Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, здравейте. Искам да попитам присъстващите тук и разбиращите от коя от изброените марки сте доволни и бихте предпочели? Ясно е, че Айфон си е Айфон и няма конкуренция, предполагам. Нямал съм все още, но ми се вижда и скъпичко за телефон. Та, ако оставим него на страна вие самите кой телефон като бранд бихте избрали и защо?
Параметрите, които са важни за мен е издръжлива батерия, бърз софтуер, добра вътрешна памет и камера. Цената може да варира, но максимума ми е 500 Паунда :) Какво бихте ме посъветвали? В момента съм с Нокиа3 и не съм особено очарован вече от Нокиите :) Имат си и доста системни бъгове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ach написа:

За тези не се бях сетил, благодаря!

За тази цена не виждам конкуренция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

За тази цена не виждам конкуренция...

Много ти благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си ги подредил съвсем правилно във въпроса си.Започнал си с един от най добрите HUAWEI P30 Pro 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самсунг си вземи. Ще получиш качествен продукт в софтуерно и хардуерно отношение. Избягвай труднопроизносимите китайски марки, защото ще получиш същото като нокията ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Ach написа:

Здравейте, здравейте. Искам да попитам присъстващите тук и разбиращите от коя от изброените марки сте доволни и бихте предпочели? Ясно е, че Айфон си е Айфон и няма конкуренция, предполагам. Нямал съм все още, но ми се вижда и скъпичко за телефон. Та, ако оставим него на страна вие самите кой телефон като бранд бихте избрали и защо?
Параметрите, които са важни за мен е издръжлива батерия, бърз софтуер, добра вътрешна памет и камера. Цената може да варира, но максимума ми е 500 Паунда :) Какво бихте ме посъветвали? В момента съм с Нокиа3 и не съм особено очарован вече от Нокиите :) Имат си и доста системни бъгове

Аз да попитам нещо: 500 паунда е бюджета и доколкото виждам сте в Англия (поне така сте написал в профила си), а апарата от тук или от там ще купувате?
Защото 90 процента от пишещите тук си нямат идея от цените на мобилни телефони на албиона.

И второто нещо да попитам: каква големина на апарат ви е оптимална, защото с търсените параметри не мисля ще си позволите с доволство някой малък, 4-5 инчов модел...

И преди да ми отговорите да дам моите 20 стинки по темата: всичко като модел по-горе е ок, само за Xiaomi не мога да се съглася да си давате парите.
Да, ниската цена ще я имате, но от там нататък не мисля ще имате това, което като цяло ще ви предложат другите марки от изброените.
В този бюджет ще влезете идеално и то за чисто нов апарат iPhone 8+, който за мен продължава да е на едно от челните места при моделите на ябълката и като оптимизация на софтуера и като дължеливост на батерия и като поне оше 3 години поддържащ актуалния софгуер с ъпдейти  и като големина и качество на дисплея и не на последно място като камера с чудесни резултати при снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

iPhone 8+, който за мен продължава да е на едно от челните места при моделите на ябълката и като оптимизация на софтуера и като дължеливост на батерия и като поне оше 3 години поддържащ актуалния софгуер с ъпдейти  и като големина и качество на дисплея и не на последно място като камера с чудесни резултати при снимките.

https://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=en&u=https://www.gottabemobile.com/iphone-8-problems-5-things-you-need-to-know/&prev=search

https://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=en&u=https://www.digitaltrends.com/mobile/common-iphone-8-problems-and-how-to-fix-them/&prev=search

преди 7 минути, algor написа:

само за Xiaomi не мога да се съглася да си давате парите.

И това мнение се основава на ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изкажа и моето скромно мнение тук. Вероятно има много магазини при теб, отдели малко време и разцъкай няколко телефони, който ти допадне най-много той е твоят. По странно стечение на обстоятелствата през ръцете ми минават доста телефони/ и iphone 4S, Samsung, HTC, Sony, One+  и тн-даже моделите съм им изпозабравил/, но за никой от тях не мога да кажа само лоши думи, няма да е честно.На мен ми допадна най-много Xiaomi и то още от първия Hongmi, който още е жив и здрав някъде из архивите. Избери си сам, никой от нас не може да ти каже ти точно какво ще видиш в твоя телефон, всеки си има собствен вкус и виждане.

За iphone - мога да ти кажа, че при нас има няколко от следния клип, идват да ми просят често кабели за зареждане. Ако си го харесаш, надявам се да е по джоба ти.

https://www.vbox7.com/play:57aae66db1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.09.2019 г. в 20:37, algor написа:

Аз да попитам нещо: 500 паунда е бюджета и доколкото виждам сте в Англия (поне така сте написал в профила си), а апарата от тук или от там ще купувате?
Защото 90 процента от пишещите тук си нямат идея от цените на мобилни телефони на албиона.

И второто нещо да попитам: каква големина на апарат ви е оптимална, защото с търсените параметри не мисля ще си позволите с доволство някой малък, 4-5 инчов модел...

И преди да ми отговорите да дам моите 20 стинки по темата: всичко като модел по-горе е ок, само за Xiaomi не мога да се съглася да си давате парите.
Да, ниската цена ще я имате, но от там нататък не мисля ще имате това, което като цяло ще ви предложат другите марки от изброените.
В този бюджет ще влезете идеално и то за чисто нов апарат iPhone 8+, който за мен продължава да е на едно от челните места при моделите на ябълката и като оптимизация на софтуера и като дължеливост на батерия и като поне оше 3 години поддържащ актуалния софгуер с ъпдейти  и като големина и качество на дисплея и не на последно място като камера с чудесни резултати при снимките.

Скоро имам път към България, тъй че не е изключен вариант, но не съм към никой оператор, тъй че ще да е без договор. Разбира се има опция и да бъде от тук, но се опасявам да не е кодиран и след време да имам проблеми. За размер на дисплея не съм с някакви кой знае какви очаквания и претенции, защото не ми е основен критерии. Разбира се много малкият и много големият не са удобни, тъй че нещо средно. Нормален размер, който се държи лесно при разговор. Че много големите обичат да хвърчат към земята :Д:Д:Д Важни са ми звук, батерия, камера, памет, цена. Не виждам смисъл да давам прекаленоо много пари в порядъка на 1200+  лв за такава техника, която бързо остарявя, износва се, а и се чупи и губи лесно, хаха :) Това са доводите ми, да не е скъпи до момента съм бил с евтини варианти поради тази причина. Навремето бях доволен много от една Нокиа, но я спряха от производство....

на 2.09.2019 г. в 23:38, stanpet написа:

Да изкажа и моето скромно мнение тук. Вероятно има много магазини при теб, отдели малко време и разцъкай няколко телефони, който ти допадне най-много той е твоят. По странно стечение на обстоятелствата през ръцете ми минават доста телефони/ и iphone 4S, Samsung, HTC, Sony, One+  и тн-даже моделите съм им изпозабравил/, но за никой от тях не мога да кажа само лоши думи, няма да е честно.На мен ми допадна най-много Xiaomi и то още от първия Hongmi, който още е жив и здрав някъде из архивите. Избери си сам, никой от нас не може да ти каже ти точно какво ще видиш в твоя телефон, всеки си има собствен вкус и виждане.

За iphone - мога да ти кажа, че при нас има няколко от следния клип, идват да ми просят често кабели за зареждане. Ако си го харесаш, надявам се да е по джоба ти.

https://www.vbox7.com/play:57aae66db1

И това е така, но.... хората също гледат и се ориентират по параметрите. Е, не ми е много, много разбираемо какво баш се гледа и съответно една цифра до каква степен оказва влияние за качестото на телефона, камерата и т.н. Защото имам чувстото, че понякога само "добрите" параметри са подвеждащи и после не е това, което ти трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...