Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bozhidar Denkov

Приказка за добрата Русия и безкрайните ѝ безвъзмездни благодеяния към България и българите”.

Препоръчан отговор

току-що, miro20 написа:

Естествено е няма да ти чета фейкометите. :) 

То само заглавието и източника като видиш... айде бегай по баира... :) 

Хахаха! Когато ти се изчерпат аргуМентите, тъпотията ти избива веднага. 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпотията избива именно при тези , разпространяващи фейкове и простотии.

И какво сега казваш , Катин фалшификация ли е ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Гайтан Веждю написа:

Приказваш си, колкото да не мълчиш! "Народният съд" не е наша (българска) измишльотина. "Народният съд" ни е наложен от страните победителки във ВСВ. Сиреч - нямало е начин да се избегне такъв съд тук.

Ко нещо а. И как точно ни и наложен? Някъде го пише в мирния договор ли? Или ако под "наложен от страните победилки" визираш ссср е друг въпрос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А СССР не е бил сред страните победителки, нали?

Да не забравяме, че Великобритания и САЩ победиха Хитлер.:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, M.Николов написа:

А СССР не е бил сред страните победителки, нали?

И кой твърди обратното Николов. Като нямаш аргументи, си цар на провокациите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На професор николов му е трудно да направи разлика между странА  и странИ. 

Някой да обясни на професор николов да прочита целия диалог преди да се излага. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Michigan111 написа:

Ко нещо а. И как точно ни и наложен? Някъде го пише в мирния договор ли? Или ако под "наложен от страните победилки" визираш ссср е друг въпрос. 

А ти откъде знаеш, че не е записано някъде, като анекс, към договор? Не си го измислям - чел съм го преди години. Щом в почти цяла западна Европа е имало народни съдилища, това какво ти говори? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Michigan111 написа:

Някой да обясни на трола, че става въпрос за странИ. За всички участници във ВСВ! И дали съдът ще бъде наречен "народен" или "космически", няма голямо значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _Belial_ написа:

Някой да обясни на трола, че става въпрос за странИ. За всички участници във ВСВ! И дали съдът ще бъде наречен "народен" или "космически", няма голямо значение.

Ами добре де, дайте да ги видиме тези страни. Вие твърдите,  че народния съд ни е наложен от странИТЕ победителкИ,  не го твърдя аз. Аз твърдя ,че лъжете. 

Можело да има анекс. .. Гайтан бил чел някъде.. нещо.  Ами то и аз четох, че Путлер бил братовчед на Меркел,  пък тя внучка на Хитлер .... градски легенди,  нищо повече.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Michigan111 написа:

Ами добре де, дайте да ги видиме тези страни. Вие твърдите,  че народния съд ни е наложен от странИТЕ победителкИ,  не го твърдя аз. Аз твърдя ,че лъжете. 

Можело да има анекс. .. Гайтан бил чел някъде.. нещо.  Ами то и аз четох, че Путлер бил братовчед на Меркел,  пък тя внучка на Хитлер .... градски легенди,  нищо повече.  

Ми хайде като бебе да те хвана за ръчичка и да те понауча да ходиш. Какво става след ВСВ с всички действащи, бивши или бъдещи фашисти? И с всеки който е имал някакво взимане- даване с тях.

Без да дрънкаш как фашизъм имало само в Италия, че с тия хващания за думата и измествания на темата, само доказваш тролската си същност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, _Belial_ написа:

Ми хайде като бебе да те хвана за ръчичка и да те понауча да ходиш. Какво става след ВСВ с всички действащи, бивши или бъдещи фашисти? И с всеки който е имал някакво взимане- даване с тях.

Без да дрънкаш как фашизъм имало само в Италия, че с тия хващания за думата и измествания на темата, само доказваш тролската си същност.

Ами Радуле,ти много обичаш да говориш за тролската ми същност,  ама сериозно се затрудняваш да посочиш в чия полза троля... 😂

И без значение дали ти харесва или не, фашизъм има само в Италия.  В България най близък до фашисткия режим е комунизма.

И отново се опитваш да изместиш темата без да отговориш на въпроса, който беше как и кога странИТЕ победителКИ са ни наложили народния съд.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

Ами Радуле,ти много обичаш да говориш за тролската ми същност,  ама сериозно се затрудняваш да посочиш в чия полза троля... 😂

И без значение дали ти харесва или не, фашизъм има само в Италия.  В България най близък до фашисткия режим е комунизма.

И отново се опитваш да изместиш темата без да отговориш на въпроса, който беше как и кога странИТЕ победителКИ са ни наложили народния съд.  

Ами когато целия свят обяви фашизма за престъпление срещу човечеството! Тогава.

А ти очевидно не знаеш нищо нито за фашизма, нито за комунизма, та дали ще ги обявиш за близки или далечни, няма голямо значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Ами когато целия свят обяви фашизма за престъпление срещу човечеството! Тогава.

А ти очевидно не знаеш нищо нито за фашизма, нито за комунизма, та дали ще ги обявиш за близки или далечни, няма голямо значение.

Ами той фашизма си е престъпление срещу човечеството и е нормално да бъде обявен за престъпен,  също както и комунизма.  

Само че за фашизъм в България се твърди само в комунистическата кочина НРБ и вероятно в другите подобни болшевишко- пролетарски диктатури.  Свободния свят посочва единствено Легионерите и Ратник като профашистки организации в България. 

Та и твоите познания за фашизма са повече от съмнителни, още повече че са придобити на основата на пропагандата на един престъпен режим , написал един куп лъжи за времето на управлението си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни се и чети пак, остави локумите настрана.

п.п. Комунизма никога не е обявяван за престъпление срещу човечеството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, miro20 написа:

Ако смяташ, че България е "пъпа на света" и щом тук комунизма бъде обявен за престъпен, то и в целия свят ще бъде обявен за такъв, то жестоко се лъжеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Върни се и чети пак, остави локумите настрана.

п.п. Комунизма никога не е обявяван за престъпление срещу човечеството.

Какво да чета, присъдата на "фашиста" Димитър Пешев , признат от евреите за спасител? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Гайтан Веждю написа:

Ако смяташ, че България е "пъпа на света" и щом тук комунизма бъде обявен за престъпен, то и в целия свят ще бъде обявен за такъв, то жестоко се лъжеш!

Любимата ми глупост.:) И в България комунизма не е обявен за престъпен. За престъпен е обявен комунистическия режим, което е доста различно. Комунизма никъде не е обявяван за престъпна идеология, за разлика от фашизма и националсоциализма. Последните две са и забранени в цял Свят.

По повод закона с който тук режима комунистически е обявен за престъпен- това е един ултрасмешен закон, писан от кандидат комсомолци с не повече от две мозъчни гънки, защото той хем обявява някой за престъпник, хем после добавя че това няма правни последствия!!! Върха на законодателния български гений!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами комунисти са го писали, как очакваш да го направят с правни последствия 😂

В България дори антикомунистите са комунисти,  няма как да не живеем в кочина.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Michigan111 написа:

В България дори антикомунистите са комунисти

Дето има един виц

– Дядо, кви са тези сливи, дето ги продаваш ?

– Сини.

– Ми що са червени ?

– Щото са зелени.

– Ми тогава що викаш, че са сини ?

– Щото са сини.

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.10.2019 г. в 14:43, Michigan111 написа:

на 5.10.2019 г. в 22:32, Michigan111 написа:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Съюзна_контролна_комисия

http://www.lostbulgaria.com/?p=436

Ко стана тролче?Май не е само СССР!

Я виж тук ще се разпознаеш ли?

https://fakti.bg/mnenia/414830-fashizira-li-se-balgarskata-desnica

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, M.Николов написа:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Съюзна_контролна_комисия

http://www.lostbulgaria.com/?p=436

Ко стана тролче?Май не е само СССР!

Я виж тук ще се разпознаеш ли?

https://fakti.bg/mnenia/414830-fashizira-li-se-balgarskata-desnica

И какво точно ми доказваш с тези линкчета,  професоре? Къде пише, че страните ни налагат народен съд? 

Май ти си столчето,а 😂

Болшевишко рублофилско тролче 😂

И кажи ми поне в кой коментар трябваше да се разпозная, че не ми се четат всички глупости.  

Казах вече, в България има 2 организации,  които са признати за профашистки- Ратник и легионерите.  Фашизъм в управлението на страната намира само болшевишко- пролетарската пропаганда.  И понеже, и да се насерете,  не можете да докажете обратното се ограничавате само да обяснявате как някой е бил трол, трябвало още да чете и подобни глупости. 

А и Уикипедия не може и няма как да бъде доказателство за нищо, понеже и до днес там си пише една камара глупости, отдавна отречени от съвременните учени.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...