Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Няма да лъжа, много искам да прочета "Тема от мен". Нали знаете, проклетият Фейсбук учтиво ви предлага "хора, които може би познавате". За какво, по дяволите, иска да ме свърже с хора, които и без друго вече познавам и с които очевидно мога да комуникирам, щом ги познавам? Защо няма предложения "Хора, които може би НЕ познавате"??

Cutest-Panda-Emoticons.png

Третата емоция на първия ред. Мързи ме да я търся.

И си казах, че бих искал и тема, в която да мога да си пиша за нещата, за които не искам.

Имам известни съмнения, че в подписът ми, който съм блокирал от години, още пише, че интерес ми представлява всичко безинтересно и незаинтересувано. Защото това са нещата, които хората пропускат - неинтересните и незаинтересуваните. И са си ниша за нови изживявания и знание. Като неоткрит континент, в който смело може да се гмурнеш и да черпиш.

ПП: Последната дума няма нищо общо с алкохол, алкохолици такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, съм изморена ( и може от това да е) и от десетина минути чета заглавието, после третото изречение под картинките-емотки-коали, после пак заглавието, пак изречението и ... Не мога да реша, за кое повече НЕ искам да пуша, но ако пък пиша, наистина ли достатъчно НЕ искам...

Иначе не обичам да обсъждам: политика, простотията и изворът и причината за такава, нееволюирали дразнещи субекти създадени за баланс и щото е богоугодно, за трениране на толерантността ...а! и , евреи/йки комплексирани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аа am-am не съм се напушила още добре ..та не не искам да говоря за ограничени личности и как се мъчат да изпъкват като чер графит на бял лист .. ще си останат само бял лист 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Maleficient написа:

не обичам да обсъждам... простотията и изворът и причината за такава, нееволюирали дразнещи субекти

А, ето това е една крайно любопитна тема, скрита като безинтересна. Принципно всеки страни да се занимава от негативни и зли хора. А психологията зад това може да е крайно любопитна. Даже, да не казвам голяма дума, това май ми е основен повод да наминавам в този форум. Когато разбереш мотивите зад това някой да е зъл, глупав, вреден, някак вече не можеш да го мразиш, не изпитваш нужда да го отбягваш, вече не може да те нарани или да губи от времето ти.

Ръсел Бранд истински ме изненада, когато в едно интервю обясни, че може да види във всяка жена божествената частица и това да го привлече (и сексуално) към нея, т.е. външният вид няма значение.

GettyImages-149442474-e1506100974923.jpg

/ това е тоя, за който говоря /

Такова признание беше потресаващо, защото показваше, че го мисли и с начина, по който говори и с езика на тялото си. Той е преодолял спирачките, които хората имат, категоризирайки нещо като скучно, безинтересно, грозно. Мъничко му се възхищавам, защото аз не мога като него. Иначе е слаб актьор, не съм му някакъв фен или нещо такова. Съвсем обективно разглеждам неговата философия.

преди 33 минути, Sleda написа:

И така може, и инак може. Всякак може!    😀

И ти като, как се казваше онова с турското име, дето е моряк. Истина е и не е истина. Права си и не си права. Такива изрази имат смисъл, ако се използват веднъж на 20 години, иначе се изпразват от съдържание.

преди 1 час, Maleficient написа:

третото изречение под картинките-емотки-коали

Има предистория. Виж страницата "За мен" на Yvsot, която все още е седемнадесетгодишна и побъркана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, мен написа:
  преди 4 часа, Sleda написа:

И така може, и инак може. Всякак може!    😀

преди 3 часа, мен написа:

И ти като, как се казваше онова с турското име, дето е моряк. Истина е и не е истина. Права си и не си права. Такива изрази имат смисъл, ако се използват веднъж на 20 години, иначе се изпразват от съдържание..

Ам-амчо, не е така. Не внимаваш. Той казва, например: “Ябълка и ябълка не е едно и също”, значи, че две еднакви неща са различни. А аз казвам, че две различни неща са еднакви, точно обратното. И въобще, всички различни неща на “всичките земни кълбета” колкото и да са различни, накрая все са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...