Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Барабой

Безумна американофобия и еврофобия

Препоръчан отговор

преди 15 часа, Барабой написа:

Чел съм достатъчно да знам, че е генетичен отпадък, 

Чел си, но нищо не си разбрал! Сталин е велика личност и пряко отговорен да не е била занулена София с бомби и България отрязана до Ст.Планина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, nikssi написа:

преди 10 часа, M.Николов написа:

преди 8 часа, by_chechi написа:

Другари и другарки, ако ще си организирате състезания за най-мазолест Трол си отворете тема.

преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Чел си, но нищо не си разбрал! Сталин е велика личност и пряко отговорен да не е била занулена София с бомби и България отрязана до Ст.Планина!

Сталин е генетичен отпадък и то огромно насран генетичен отпадък !

А тези тъпотии от соц. пропагандата, където запада щял да ни даде на Турция, ако не ни е окупирала Русия ги пробутвай на олигофрените в русофилските кръгове.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Барабой написа:

А тези тъпотии от соц. пропагандата, където запада щял да ни даде на Турция...

То, че е тъпотия спор няма, ала: де да ни бяха дали на Турция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Барабой написа:

А тези тъпотии от соц. пропагандата, където запада щял да ни даде на Турция, ако не ни е окупирала Русия ги пробутвай на олигофрените в русофилските кръгове.  

Не само на Турция, а и на Гърция, че и Сърбите щяха да намажат. Русия не ни е окупирала! Стига повтаря тази безумна еврогейска мантра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, insec написа:

ала: де да ни бяха дали на Турция.

Айде да не ни дават на турците... 

преди 32 минути, Agentpat™ написа:

Не само на Турция, а и на Гърция, че и Сърбите щяха да намажат. 

Омазал си се и ти със соц. пропаганда, че няма на къде повече. Те даже Германия не я разделят между съседи и, та България ще разделят.

преди 34 минути, Agentpat™ написа:

Русия не ни е окупирала! Стига повтаря тази безумна еврогейска мантра!

Каква мантра бе, окупацията си е факт и е 3 години, след това до 89г. си е чисто поробване.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Барабой написа:

Айде да не ни дават на турците...

По- добре от Сталин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да знаем какъв щеше да е резултата, но както и ти каза този въпрос не е стоял, че да го мислим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Барабой написа:

Няма как да знаем какъв щеше да е резултата, но както и ти каза този въпрос не е стоял, че да го мислим.

Работата е там, че със Сталин резулата е бил предизвестен - от този изрод няма човек, който бял ден да е видял, такава откачалка е бил, че на практика за него не е имало, дори "свои". Тотален ненормалник, баш за лудница и аз лично го намирам за по- виновен от Хитлер за ВСВ - няма какво да се лъжем, премълчаната истина е, че ако европейците имаха възможност щяха да смелят на само нацистите, но и червената армия на Сталин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Agentpat™ написа:

Ама ти верно нищо не знаеш за Сталин :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Барабой написа:

Другари и другарки, ако ще си организирате състезания за най-мазолест Трол си отворете тема.

Сталин е генетичен отпадък и то огромно насран генетичен отпадък !

Я дай конкретно. 

преди 5 часа, miro20 написа:

Ама ти верно нищо не знаеш за Сталин :) 

А ти нещо да знаеш за г-н Тръмп? Щото му сереше в устата преди няколко години.  

Между другото, тоя ми аватар е в чест на г-н Тръмп, защото ти обещах, че ако спечели изборите напук на теб, ще си поставя американското знаме за аватар. Браво на  господин Тръмп, че успя да разчупи статуквото! Браво, че успя да спре ония смешници, демократите с още по-смешния им кандидат за президент! Да живее Велика Америка начело с господин Тръмп и последователите му!

преди 7 часа, insec написа:

Работата е там, че със Сталин резулата е бил предизвестен - от този изрод няма човек, който бял ден да е видял, такава откачалка е бил, че на практика за него не е имало, дори "свои". Тотален ненормалник, баш за лудница и аз лично го намирам за по- виновен от Хитлер за ВСВ - няма какво да се лъжем, премълчаната истина е, че ако европейците имаха възможност щяха да смелят на само нацистите, но и червената армия на Сталин.

Все едно ми описваш Чърчил, Хитлер и Рузвелт. А щом го смяташ за по-виновен от Хитлер...какво да ти кажа.  Питай евреите кой е по-виновен. Сигурно Сталин ще да е, след като една трета от евреите говорят руски. Е, той Сталин грузинец, ама нали СССР се отъждествява с Русия...

И от днешна гледна точка, Израел с кого има отношения - с Русия или с Германия?

И между другото, откакто господин Тръмп е на власт, ми олекна.  Не вярвах дотогава в Америка или по-точно САЩ, но господин Тръмп доказа, че и Америка може да бъде държава. Откакто господин Тръмп е на власт, света просперира. Икономически растеж, липса на икономически кризи. Падне ли, почва нова икономическа криза. Нашите идиоти се подготвят от сега за нея, заплашвайки ни с ниски заплати. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Кико написа:

А ти нещо да знаеш за г-н Тръмп? Щото му сереше в устата преди няколко години.  

И сега не ми харесва.

преди 3 часа, Кико написа:

тоя ми аватар е в чест на г-н Тръмп, защото ти обещах, че ако спечели изборите напук на теб, ще си поставя американското знаме за аватар.

Найш ли колко ме интересува що си си сложил някакво знаме :)  :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...