Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bozhidar Denkov

Приказка за добрата Русия и безкрайните ѝ безвъзмездни благодеяния към България и бъларите”.

Препоръчан отговор

Имате възможност за Ваши мнения. От учебниците през историческата истина до паметниците и имена на улици, села и градове.

Лично аз бих се радвал темата да започне с взаимоотношенията на граф Игнатиев и Руската агентура с Васил Иванов Кунчев - Левски.

Да видите, какво чудо е. За да спасят честта и достойнството на граф Игнатиев плюят целото Българско население от миналото до днешни дни.

Много може да се напише, но оставям на Вас.

Надявам се темата да е за раздел История, а не за раздел Политика.

Ако заглавието е дълго, то нека да бъде променено на данък Освободители или данък Освобождение.

Историческата истина преди всичко.  Не измествайте смисъла на темите. Културно и цивилизован речник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо, Седларов, лошо... Форумната друсалка kalansuv / miro20 отново е качил дозата ;) Вече не му стигат "солите за вана", които заработва от НПО-то на чичко Сорос, спамейки с два ника. Затова му се налага и от трети акаунт да пише. Добре ще е IP-то му да бъде проследено и някой да сезира социалните служби за превенция на наркоманията в района му на местоживеене. Защото синтетиката, с която се тъпче ежедневно, скоро ще му изпържи мозъка до такава степен, че ще остане с реакциите на стайно растение. Или ще четем поредната новина за "полудял наркоман, избил семейството си"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Win_user написа:

Добре ще е IP-то му да бъде проследено и някой да сезира социалните служби за превенция на наркоманията в района му на местоживеене. Защото синтетиката, с която се тъпче ежедневно, скоро ще му изпържи мозъка до такава степен, че ще остане с реакциите на стайно растение.

О да, аз това отдавна съм го казвал/желал :) 

Дори да не се оповестява публично, но нека се знае от администрацията кой с колко ник-а влиза, от какви ИП-та , както и да се обменя инфо между админите на други форуми и сайтове.

Ах как ще ви се стъжни животеца не е истина :)   :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Win_user написа:

да сезира социалните служби за превенция на наркоманията...

то няма да е зле и теб - че се изказваш като радикализиран от ислямска държава и искаш хората да мълчат - предполагам затова искаш да ползваш сила срещу човека

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за чуждия език на текста. Мога, но не желая да го превеждам.

Цитат

ki deli, iki deli

İşte bu yüzyılın en büyük buluşması

Daha yeni başladı bu aşkın duruşması
Bu gidişle zor biraz kavuşulması
Yine de kesme umut

İkimizden birisi de suçu yıkacak kader
Kolay da olmayacak ama sıkı dur yeter
Elâlemin durumu bizden de beter
Diye diye kendini uyut

Daldığın rüyadan artık uyanır mısın?
Bana müsade artık desem darılır mısın?

İki deli bir araya gelmemeliydik
Belki de bu kadar sevmemeliydik
İyi kötü atıyordu, vücuda yetiyordu
Kalp işi biliyordu, dinlemeliydik

(İki deli, iki deli)

Daha yeni başladı bu aşkın duruşması
Bu gidişle zor biraz kavuşulması
Yine de kesme umut

İkimizden birisi de suçu yıkacak kader
Elâlemin durumu bizden de beter
Diye diye kendini uyut

O daldığın rüyadan artık uyanır mısın?
Bana müsade artık desem darılır mısın?

Vücuda yetiyordu, vücuda
Kalp işi biliyordu, başında

Vücuda yetiyordu, vücuda

Vücuda yetiyordu, vücuda

Vücuda yetiyordu, vücuda

İki deli

Извинявам се за чуждия език на текста. Мога, но не желая да го превеждам.

Цитат

iki deli
Daha yeni başlıyor aşkın duruşması
Bu gidişle biraz zor kavuşulması
Yine de kesme umut

İkimizden birine suçu yıkacak kader
Elalemin durumu bizden de beter
Diye diye kendini unut

Daldığın rüyadan artık uyanır mısın?
Bana müsaade desem darılır mısın?

İyi kötü atıyordu kalp, işi biliyordu
Dinlemeliydik

padişahım çok yaşa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bozhidar Denkov написа:

Имате възможност за Ваши мнения. От учебниците през историческата истина до паметниците и имена на улици, села и градове.

Лично аз бих се радвал темата да започне с взаимоотношенията на граф Игнатиев и Руската агентура с Васил Иванов Кунчев - Левски.

Да видите, какво чудо е. За да спасят честта и достойнството на граф Игнатиев плюят целото Българско население от миналото до днешни дни.

Много може да се напише, но оставям на Вас.

Ако заглавието е дълго, то нека да бъде променено на данък Освободители или данък Освобождение.

Историческата истина преди всичко.  Не измествайте смисъла на темите. Културно и цивилизован речник.

Смешко не знам за какви агентури говориш, но имай уважение за хората, които са умрели и са оставили костите си, за да може такова същество като тебе да е живо. Как поне малко не се засрами или не се усети. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора са умрели и са оставили костите си не по собствено желание , а защото са ги изпратили да се сражават по тези земи. Както и сега Русия праща къде ли не млади войничета да се бият и да мрат. Бедните семейства в Русия произвеждат "военна сила".

Моето мнение е, че трябва да дойдете в Турция. Тук никой не превъзнася Русия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Хора са умрели и са оставили костите си не по собствено желание , а защото са ги изпратили да се сражават по тези земи. Както и сега Русия праща къде ли не млади войничета да се бият и да мрат. Бедните семейства в Русия произвеждат "военна сила".

Моето мнение е, че трябва да дойдете в Турция. Тук никой не превъзнася Русия.

Не е толкова просто. 

Тази война е трябвало да бъде "популяризирана", за да няма недоволство от нея сред народа. Даже и царете се съобразяват с това. 

Популяризацията е била направена от така наречените славянофили и се е вдигнала вълна сред руския народ за освобождаване на "братушките" (ние), пъшкащи под османско иго, особено след оповестяването в Европа на зверствата на турците и помаците при потушаване на Априлското въстание. Простият руски войник с ентусиазъм е тръгнал на тази война и с желание се е бил с турците. Имало е в армията и не малко доброволци от средата на интелигенцията. 

Кът си казала "сега... праща къде ли не", това е Афганистан и Сирия. А за НАТО нещо да кажеш, не праща никъде? 

Мерсим, не съм се затичал при вас, турците. Какво му е лошото, например, на Румъния, Словения, Австрия и т.н. бели европейски страни? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мих. Люз. написа:

Тази война е трябвало да бъде "популяризирана", за да няма недоволство от нея сред народа. Даже и царете се съобразяват с това. 

Мерсим, не съм се затичал при вас, турците. Какво му е лошото, например, на Румъния, Словения, Австрия и т.н. бели европейски страни? 

Мих Люз, моят любим ник във форума. Къде беше изчезнал, споменавала съм те с добро да знаеш.

Ама аз НЕ съм турка. Просто дойдох в Турция, щот разбрах че тука има мъже като Къванч и Чаатай. Викам си е те тука ще си намеря мъжо.

И за да не е офтопик, аз от войни нищо не разбирам и нямам и желание. Ама тоя Путин ми е много противен. Същото е и Тръмп и Джонсън, че даже и Кралицата.😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:

то няма да е зле и теб - че се изказваш като радикализиран от ислямска държава и искаш хората да мълчат - предполагам затова искаш да ползваш сила срещу човека

Сила ли? Каква сила,та той предлага да му се помогне! Всички виждаме че Вденков крещи за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Bozhidar Denkov написа:

Надежда всяка оставете... (само да не ви е съпруга).

В този форум дори и политика няма сериозна - само народни лакардии и раздувки на -фили и -фоби, без които тълпата просто не й е възможно да си жужи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Ама тоя Путин ми е много противен.

Ти и от мъже толкова разбираш и за това още си на сухо! И що ти е противен Путин, Кухавелке?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Win_user написа:

Лошо, Седларов, лошо... Форумната друсалка kalansuv / miro20 отново е качил дозата ;) Вече не му стигат "солите за вана", които заработва от НПО-то на чичко Сорос, спамейки с два ника. Затова му се налага и от трети акаунт да пише. Добре ще е IP-то му да бъде проследено и някой да сезира социалните служби за превенция на наркоманията в района му на местоживеене. Защото синтетиката, с която се тъпче ежедневно, скоро ще му изпържи мозъка до такава степен, че ще остане с реакциите на стайно растение. Или ще четем поредната новина за "полудял наркоман, избил семейството си"...

Ако полицията направи един тараш в апартамента на bdenkov/калпазансув, може би ще се натъкне на лаборатория за производство на наркотици и амфетамини.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Гайтан Веждю написа:

И що ти е противен Путин

E, ясно е написала, че харесва турски левенти, съответно няма как да харесва дъртия азиатски гном. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Гайтан Веждю написа:

Ти и от мъже толкова разбираш и за това още си на сухо! И що ти е противен Путин, Кухавелке?

Абе ква е тая мода турците в България да клечат пред Русия и Путин. Ония от ДПС поведоха хорото и изглежда всичкото турско в БГ им подражава.

Щото е грозен, затова. И по-нисък от Джимин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.09.2019 г. в 1:46, Mediterranean написа:

Абе ква е тая мода турците в България да клечат пред Русия и Путин. Ония от ДПС поведоха хорото и изглежда всичкото турско в БГ им подражава.

Щото е грозен, затова. И по-нисък от Джимин.

Аз съм турчин толкова, колкото ти си Мис Свят. 🤣

А че Путин е най-добрия съвременен политик, по това спор не може да има!

За теб, Кухавелке - Ердоган! Висок, турчин, рязан, тъкмо по твой вкус.🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.09.2019 г. в 14:07, Барабой написа:
на 3.09.2019 г. в 11:36, Гайтан Веждю написа:

И що ти е противен Путин

E, ясно е написала, че харесва турски левенти, съответно няма как да харесва дъртия азиатски гном. 

По-скоро - защото гроздето е кисело ;) Нали знаеш, че в Русия жените поддържат линия, а в Турция - сфера? :D По темата:

Радио София задава въпрос на радио Ереван:
- Какво е нужно да направи една жена, ако вече не влиза в старите си рокли?
Радио Ереван отговаря:
- Трябва всеки ден да си слага един обръч на кръста и да го върти по половин час.
- А ако и в обръча не влиза? - пита радио София.
В този момент се включва радио Анкара:
- Машшаллах! Я да не разваляте хубавата жена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Гайтан Веждю написа:

Аз съм турчин толкова, колкото ти си Мис Свят. 🤣

А че Путин е най-добрия съвременен политик, по това спор не може да има!

За теб, Кухавелке - Ердоган! Висок, турчин, рязан, тъкмо по твой вкус.🤣

Еми на един акъл сте всичките русофиляци, та не ви различавам, мислех че си Синбат. Той ползва същите думи, само че прибавя и дебелогъзке. Пак с умалително окончание. :)Пишете в един стил и и двамата ме обичате.

Путин е това, което е името му. На всеки името му отива. 

Виж и Джимин завършва на "ин", какво съвпадение. :D Ама Джимин идва от Джим, хубаво здраво мъжко име. А Путин идва от путе. Сега кой е женчото, а де?👍

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Кико написа:

Да живее БЪЛГАРИЯ! 

И наздраве  !

Виж как не забравям да те цитирам. Че се обиждаш ако не те. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

И наздраве  !

Виж как не забравям да те цитирам. Че се обиждаш ако не те. :) 

Благодаря! Разговорите ни с теб протичат по един и същ начиин мине не мине година. Това доказва едно - нито ти се променяш, нито може да ни промениш.  Тогава се чудя, защо пишеш тук. Нали знаеш, че не се гаси туй, що не гасне ;)

току-що, Mediterranean написа:

Да живее и Южна Корея! 

Тролчетата са се размножили за периода, в който ме нямаше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Кико написа:

Тролчетата са се размножили за периода, в който ме нямаше. 

Какво? Ти наричаш "тролване" моята почит към BTS, Джимин и Южна Корея!? 

Е не ти си... Е не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...