Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Green6

Нормални ли са 82 градуса за Gigabyte GTX 1060 3 GB?

Препоръчан отговор

От тенджурата сега няма полза може би по нататък сега ще пробвам с сешоара 🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключваш компютъра, за по-сигурно му извади кабела на захранването, разкачи и изключи монитора, изчакай около минута за по-сигурно да няма остатъчни напрежения и вади видеокартата. Няма нужда нищо да преинсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:

вади видеокартата

И за какво да я вади, след като я е купувал преди 2 седмици и със сигурност е чиста ?! Ефект може да има, евентуално от смяна на паста /ако собственика не я е сменял или е сложил някоя колкото за продажбата/ . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той пита, аз му отговарям. Щом е на две седмици, наистина няма смисъл да се пипа, още повече, че при отворен капак спадат температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Raze написа:

Изключваш компютъра, за по-сигурно му извади кабела на захранването, разкачи и изключи монитора, изчакай около минута за по-сигурно да няма остатъчни напрежения и вади видеокартата. Няма нужда нищо да преинсталираш.

Добре благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Joss Bomon написа:

В тенджерата под налягане... и после със сешоара...

Ако можеш помогни. Ако ли не - бегом марш от форумО.

Към автора - можеш да свалиш картата и без да деинсталираш драйвери.

Общо взето, това дето иска е или да провериш на колко % върти фена, да видиш дали е вярно с око 

и след това смяна на термоконтактуваща паста и чистене на всякакви нечистотии от ребърцата на радиатора - прах, мръсотии и т.н.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Staseka7777 написа:

Я, още един модератор се пръкнал. Марш можеш да викаш на дръгливата си котка. Тук си има хора, които да преценяват кой какво пише, а ти си никой.

преди 1 час, Staseka7777 написа:

Общо взето, това дето иска е или да провериш на колко % върти фена, да видиш дали е вярно с око 

и след това смяна на термоконтактуваща паста и чистене на всякакви нечистотии от ребърцата на радиатора - прах, мръсотии и т.н.

Успех !

Общо взето, кой какво е искал да каже го е казал, нужда от преводачи няма. Колко пъти трябва да се отбележи, че картата е на 2 седмици от монтиране и няма нужда от чистене, а смяна на паста /и то не каква да е/ не е толкова елементарно действие, колкото си мислиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Staseka7777 написа:

Към автора - можеш да свалиш картата и без да деинсталираш драйвери.

Успех !

Аз я поздухах нямаше много прах и някакви неща като пухчета излязоха може би от кърпички като е чистена а как да проверя на колко % въртят вентилаторите по принцип като пусна някоя тежка игра с настройки High и те почват да се въртят може би на 100% иначе като изключа играта спират сигурно се включват на 70градуса някъде 

Мисля че го открих в MSI AFTER BURNERA FAN SPEED(%) бутнах го на 50% сложих на ауто и то само си спада 48-46% сега като не съм в игра

иначе при използване на 45%-50% от картата в игра вдигна най-много 63 градуса 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.09.2019 г. в 14:41, Green6 написа:

Аз я поздухах нямаше много прах и някакви неща като пухчета излязоха може би от кърпички като е чистена а как да проверя на колко % въртят вентилаторите по принцип като пусна някоя тежка игра с настройки High и те почват да се въртят може би на 100% иначе като изключа играта спират сигурно се включват на 70градуса някъде 

Мисля че го открих в MSI AFTER BURNERA FAN SPEED(%) бутнах го на 50% сложих на ауто и то само си спада 48-46% сега като не съм в игра

иначе при използване на 45%-50% от картата в игра вдигна най-много 63 градуса 

63 градуса е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 60fps в някоя игра на High да кажем е 60 градуса но ако си ги направа колкото са си действителност вдига повече градуси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...