Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не обичам грохот на машини,
които сеят в синевата смърт,
които срещат я в морето синьо
или пък някъде я хвърлят в път.

Няма нужда от такъв цинизъм,
дето над Земята да свисти,
за пред Бога всякакъв лобизъм
за надмощие тук - не важи.

Светът създаден е с добра идея
за всички - с християнската любов
и който се усеща извън нея,
вселенският закон му е суров.

Деца се раждат от четвърта раса
и друг ще става в този век света
на светлите души не им изнася
да има драми, искат красота.

От Космоса хармонията носят
за светлина жадуват и за мир.
По-висши хора идват, светлокоси
и те света променят най- подир.

3 септември 2019г., София
Росица КОПУКОВА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, мен написа:

Много зле... Поне с графоманството да задобрявахте, а то...

Много зле. Зависи от обема на сивото вещество, мозъчните гънки и въображението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обема и площта нямат нищо общо с интелекта. Видимо и общата ви култура е на ниво творчеството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, мен написа:

Обема и площта нямат нищо общо с интелекта. Видимо и общата ви култура е на ниво творчеството.

Сигурно, сигурно. Дотук открих само две правописни грешки, а вероятно с Вашия интелект и сиво вещество, сте носител на повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми оправете си правописните грешки. Но най-добре спрете да пишете нацяло, защото е некачествено. Поезията трябва да е песен, а вашето е като кашлица. Между другото как си обяснявате липсата на интерес към писанията ви? Всички са прости, а вие сте прекалено велика за разбиране? Има и по-просто обяснение. И аз съм "за" да поощрявам творческите напъни, но когато от тях няма резултат, най-добре е да се каже в прав текст - вие сте лош поет, клиширан, безинтересен. Вероятно вече сте в зенита на живота си, защото и практиката не ви позволява да покажете нещо идейно, нещо смислено. Едни и същи бълвочи, които подписвате, сякаш сте Микеланджело и някому някога ще е нужно да знае чии са.

Успех с отказа от графоманията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, мен написа:

Ми оправете си правописните грешки. Но най-добре спрете да пишете нацяло, защото е некачествено. Поезията трябва да е песен, а вашето е като кашлица. Между другото как си обяснявате липсата на интерес към писанията ви? Всички са прости, а вие сте прекалено велика за разбиране? Има и по-просто обяснение. И аз съм "за" да поощрявам творческите напъни, но когато от тях няма резултат, най-добре е да се каже в прав текст - вие сте лош поет, клиширан, безинтересен. Вероятно вече сте в зенита на живота си, защото и практиката не ви позволява да покажете нещо идейно, нещо смислено. Едни и същи бълвочи, които подписвате, сякаш сте Микеланджело и някому някога ще е нужно да знае чии са.

Успех с отказа от графоманията.

Ами кой както пише / като Вас с " правописа "/ така и мисли. Нямам никакво намерение да спирам с писането. Дарбата ми е от Бога, не от Вас. И като така, тази година имам куп успехи, които не ги раздават неграмотници. Просто не съм ги написала тук. Не съм и в зенита на живота си, и тук злобата Ви е объркала. В онази смислена възраст съм, когато човек се интересува доста повече от света , отколкото само от личния си свят.

Та в този дух на мисли, не сте критерий за дарование и насочете вниманието си към собственото си усъвършенствуване. Толкова глупости чета тук, никого не съм обидила.

А пропо - Вие не можете и да ме обидите. Никога!

И внимавайте, докато кашляте, да не се задавите. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...