с целия свят, значи и целия свят е в търговска война с нея. А познай кой ще победи! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Барабой написа:

Или просто това си те сърби и реши да ни осведомиш?

Не знам кой какво го сърби ама някои чак тема пуснаха да си дращят в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тъй се получи, че пак дращят и се лайкват същите пльоскащи експерти по световния заговор от другите теми...  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, Миро, трима ли станахте на тая хранилка? Дано има повече за всички, та да не остане някой гладен (не че има против да погладувате барем ви дойде акълът). Този новият поне се е научил да пише малко по-грамотно, но мисленето не му се отдава.

А за разумната американофобия дето върлува в цял свят нещо няма ли да напише? Щото може да има и безумна, но почти всичката е основателна. Няма друга държава в света, която да си печели толкова врагове ежедневно. Независимо от мощната пропагандна машина дето постоянно им лъска имиджа.

Какво дирят в целия свят все едно техен? "Националните" им интереси! Трябва да си много тъп или дебелоок, че да не виждаш очевидното. Но хайде да не бъдем голословни, а да цитираме кадрите на тяхното си разузнаване:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е документален филм правен от американец за България. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.09.2019 г. в 22:53, Барабой написа:

Здравейте, вероятно има и други хора, които са забелязали безумната американофобия и еврофобия, която се вихри във форума и в публичното пространство!

А, бе, младежи, вие не разбрахте ли, че ТАКА не се печелят приятели на Америка? Да си дръпнат малко "ботуша от човешкото лице", белким някой им повярвал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

О, Миро, трима ли станахте на тая хранилка? Дано има повече за всички, та да не остане някой гладен (не че има против да погладувате барем ви дойде акълът).

Стига ве, някой да не се бъзика в този форум?  Че иначе предположението ми, че четвърти километър има реферал към тоя под форум ще се окаже вярно...

А за разумната американофобия дето върлува в цял свят нещо няма ли да напише?

Ти нещо за разумната "русофобия" няма ли да напише, че мен караш? Като ти прегледах коментарите си... направо нямам думи, и е доста нагло да ми даваш наклон.

Щото може да има и безумна, но почти всичката е основателна.

Че има основателна - има разбира се. Но да се твърди, че почти всичката е основателна е просто невярно и много - много далеч от истината, предвид глупости които могат да се прочетат тук. Като за дежурните американофоби за всичко е виновна Америка.  

Какво дирят в целия свят все едно техен? "Националните" им интереси! 

Еми скарай се на руснаците, че са такива кьопави потки  и след като си разделиха света с американците след ВСВ за няма и 50 години превърнаха поробената от тях част в тотален кенеф  и се отказаха от нея, което даде възможност на американците да си увеличат влиянието. E, сега руснаците пробват да наваксат къде с износа на ихтамнетовци,  къде с хибридна война, ама за сега не им се получава много добре, ми се струва. Което е нормално де - то е все едно да искаш с ладичка да настигнеш мустангче - ми няма начин, освен, ако не се повреди или ти не го повредиш...

Трябва да си много тъп или дебелоок, че да не виждаш очевидното. 

E, как да не го виждам - виждам го! И като писах, че руснаците и техните местни безродници са избивали Българи по време на руското робство ме изкараха част от световния американски и еврейски заговор. Затова и отворих темата! 

А, бе, младежи, вие не разбрахте ли, че ТАКА не се печелят приятели на Америка? Да си дръпнат малко "ботуша от човешкото лице", белким някой им повярвал!

човек, пак ти казвам - всеки може да отвори и да ти прочете коментарите. Имай поне малко достойнство  и не се излагай с тези препоръки, че направо на гнусеене отиваш. 

преди 1 час, sky1 написа:

Това е документален филм правен от американец за България. 

Цели два часа - малко се е престарал ми се струва, ама може и да е интерес...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде гос'ин автора на тая тема макар и да не знае какво точно цели с нея да вземе да ми обясни - Ако аз взема че му стъпя на врата и му кажа "Ще живееш по моите правила, ще пазаруваш от там и там, ще ползваш услугите само на тая и тая компания и т.н. инак верицата ти непокорна!" дали няма да добие фобия от мен!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Bubbles написа:

Айде гос'ин автора на тая тема макар и да не знае какво точно цели с нея да вземе да ми обясни - Ако аз взема че му стъпя на врата и му кажа "Ще живееш по моите правила, ще пазаруваш от там и там, ще ползваш услугите само на тая и тая компания и т.н. инак верицата ти непокорна!" дали няма да добие фобия от мен!?

Е, а де - би трябвало, ама местните безродници и русофили са придобили стокхолмски синдром и даже величаят и се прекланят пред Русия и руското робство. Даже в центъра на София има един огромен паметник на който, болните мозъци ходят да се покланят. Хора без капка срам! 😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, Миро, трима ли станахте на тая хранилка? Дано има повече за всички, та да не остане някой гладен (не че има против да погладувате барем ви дойде акълът). Този новият поне се е научил да пише малко по-грамотно, но мисленето не му се отдава.

А за разумната американофобия дето върлува в цял свят нещо няма ли да напише? Щото може да има и безумна, но почти всичката е основателна. Няма друга държава в света, която да си печели толкова врагове ежедневно. Независимо от мощната пропагандна машина дето постоянно им лъска имиджа.

Какво дирят в целия свят все едно техен? "Националните" им интереси! Трябва да си много тъп или дебелоок, че да не виждаш очевидното. Но хайде да не бъдем голословни, а да цитираме кадрите на тяхното си разузнаване:

Бившият съветник на Роналд Рейгън: САЩ си купиха България Частните групировки контролират дневния ред и кабинета на президента, твърди Пол Робъртс

Единственият възможен начин да се избегне Трета световна война е страните членки на НАТО от ЕС да напуснат организацията. Всяка държава, която не го направи, е обречена на унищожение в една бъдеща война с Русия. Това твърди финансовият съветник на американския президент Роналд Рейгън - Пол Робъртс.

Според него Роналд Рейгън е бил последният президент, който имаше някаква свобода от групировките с частни интереси.

Днес няма значение кой е избран, защото частните групировки контролират дневния ред и кабинета на президента.

Българското правителство бе купено от Вашингтон като съюзник срещу Русия. Може би българите са смятали, че това е добре заради предишния контрол над страната от Съветския съюз. Вероятно мозъците на българите са промити от американската пропаганда и не разбират, че България е под контрола на Вашингтон, който е купил правителството им. Българското правителство служи на американците, а не на народа си твърди Робъртс в интервю за Форумнюз 

Икономистът и бивш зам. финансов министър на САЩ в администрацията на 40-ия държавен глава е категоричен, че Вашингтон използва България, за да постигне целите си срещу Русия. В същото време българите са позволили американците да управляват страната им, като отдавна правителствата у нас не служат на народа си, а на чуждите интереси, казва той.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/goreshtite-novini/bivshiyat-svetnik-na-ronald-reygn-sashch-si-kupikha-blgariya_news329302.html?fbclid=IwAR3LwnNKf9-vKvrU0OYRbNEBYldR1oNsNQwwLBvcZ90KS8VbsX1XHW_Hha8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, gagodrago написа:

Не е нужно да се залива темата със спам за малоумни.  Ако имаш нещо да казваш - казвай, ако не, си избере някоя от многобройните други теми където да си пускаш конспирациите от блиц, пик, уйкенд и т.н. Не е като да нямаш опит! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гагодраго е провален рашистки трол   и българофоб :)  Така че не му обръщай внимание .

За да не се излага понеже му личи че не е българин, обикновенно само копипейства по някоя и друга стара  антибългарска , анти-ес, и подобни статии.

преди 7 часа, Lumberman написа:

О, Миро, трима ли станахте на тая хранилка? Дано има повече за всички, та да не остане някой гладен (не че има против да погладувате барем ви дойде акълът)

Абе не знам на кой колко му е акъла, твоя обаче е далеч на по ниско ниво . Доказвано многократно. Чети си там бултаймси , ветеринари Пасковци  и др доказани фейкомети  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Барабой написа:

Да, в контекста на санкциите имат право да правят каквото си искат, това e суверенно право на всяка държава включително и на НАС като суверенна държава. 

Няма нищо такова като "суверенно право на рекет" - щото те именно това правят с тези санкции, от позицията на силата, не на международното право и въобще правото. Не, че "имат право", а "могат да си го позволят". Като един бияч в училище, който може да си позволи да мачка, изнудва и бие по-малките и по-слабите, и то не щото е в правото си на суверенен гражданин да прави каквото сметне за добре... щото това, което прави не е нито добро, нито правилно. Тъй че тия простотии за "правото на американците" ги разправяйте пред някой друг.

Ако ще ги оправдавате, давайте конкретно с факти, оборване на "конспирации" и т.н. Можете да почнете с изявлението на Дуейн Кларидж от видеото, което пуснах. Много "демократично" говори, да се разчувстваш направо.

преди 8 часа, Bubbles написа:

Ако аз взема че му стъпя на врата и му кажа "Ще живееш по моите правила, ще пазаруваш от там и там, ще ползваш услугите само на тая и тая компания и т.н. инак верицата ти непокорна!" дали няма да добие фобия от мен!?

преди 8 часа, Барабой написа:

Е, а де - би трябвало, 

Ами за това пишете тогава, а не отклонявайте темата. Само че май не за това му се плаща? Откъде ви изкопават такива да се чуди човек, какъв подбор само? Не че не е имало и някои, с които въобще няма как да се дискутира, но когато идеята ти е да реабилитираш агресора и мутрата независимо от фактите и да обръщаш всичко срещу някой друг - ами мерси, това въобще не ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, gagodrago написа:

Единственият възможен начин да се избегне Трета световна война е страните членки на НАТО от ЕС да напуснат организацията. Всяка държава, която не го направи, е обречена на унищожение в една бъдеща война с Русия

Доста тъпо изявление. "Трябва да се отслаби отбраната на страните в Европа за да се избегне война" е  абсолютно безсмислено. Какво се очаква че Русия просто ще се смили над беззащитните дъжави които излязат от НАТО и великодушно няма да ги напада защото ще са прекалено лесна жертва . Ами погледнете Украйна - присвоиха си територии от нея без да е член на НАТО , ако беше щяха сериозно да се замислят и едва ли щяха да посмеят. И най- накрая се осъзнайте- при бъдеща световно война победители просто няма да има - с натрупаното ядрено оръжие просто ще унищожим планетата и всякакъв живот на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Lumberman написа:

Няма нищо такова като "суверенно право на рекет" - щото те именно това правят с тези санкции, от позицията на силата, не на международното право и въобще правото. Не, че "имат право", а "могат да си го позволят". Като един бияч в училище, който може да си позволи да мачка, изнудва и бие по-малките и по-слабите, и то не щото е в правото си на суверенен гражданин да прави каквото сметне за добре... щото това, което прави не е нито добро, нито правилно. Тъй че тия простотии за "правото на американците" ги разправяйте пред някой друг.

Ако ще ги оправдавате, давайте конкретно с факти, оборване на "конспирации" и т.н. Можете да почнете с изявлението на Дуейн Кларидж от видеото, което пуснах. Много "демократично" говори, да се разчувстваш направо.

Как да оборят изявлението от видеото, като двамата хамериканофили в темата бай Мирчо и Барбабойчо без преводач дума не разбират на английски. :)Тези двамата ако ги пуснат на някой булевард в Щатите ще се загубят, храна и вода не могат да си поискат. Забавно е да слушаш как двама образи, които не могат да говоряг англиски, са тръгнали да славят "великата Америка";)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, gagodrago написа:

Как да оборят изявлението от видеото, като двамата хамериканофили в темата бай Мирчо и Барбабойчо без преводач дума не разбират на английски. :)Тези двамата ако ги пуснат на някой булевард в Щатите ще се загубят, храна и вода не могат да си поискат. Забавно е да слушаш как двама образи, които не могат да говорят английски, са тръгнали да славят "великата Америка"

Не е нужно да разбират езика на англосаксонците, достатъчно е да говорят езика на парите им. Това е език универсален и крайно убедителен. Иначе много обичам такива адвокати, които нищо съдържателно не казват, а само някакви клишета и празни приказки. Като, разбира се, bottom line е да се излъска имиджа на Америка, ако може и малко да се пооцапат руснаците, китайците, или въобще този, който има наглостта да опонира на Чичо Сам. Но какво да правиш - да си глашатай на империята никога не е долюбвана и уважавана професия, нали? Може би популярна сред лапачите от софрата, но не и сред масите хора, които страдат, за да може някой да поддържа тоя стандарт.

преди 13 часа, Барабой написа:

Стига ве, някой да не се бъзика в този форум?  Че иначе предположението ми, че четвърти километър има реферал към тоя под форум ще се окаже вярно...

Младеж, честно казано, ако се срещнем на живо, мисля, че просто няма какво да си кажем. Такива ги подминавам.

Ти нещо за разумната "русофобия" няма ли да напише, че мен караш? Като ти прегледах коментарите си... направо нямам думи, и е доста нагло да ми даваш наклон.

И кой тука отклонява темата? Нали нещо се правиш на засегнат и обективен?

Че има основателна - има разбира се. Но да се твърди, че почти всичката е основателна е просто невярно и много - много далеч от истината, предвид глупости които могат да се прочетат тук. Като за дежурните американофоби за всичко е виновна Америка.  

А защо не се замислят първо какви са причините за тази американофобия? Интересува ли ги въобще? Ако искат да я борят, да ударят по корена, а не да ми късат листата! Истината е, че тези не са се променили в последните сто и повече години и нямат и намерение да се променят. Оттам нататък такива дискусии с цел оневиняването им са нелепи и безполезни. Техният собствен народ в по-голямата си част се гнуси от схемите им по света, та ние ли ще ги защитаваме! А аз респект към управляващата им клика отдавна съм изгубил (не че преди това съм имал основание да им го дам). А тия кръвопийци сега не са много по-различни от предишните. Показаха си зъбите и нравите пред цял свят покрай казуса във Венецуела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Lumberman написа:

За пореден път. Всяка държава има суверенно право да решава как да осъществява икономическите и политическите си взаимоотношения с други държави(има и международно право) и, ако някоя държава реши, че не иска да осъществя дадени търговски взаимоотношения с друга/и държави това си е нейно право! Ако някой се чувства рекетиран си има международен съд и разните му там извънсъдебни където да си търси правата. 

Защото и аз чувствам, че малка и бедна България беше най-долно рекетирана от голяма и богата Русия, като Русия действаше от страна на силния побойник, да им платим над 1 милиард за някакви си пробутани от тях реактори, ама е на, съдът отсъди, че реката не e рекет и им платихме тъпите реактори.  

Та, ако някой се чувства рекетиран, не да мрънка, а да отива към съд-а! 

Какво да му коментирам на видеото. Вместо да коментирам видеото ти отвори някой учебник по история. Пробвах да ти подскажа в горния коментар, ама то трябва да има поне малко за да схванеш, пък то два бръмбара, на които сенките им ги дебнат...  Ще пробвам по ясно и директно - НЕ ме интересуват сблъсъците на Русия и САЩ по света(поне не и от хора които са исторически неграмотни). Това, че САЩ се противопоставя ли(някъде брутално) на износителите на комунизъм(Русия) по света не е причина да имам американофобия, нито това, че сега руснаците пробват със всички сили да спасят места където износът им на комунизъм е "успял" и на места вършат брутални свинщини,   и се противопоставят на американците, не е причина нито за американофобия нито за русофобия.     

Ами за това пишете тогава, а не отклонявайте темата.

Темата е такава каквато е! Това, че човека е пуснал ясно и точно описание на периода на руско робство, не ме прави мен виновен/отклоняващ. За да го разбера по друг начин, е трябвало да ме гони вашата параноя със изсмукани от пръстите заговори. 

преди 20 часа, sky1 написа:

Забелязъл съм че ако един човек е рософил той често е и америкатофоб и еврофоб. 

Ovo je standard!

преди 4 часа, lsmurf написа:

Доста тъпо изявление. "Трябва да се отслаби отбраната на страните в Европа за да се избегне война" е  абсолютно безсмислено. 

Безсмислено е, защото не си русофилски безродник, ако беше, щеше да ти звучи логично. По-горе имаше един разтревожен от нападателно ни оръжие. Тук на някои хора май мечта им е да намажат гъз-а с вазелин в очакване на братушките...  

преди 51 минути, Lumberman написа:

Младеж, честно казано, ако се срещнем на живо, мисля, че просто няма какво да си кажем. Такива ги подминавам.

Взаимно е! Ама ти от бункера излизаш ли, че да се срещнем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Барабой написа:

Русия действаше от страна на силния побойник, да им платим над 1 милиард за някакви си пробутани от тях реактори, ама е на, съдът отсъди, че реката не e рекет и им платихме тъпите реактори.  

Та, ако някой се чувства рекетиран, не да мрънка, а да отива към съд-а! 

Ами като си балък ще плащаш. За какво въобще ги поръча тези реактори? Защо поръча реакторите??

Така като гледам си осъден да платиш не от Русия, а от арбитражен съд към международната търговска палата в Женева.

Ха-ха-ха... значи злият Запад те е осъдил да платиш на руснаците глоба.:)

България осъдена да плати 620 млн. евро за спирането на АЕЦ "Белене"

България е осъдена да плати на Русия 550 млн. евро за спирането на АЕЦ "Белене". Това става ясно от решението на Арбитражния съд при международната търговска палата в Женева.

Това е приблизително половината от сумата, за която "Атомстройекспорт" заведе дело срещу Националната електрическа компания - 1,2 млрд. евро. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...